королівство гарячих турів!
м. Львів вул. Володимира Великого 61

Найцікавіші гарячі тури зі Львова

 Туреччину від 179Є

 6 ночей/7 днів ALL Inclusive 

 виліт зі Львова гарячі тури

 Єгипет (Хургада) від 8500 грн

 7 ночей ALL Inclusive 

 виліт зі Львова та Києва гарячі тури

Єгипет (Шарм-ель-Шейх) від 7500 грн

 7 ночей ALL Inclusive 

 виліт зі Львова та Києва гарячі тури

 ОАЕ від 300$

 7 ночей ВВ 

 виліт з Києва гарячі тури


Туристична фірма «Королівські подорожі» пропонує вам лише справжній королівський відпочинок. В той же час ми дбаємо, щоб вам було зручно, а обрана програма була вигідною. Саме тому пропонуємо гарячі тури зі Львова на будь-який смак!

В чому хитрість? Її немає. Гарячі путівки відрізняються від звичайних лише терміновістю. Зазвичай їх можна придбати виключно на найближчі дати, і саме за рахунок такого поспіху ви отримаєте вигідні знижки. Це чудова можливість побачити весь світ, насолодитися королівською відпусткою та не витратити на це надмірних коштів.

При бажанні спланувати таку мандрівку можна навіть на компанію чи сім’ю. Це дещо складніше, ніж для поодиноких туристів, проте ми готові до викликів. Для нас немає нічного неможливого! До того ж, іноді до таких путівок є навіть додаткові бонуси: безкоштовні послуги в готелі, сніданки, екскурсії, тощо. Обов’язково обговоріть свої побажання з нашими менеджерами!

гарячі тури львів

Коли варто звернути увагу на гарячі тури?

Гарячі авіатури зі Львова не менш різноманітні, ніж стандартні програми. Фактично, це вони і є, лише обрати їх можна тільки в останній момент. Ті ж рейси та готелі будуть значно дешевшими.

Ми пропонуємо вам звернути увагу на наші гарячі пропозиції в таких випадках:

  • Якщо ви полюбляєте сюрпризи, неочікувані рішення, зміни та стихійне планування;

  • Якщо ви втомилися та хочете облишити все і відправитися у нову мандрівку якнайшвидше;

  • Якщо ваші робота та дозвілля дозволяють варіювати графік та вносити зміни на ходу;

  • Якщо у вас неочікувано з’явилося кілька вихідних чи ціла відпустка, яку ви не хочете витрачати даремно;

  • Якщо ваш бюджет тимчасово обмежений, проте жертвувати подорожами ви не бажаєте;

  • Якщо ви віддаєте перевагу тому, щоб витрачати бюджет на екскурсії, шопінг та дозвілля, а не на готелі та перельоти.

Зрештою, якщо за вікном похмура осінь або холодна зима, вам не вистачає тепла, сонця, відпочинку та трохи спонтанності – гарячі путівки на море зі Львова чекають саме на вас. А якщо ви давно мрієте про екзотичну подорож до найвіддаленіших куточків планети, з гарячими путівками ви можете отримати це за найвигіднішою ціною.

Гарячі путівки на море. Як вони виникли?

Туристичні компанії шукали можливість врівноважити нестабільність ринку та зменшити власні ризики. Адже на туристичний попит впливає численна кількість чинників, і далеко не всі з них можна спрогнозувати. Окрім сезонності та курсів валют вплив має людський фактор, різноманітні форс-мажори, непередбачувані катаклізми, тощо. Сплановані мандрівки відміняються в останній момент і даремно пропадають.

Щоб не витрачати можливості задарма, компанії прагнуть швидко реалізувати вільні місця у турах. І таким чином не змарнувати власні зусилля та приємно вразити вас – наших постійних та нових клієнтів. Тож придбати гарячі тури по акції у Львові можна фактично по собівартості, а іноді навіть ще дешевше. Знижки від повної ціни завжди розраховуються індивідуально, в залежності від путівки. В середньому це близько 30-50%. Тож, як бачите, у привабливих пропозиціях немає ніякого підступу. Лише взаємовигідна та приємна співпраця.

Недолік у гарячих турів лише один – їх майже неможливо спланувати заздалегідь. Доведеться постійно слідкувати за актуальними пропозиціями. Проте навіть тут ви можете не витрачати власний час та звернутися за консультацією до нас в «Королівські подорожі»!

Залишіть свій номер телефону і ми зателефонуємо вам у зручний для вас час