королівство гарячих турів!
м. Львів вул. Володимира Великого 61

Тури в Таїланд. Дешеві ціни на екзотичний відпочинок

Таїланд
Схід завжди зачаровує своїми загадками, і Таїланд – не виняток. 

Відпочинок в Таїланді: незабутня екзотика

Щороку тури до Таїланду становляться лише популярнішими. Екзотична країна приваблює тонким поєднанням неповторного колориту та сприятливого клімату протягом всього року. Місцеве населення привітно ставиться до туристів, а якість сервісу постійно зростає. Вже зараз можна відшукати як найбільш аутентичні, так і цілком звичні європейські курорти. 

Гарячі тури до Таїланду актуальні протягом всього року. Тут майже немає чіткого туристичного сезону, тож можна мандрувати і влітку, і взимку. Варто враховувати погодні умови та сезон дощів, проте тропічні зливи ніколи не захоплюють країну повність. Вони поступово проходять із регіону в регіон, тож завжди можна обрати місто, де саме у цей час затишно та комфортно.

Чому варто обрати тури до Таїланду? 

Відпочинок в Таїланді приваблює своїм розмаїттям та численними перевагами:

  • Таїланд – батьківщина райських островів. За казковими краєвидами та незабутніми пляжами варто їхати на Пхукет, Ко Тао, Ко Чанг, Самуї, тощо. При виборі враховуйте сезон. 

  • Головна релігія – буддизм. Це впливає на загальний настрій, атмосферу, звички місцевого населення. Окрім того, саме тут величезна кількість релігійних пам’яток. Ці гігантські статуї Будди, старовинні храми, розкішні поховання. 

  • Ціни на тури в Таїланд ледь не найнижчі серед таких віддалених та екзотичних країн. Це чудова можливість розпочати знайомство із іншою культурою. 

  • Для прихильників активного дозвілля та екстремальних розваг – дайвінг, численні види водного спорту, віндсерфінг, параглайдинг, яхтинг, глибоководна рибалка, тощо. Найкращі місця для дайвінгу – Ко Тао, Пі-Пі, Пхукет, Сіміланські острови.

  • Таку природу, як у Таїланді, ви не побачите більше ніде у світі. Пальми та орхідеї, невідомі тварини та птахи, фрукти, назви для яких навіть немає в українській мові, крокодилові ферми та гігантські метелики – все це ви побачите під час відпустки. 

  • Тайський масаж вже давно став легендарним по всьому світу. Саме на його батьківщині знають, як сумістити фізичні дії та духовні практики для найбільшої ефективності, зняття напруги та гармонізації. 

  • Протягом дешевих турів в Таїланд ви впізнаєте, як виглядає справжня азіатська кухня. Такі смаки та спеції не здатні відтворити європейські ресторани.  

Гарячі тури до Таїланду 

Під час відпустки обов’язково варто відвідати стрімкий та багатогранний Бангкок, де старовинні золоті палаци межують із сучасними нічними клубами. 

Комплекс Вата Пракео – одне із найвеличніших див всієї Азії. Це в першу чергу монастир Смарагдового Будди та Великий королівський палац. Поблизу не менш вражаючий Ват Пхо. Неодмінно відвідайте біло-золотий палац Суанпаккат, ват Арун з гігантським прангом, прогуляйтеся плавучими ринками, насолодіться екзотичною природою біля водоспаду Тхілосу та на території парку Пхангнга.

Дві головні організаційні переваги гарячих турів в Таїланд – ціни та відсутність візи. Таким чином можна бронювати мандрівку не лише за півроку, а й за лічені дні. А консультанти «Королівських подорожей» радо допоможуть визначитися із вибором та організацією.

Залишіть свій номер телефону і ми зателефонуємо вам у зручний для вас час