королівство гарячих турів!
м. Львів вул. Володимира Великого 61

Акція Болгарія виїзди та вильоти зі Львова з 2022р, Болгарія Львів ціни, Болгарія Львів 2022

ІІ етап Раннього Бронювання!

Чорногорія зі Львова
Чорногорія літак та автобус зі Львова 

Туреччина виліт зі Львова з 2022р, Турція Львів ціни, Туреччина Львів 2022

Родос виліт зі Львова з 2022р, Родос Львів ціни, Новинка


Подбайте про свій літній відпочинок заздалегідь!
Виліт  зі Львова в Салоніки з 29 травня 2022 року
Греція відпочинок, за вигідними цінами! 

РАННЄ БРОНЮВАННЯ ГРУЗІЯ  2022

Тривалість: 7 ночей

від 399 $ авіа та харчування у вартості.

 

 

акція РАННЄ БРОНЮВАННЯ ІСПАНІЯ 2022
Іспанія зі Львова 

ІІ етап раннього бронювання літо 2022


Тільки зараз ЗНИЖКА від готелів до - 35%
Острів Крит виліт зі Львова з червня, 7, 11, 12 днів

Кіпр виліт зі Львова з 2022р, Кіпр Львів ціни

ІІ етап Раннього Бронювання!

Туніс виліт з Києва з 2022р, Туніс Київ ціни

Раннє бронювання турів зі Львова


Раннє бронювання 2020 зі Львова

Раннє бронювання – спеціальна пропозиція від туроператорів, перевізників та готелів. Основна перевага для вас – можливість спланувати відпустку заздалегідь та значно дешевше. Саме тау можливість пропонують вам  «Королівські подорожі»! 

Особливо привабливим раннє бронювання зі Львова буде стосовно популярних туристичних напрямків. Спонтанно потрапити на найвідоміші курорти у пік сезону майже неможливо. Доведеться переплачувати та поступатися власним комфортом. Наприклад, на гірськолижних курортах під час зимових канікул чи біля моря протягом літніх відпусток.

Умови, терміни, знижки та інші особливості відрізняються для кожного конкретного маршруту. Тож за деталями неодмінно звертайтеся до наших консультантів. Ми допоможемо обрати оптимальний варіант під ваші побажання, дати та бюджет! 

Переваги раннього бронювання турів зі Львова

Послуга раннього бронювання одна із найпопулярніших, на рівні з гарячими турами. Хоча вони принципово різні за своєю суттю. На те є кілька причин.

  • Чим раніше ви обираєте тур – тим більший вибір програм, готелів, номерів, місць, рейсів, тощо. Ви зможете забронювати найкращі варіанти, що повність зайняті у розпал сезону. 

  • Економія під час раннього бронювання може сягати 40%, в залежності від конкретного напрямку. Така вигідна різниця дозволяє з найменшими витратами побачити найцікавіші куточки планети та зберегти кошти на екскурсії, шопінг чи наступну мандрівку.

  • Сплачуючи вартість туру заздалегідь, вам на потрібно буде перейматися через коливання курсу валют чи інші обставини. Ціна мандрівки зафіксована в договорі та внесена. 

  • Ви зможете поступово планувати екскурсії та програму, вирішувати фінансові питання чи оформляти документи, тощо. Немає ніякого поспіху, на відміну від гарячих турів.

Визначитися з вибором завжди допоможуть консультанти «Королівських подорожей»! Також ми допоможем з оформленням мандрівки, підписанням договору, вирішенням будь-яких інших організаційних турбот. 

Як оформити раннє бронювання зі Львова? 

Не переймайтеся пошуками підводних каменів. Раннє бронювання зі Львова – вигідний для всіх зацікавлених сторін процес. Суть в тому, що готелям та авіаперевізниками вигідніше продати частку місць одразу за нижчими цінами, щоб більш раціонально готуватися до гарячого сезону. Це своєрідна гарантія та страховка на випадок, коли прогнози розійдуться з реальністю. Таким чином навіть за несприятливих умов компанії уникають збитків, адже туристичний ринок важко прогнозувати.

При ранньому бронюванні на 2020 вам доведеться одразу сплатити вартість тура. Це єдина мова для туристів в обмін на суттєві знижки та численні переваги. Таким чином запланувати та сплатити майбутню літню відпустку можна ще взимку. І все – протягом півроку ви зможете турбуватися лише через вибір екскурсій, ресторанів та крамничок.

Враховуйте, що ранні тури складно, а іноді взагалі неможливо відмінити. Напевно, це єдиний суттєвий недолік. Проте якщо ви все одно звикли планувати справи заздалегідь – яка різниця? Якщо у вас завжди все по плану, це не вносить ніяких суттєвих змін. А будь-які інші нюансі можна обговорити із фахівцями «Королівських подорожей»!

 

Залишіть свій номер телефону і ми зателефонуємо вам у зручний для вас час