королівство гарячих турів!
м. Львів вул. Володимира Великого 61

Новорічний тур у Будапешт від 150 Є

Новорічний тур у Будапешт від 150 Є

Дата виїзду: 29 грудня

Львів – Мішкольц-Тапольце – Егер – Будапешт – Сентендре – Відень – Львів

6 днів


День перший
20:00 виїзд зі Львова, нічний переїзд Мішкольц-Тапольце.

Новорічний тур у Будапешт від 150 ЄДень другий
9:00 - відвідайте єдину не тілки в Угорщині, але й в Європі природньо утвореної печерної купальні (7 є). Вимитими на протязі тисячоліть термальними водами печерами перетворюють в особливу насолоду капання світлових ефектів , підземної річки, "перлинної ванни", тут кожен може почути себе Патрицієм Римським, насолоджуватись водоспадом в печері в гарячих басейнах розслабитись.
12:30 - переїзджаєм до одного з красивіших міст - барокового Егер. Патріотичне місто, було так названим після історичних подвигів захисника його - коменданта Егерської фортеці, Іштвана Добо містом  вина та купалень.
Відвідайте екскурсію "Зірки Егера" : площі Добо,з фортеці видоно все місто (3 є).
По дорозі ви заїдете в Долину Красунь. Тут вас чекатиме справжнісінький гуляш угорський та продегустуєте егерські вина (10 є).
Переїзджаєм до Будапешта.

Новорічний тур у Будапешт від 150 ЄДень третій.
Сніданок.
9:00 відвідайте екскурсію "Будапешт - перлина Дунаю". Стара Буда та вишуканий Пешт, змішані у мегаполіс двомільйонний. Дунай їх велично розділяє.
Рекомендується завітати до найбільшого в центрі Європи Тропікарій-Океанарій та торгівельний центр "Кампона" (12 є). Одинадцять метрів тунель з акулами, екзотичними рептиліями, веселими мавпочками та барвистими тропічними пташками прямісінько над головами.
Закінчуючи день рекомендується для вас насолодитись виглядом з гори Геллерт (8 є). На схилі з правої сторони гори Геллерт, у суцільній зелені стоїть памятник св. Геллерту - венеціанському абату, він переїхав до Угорщини по запрошенню 1 угорського короля Святого Іштвана, та хрестив угорців.
Новорічна забава 2017!!!

 

 
Новорічний тур у Будапешт від 150 ЄДень четвертий
З НОВИМ 2017 РОКОМ!!!!
Сніданок.
Трансфер на площу героїв. Давній європейський зоопарк (9 є). Незабутні атракціони з Луна-парком (18 є). Відпочивайте в Сечені термальних купальнях (15 є). Відвідйте музей художніх мистецтв.
13:00 екскурсійний маршрут в Сантендре (20 є). Закручині вулиці, вежі семи храмів, багато музеїв та вернісажі вуличні роблять це місто найближче до столиці справжнім центром туризму закруту Дунаю.
Чудесним закінченням дня вам буде екскурсія "Будапешт в ілюмінації"- круїз на кораблі по Дунаю з шампанським (15 є). Через Дунай сім мостів, у святковій ілюмінації набережна, з королівським палацом Фортечна гора є частинкою світової культурної спадщини ЮНЕСКО.

Новорічний тур у Будапешт від 150 ЄДень пятий
Сніданок.
8:00 Рекомендується відвідати"Віденська симфонія" (45 є). Велике місто, тут скрізь відчтне марнотратницьке ставлення до життя колишніх імперій. Дуже красиво, коли комфортний історичний центр, оточений кільцем садів і парків.
Рекомендується екскурсія Скарбницю Габсбургів (20 є). За розкішними дверима імператорського замку Габсбургів, заховалася тисячолітня історія Європи представлено корони з цінними каміннями, скіпетри, зброя, церковні реліквії, вишукані ювелірні вироби та коронаційне вбрання імператорів Священної Римської Імперії. У колекції Габсбургів є чи не найдорогоцінніші в світі зібрання скарбів - Списа долі, Чаші Грааля, найбільший в світі смарагд, єдина в світі восьмикутна корона, оздоблена коштовним камінням та перлинами.
Новорічний тур у Будапешт від 150 ЄРекомендується екскурсія у славнозвісну Віденську Оперу(15 є). Один з найвідоміших оперних театрів Європи та світу - Віденська опера. Кращі з кращих світових вистав, режисура сцени залюбки продемонструють своє вміння досвідченій віденської публіці.
Рекомендую поїздку до замку Шонбрунн (8 є). Казковий ансамбель змішує твори природи та архітектури, тут парк перетворюється на продовження палацу. Інтерєри покоїв імператора захоплюють розкішністю та багатством.
Повернення в Будапешт.

День шостий
Прибуття у Львів 12:00

Новорічний тур у Будапешт від 150 Є

 

Ціна туру при оплаті Дорослий Діти до 12 років
До 20 жовтня 155 Є 145 Є
До 10 листопада   165 Є 155 Є
Після 10 листопада 170 Є 160 ЄУ ВАРТІСТЬ ПОЇЗДКИ ВКЛЮЧЕНО:

- проїзд у автобусах єврокласу;
- ночівля у готелях II-III*;
- сніданки в готелях;
- супроводження керівником групи;
- екскурсії, які входять в програму туру;

 

У ВАРТІСТЬ ПОЇЗДКИ НЕ ВХОДИТЬ:

- консульський збір - 35 Є ;
- послуги візового центру - 22 Є;
- візова підтримка - 10 Є
- факультативи, вхідні квитки;
- особисті витрати;

розповісти в:

Тури Європою, тури по Європі, тури вихідного дня

Європа, як частина Євразійського континенту, із розташованими на цій території державами, вже давним давно стала однією з найпривабливіших туристичних напрямків.
З самого дитинства, вивчаю зарубіжну історію, літературу, культуру, ми поринаємо в світ неймовірних подій, захоплюючих битв та романтичних перепитій. Саме тому в нас виникає бажання на власні очі побачити місця, де ставала нога французьких королів, де творили найвидатніші композитори світу, де закохувались і вмирали відомі письменники, без яких зараз не можливо уявити сучасний світу. Про держави Європи можна багато говорити, проте в цьому випадку діє приказка: "Краще раз побачити, ніж сто разів почути".
Туристичне агентство "Королівські подорожі" пропонує широкий вибір, тури Європою, тури в Європу, автобусні тури, тури вихідного дня, авіатури, тури по Європі зі Львова та Києва на будь-який смак та за доступними цінами. Грамотне поєднання країн в одному турі, надасть вам змогу якнайширше пізнати особливості та культуру відвідуваних вами міст. Загалом, до вашої уваги та на огляд пропонуються такі країни, як: Австрія, Бельгія, Болгарія, Греція, Данія, Естонія, Іспанія, Італія, Латвія, Люксембург, Нідерланди, Німеччина, Норвегія, Польща, Румунія, Сербія, Словаччина, Швейцарія, Швеція та багато інших.
Вибирайте тури Європою Львів в "Королівських подорожах"!

Новорічні тури 2017

Новорічні тури 2017-це чудовий спосіб відпочити з сімєю, друзями і коханою людиною. Новий рік за кордоном 2017- це найкращий спосіб забути рутинні турботи, проблеми і можливість відволіктись від щоденних буднів, і повсякденниго життя і вирушити в подорож.
Новорічні тури 2017 є дуже різноманітні і різнобарвні- це хороша можливість зустріти Новий рік в Україні, зокрема Новий рік у Львові, відчувши атмосферу свята відвідаши знаменитий Різдвяний Ярмарок, познайомитись з архітектурою Львова, матимети можливість побачити дивовижні куточки Львова. Новий рік 2017 у Львові-це унікальна можливість відчуття справжнього свята, відвідати гору Високий Замок, де можна помилуватись прекрисним видом міста.
Новорічні тури в Карпати познайомлять вас з із звичаями і традиціями, культурою – гуцулів, відвідати найвидатніші історичні і природні пам’ятки краю і звичайно зануритись у дитинство, граючись сніжками.
Саме в Новий рік 2017 тури дуже привабливі, особливо провести Новий рік за кордоном 2017
Найдивовижнішими туром є новорічний тур в Лапландію, де можна побувати у гостях Санта Клауса, відчути себе як у казці. Незабутнім є тур у Францію, де можна відвідати Париж, Діснейленд, насолодитись ароматом парфумів і косметики. Хто хоч раз побувавши у Франції ніколи не забуде цю чудову країну. Найзахоплюючим є новорічний тур в Англію,кожен бажаючий побачить як саме в Англії святкують Новий Рік,де обов’язком кожного англійця є прикрашання ялинки,і своїх будинків. Хто хоче познайомитись із старою Європою найкращим є новорічний тур Польщею, де кожен бажаючий може поринути углиб історї і культури цієї країни. Неймовірним є новорічний тур у Прагу, де кожна людина відчує себе людиною середньовіччя під час екскурсій. Новий рік у Китаю – свято світла. Люди запалюють ліхтарі та проходять вулицями міста, освітлюючи шлях новому року. Це надзвичайне видовищще!

Залишіть свій номер телефону і ми зателефонуємо вам у зручний для вас час