королівство гарячих турів!
м. Львів вул. Володимира Великого 61
 Львів–Краків–Прага–Дрезден–Львів 
4 дні 1 ніч в готелі, з нічними переїздами
Грудень: 6акція, 13акція, 20акція, 27акція
Січень: 3акція, 5акція, 10акція, 17акція, 24акція, 31акція
Львів–Будапешт–Сентедре–Відень–Львів 
4 дні 1 ніч в готелі, з нічними переїздами
Грудень: 6акція, 13акція, 20акція, 30новорічний
Січень: 3, 5, 10акція, 17акція, 24акція, 31акція
Лютий: 7, 14, 21, 28

  

Львів–Будапешт–Венеція–Мілан–Верона–Львів 
5 днів 2 ночі в готелі, з нічними переїздами
Грудень: 18акція, 29новорічний

Львів–Прага–Дрезден–Карлові Вари–Краків–Львів 
5 днів 4 ночі в готелі, без нічних переїздів
Грудень: 21кат. різдво, 28новорічний, 30новорічний
Січень: 2різдво, 9акція, 26акція
Лютий: 20акція

Львів–Закопане–Високі Татри–Попрад–Низькі Татри–Ясна–Краків–Львів 
5 днів 4 ночі в готелі, без нічних переїздів
Грудень: 17акція, 28новорічний, 30новорічний
Січень: 2

Львів–Вроцлав–Берлін–Париж–Прага–Краків–Львів 
6 днів 3 ночі в готелі, з нічними переїздами
Грудень: 29новорічний
Січень: 4акція
Лютий: 11


Львів–Будапешт–Відень–Зальцмеркгут–Зальцбург–Братислава–Мішкольц–Тапольце–Токай–Львів 
6 днів 5 ночей в готелі, без нічних переїздів
Грудень: 21акція, 28новорічний
Січень: 2різдво, 5різдво, 20

Львів–Берлін–Амстердам–Париж–Діснейленд–Прага–Львів 
5 днів
Грудень: 29новорічний

Львів–Вроцлав–Берлін–Париж–Версаль–Прага–Львів 
6 днів 3 ночі в готелі, з нічними переїздами
Грудень: 27новорічний, 28новорічний, 30новорічний
Січень: 2різдво, 7, 14

Новий Рік в Стамбулі.
4 дні авіа, 3 ночі в готелі
Грудень: 30

Новорічні тури зі Львова


Тури на Новий рік зі Львова

Мрієте провести зимові свята за кордоном? Тоді варто вже зараз активно зайнятися пошуком турів на Новий рік зі Львова! На те є кілька причин: більший вибір, нижчі ціни, відсутність поспіху. Адже вхопити вигідну святкову пропозицію в останні дні майже неможливо – вони користуються значним попитом. 

  • Раннє бронювання. Значно приємніше обрати новорічний тур в Європу у країну вашої мрії, ніж за лічені години брати перший наявний варіант. Окрім того, у вас ще буде більший вибір готелів, номерів, рейсів, тощо. А консультанти «Королівських подорожей» допоможуть обрати саме те, що необхідно. 

  • Гарячі тури. А от гарячі путівки на Новий 2020 рік допоможуть вам, якщо ви досі не впевнені, як ваші справи із відпусткою та вихідними. А також – якщо полюбляєте спонтанність та гострі враження або просто хочете зекономити. І тут ми теж радо допоможемо! 

Новий рік в Європі з туром – це завжди зручніше самостійного планування. Вам не доведеться витрачати години на пошуки житла та рейсів. Адже всім відомо, як це не просто у святковий сезон. Окрім того, у кожному місті свої особливості, які також варто врахувати. А при організації комплексних турів всі ці проблеми ми повністю беремо на себе і плануємо для вас дозвілля за вашими побажаннями.

Вибір новорічних турів 2020 зі Львова 

Ми пропонуємо відпочинок на Новий рік за кордоном на будь-який смак – від спекотних сонячних пляжів до європейських різдвяних ярмарків із ялинками та глінтвейнами. А може ви завжди мріяли про північну Європу та справжню резиденцію Санта-Клауса? Або сумуєте за яскравими враженнями з кращих гірськолижних курортів?

  • Єгипет, Шрі-Ланка, ОАЕ, Гоа, Туреччина – це чудова можливість ненадовго повернути літо прямо посеред зими. Обирайте такі тури, якщо вам катастрофічно не вистачає тепла та сонця.

  • Чехія привертає увагу шаленою архітектурою та колоритними традиціями. Путівки на Новий рік у Прагу приваблюють шанувальників містичної атмосфери. 

  • Амстердам славиться тюльпанами та мистецтвом у всіх його проявах. Навіть на свята на вас чекають численні пам’ятки та галереї.

  • Франція – це незабутня романтика і яскравий казковий Діснейленд водночас. Новий рік за кордоном у Парижі ідеальний і для сімей із дітьми, і для закоханих пар. 

  • Венеція чарує своєю атмосферою навіть взимку. А у модному Мілані можна втрапити на вигідний святковий шопінг.

  • Вроцлав чи Краків – затишні містечка для тих, хто полюбляє атмосферні традиційні святкування. До того вони входять у численні новорічні автобусні тури в Європу.

  • Відень вражає насиченою класичною культурною програмою, а от у Берліні – місто сучасних концертів, фестивалів та клубів.

Окрім того, під час новорічних турів 2020 зі Львова пропонуємо відвідати Будапешт, Братиславу, Токай, Зальцбург, Дрезден, Карлові Вари, Версаль, Гаагу, Стамбул, тощо. Такі мандрівки не залишать байдужими ні шанувальників насичених екскурсійних програм, ні фанатів шопінгу та зимових знижок, ні прихильників краси та мистецтва. Під час свят кожне місто стає ще прекраснішим і особливішим, адже місцевий колорит відчувається як ніколи!

Залишіть свій номер телефону і ми зателефонуємо вам у зручний для вас час