королівство гарячих турів!
м. Львів вул. Володимира Великого 61

Тури Європою

Тур під звуки музики Відня та Будапешта від 173ЄЛьвів – Будапешт – Відень – Зальцмеркгут – Зальцбург - Братислава - Мішкольц - Тапольце - Токай - Львів
6 днів

5 ночей в готелів

без нічних переїздів

від 173 євро


День 1

Для вас буде представлений трансфер до залізничного вокзалу. Після приїзду до Будапешта для вас буде екскурсія "Ізюминка нічного Будапешту". І ще ви зможете відвідати факультатив "Прикраса Будапешта"(26Є/18Є). У вас відкриється заворожуючий вид на блакитні води Дунаю, який відображає у своїй воді архітектурні споруди міста, разом з сімома мостами з яких і відкривається ця неприродна краса. Поселення і ночівля в готель. 

День 2

Будапешт-Сентендре-Вишеград-купальні Сечені. 

У вільний час для кожного з вас бажаємо вам відвідати термальні купальні графа Сечені (вх квиток)."Будапешт перлина Дунаю”. Старовинна Буда та елегантний Пешт, злиті у двомільйонний мегаполіс. Їх розділяє величний Дунай. Головна площа столиці – площа Героїв, казковий замок Вайдахуняд, найкрасивіший у світі Парламент, унікальний готичний собор Богородиці (Св.Матяша), тераси Рибацького бастіону та Королівський палац. Поєднання природи та архітектури – це Будапешт! 

"Цікава екскурсія в Закруг Дунаю”(30Є). Наша карта маршрут буде спрямований у Вишеград - величну королівську резиденцію угорських королів. Теж для вас відкриється панорама на Закруг Дунаю,адже саме тут Дунай кілька разів змінює свій напрямок, вигинаючись по вузесенькій долині Карпатського басейну. Після того ви відправитесь в затишне містечко сувенірних крамниць Сентедре. Скуштуєте на смак чарівну Угорщину (30Є/ 18Є).

"Серце Будапешта"(26Є/ 18Є). Серцем Будапешта є вуличка Ваци. Тут Пешт святковий навіть в будні! Сюди приходять не лише за покупками, а погуляти, зустрітися з друзями і помилуватися видом на фортецю - ввечері, коли розцвітають вогні, на фоні зоряного неба висвічуються Королівський палац, Рибацький бастіон і статуя єпископа Геллерта. З гори Геллерт відкривається прекрасний панорамний вид, який неодмінно залишить прекрасні спогади у Твоїй пам'яті.

"Таємнича Буда"(18Є/ 13Є) Одне з найпрекрасніших романтичних місць Будапешта. Тут ви побачите: Будайську фортецю, Рибацький бастіон, Будайський лабіринт, Королівський палац та інші.

"Підземний Пешт"(18Є вх квиток) Тут природа є неймовірною. Крім термальних джерел, під Будайськими горами простягається система печер.

Рекомендуємо. Відвідати найбільший в центральній Європі океанаріум-тропікаріум (10€)  + торгівельний центр "Кампона". 11-метровий тунель з акулами, екзотичні рептилії, веселі мавпочки та барвисті тропічні пташки просто над головою! Можна власноруч погодувати алігаторів, а можна навіть змокнути під тропічною зливою!

Поверненя до готелю. Ночівля.


День 3. Відень-Шенбрун-Бальведер
Снідаємо. Збір групи для переїзду у Відень. Для вас пропонуємо оглядову екскурсію "Відень столиця Габсбургів" Чудовий Відень славиться величайшими композиторами і різноманітною музикою. Його називають серцем Європи. Вузенькі вулички з широкими площами змусять вас закохатися в це місто. Відень вражає своєю величчю та могутністю. У вільний для вас час ми прпонуємо такі факультативи:

"Величний Відень"(26Є/ 18Є) - запрошуємо на  Рінгштрассе! Коли в повітрі було чути запах свят, ялинки і ароматних свічок, імператор Франц Йосиф I підписав указ про знесення оборонних міських стін, що оточували в той час славетне місто Відень. На їхньому місці утворилася Рінгштрассе, де будівлі показували велич і могутність Габсбургів та силу Австрійської імперії. Також ви ще побачите відомий Віденський оперний театр, Парламент, Ратушу, будиночок Хундертвасера. На завершення відвідаємо: принца Євгенія Савойського і побачите красивий замок Бальведер.

"Занепад Великої Імперії"(18Є вх квиток) - відвідаєте "Скарбницю Габсбургів" Ця скарбниця просто захопить ваш погляд, всі ці прикраси та реліквії, які були передані від одного покоління до іншого. Тут можна побачити ліжечко малесенького сина Наполеона. Найвеличніший та найбільший смарагд у світі, та корону якій немає аналогів у світі, Чашу безсмертя та славний Спис Долі."Музика Відня"(18Є вх квиток) - Тут будуть лунати композиції всім відомих композиторів і музикантів Австрії.  "Шенбрун"(18Є вх квиток) - Палац з своїми будівлями та парком є одним з найцікавіших та важливих культурних пам'яток Австрії. В літку він манить своїми барвистими квітами та своїми фонтаноми багатьох туристів. Теж парк має лабіринт, гарні будиночки з пальм та найстаріший у всьому світі зоопарк. "Вечірній Відень"(30Є/ 26Є) - ви побачите Відень у всій його красі та величі.

 Ніч у готелі.

День 4

Снідаємо у готелі. Вільний час у Відні.

Пропонуємо для вас такі ексурсії на ваш вибір: "Симфонія Альп"(38Є/ 30Є) - відвідаєте заворожуючий озерний край Альп.

"Долина Вахау"(38Є/ 30Є) - найкрасивіша річкова долина в цілій Європі. Ви по-справжньму відпочинете як і фізично так і морально. 

Ніч у готелі.


День 5

Снідаємо у готелі. Виселяємось.

Пропонуємо вам відвідати: "Замок Кройценштайн"(26Є) - знаходиться від столиці Австрії 20км. Використовувався для багатьох зйомок різних художніх фільмів, зокрема "Три мушкетери"А для тих хто любить шопінг пропонуємо вам "Шопінг в Австрії"(18Є) - це дизайнерський центр.

Другий варіант: "Братислава чекає гостей"(31Є/ 18Є) - це буде піша прогулянка історичною частиною міста, де ви побачите старовинні будівлі  та інші цікаві споруди. 

Їдемо в сторону Угорщини. Ночівля у готелі.

День 6

Снідаємо і виселяємось з готелю. Відвідуємо "Печерні купальні" у Мішкольц-Тапольца (вх-квиток). Дальше їдемо на Батьківщину відомого вина Угорщини "Вина Королів" яке знаходиться в місті Токай(1) зможете дегустувати вино так і їхній "гуляш" 

Повернення до України. Прибуття до Львова приблизно о 23:00Дата туру Дорслий діти до 16 років

20.03(Акція)

216Є 206Є
14.04(Акція) 206Є 196Є
15.04(Акція) 206Є 196Є
26.04(Акція) 216Є 206Є
26.05(Акція) 206Є 196Є


У ВАРТІСТЬ ПОЇЗДКИ ВКЛЮЧЕНО:
 

- проїзд автобусом єврокласу;
- проживання у готелях 2-3*;
- харчування - сніданки в готелях;
- супровід керівника групи;
- оглядові екскурсії згідно програми туру;
- медична страхівка;

 

У ВАРТІСТЬ ПОЇЗДКИ НЕ ВХОДИТЬ:

- курортний збір в готелях (оплата на місці);
- депозит на факультативні екскурсії - 28Є;
- новорічний трансфер не являється факультативною екскурсією
- факультативи, вхідні квитки;
- особисті витрати;

- оренда аудіогіда 10Є

Залишіть свій номер телефону і ми зателефонуємо вам у зручний для вас час