королівство гарячих турів!
м. Львів вул. Володимира Великого 61

Тури Європою

Львів – Будапешт – Венеція - Мілан - Верона - Львів

5 днів 

2 ночі в готелі

2 нічні переїзди

від 105 Євро


  


1 день

08:00 - збір групи на старому терміналі аеропорту.

8:30 - виїзд зі Львова. 

Початком буде "Будапешт в ілюмінації" - це прогулянка на кораблі по Дунаю (20Є). Мости через Дунай, святкові ілюмінації, гора на якій є королівський палац.


2 день

 В'їзд на кораблику до Венеції (23Є) з дорослого а діти до 12р. - (20Є).

Прибуття до Захоплюючої Венеції, мандрівка гондолою – міста на воді, незабутні відчуття та романтичний настрій (25Є/ос).

Рекомендуємо:

-Екскурсія "Неймовірна екскурсія островами Бурано та Мурано" (23Є). Острів Мурано входить до Венеціанської лагуни, один з найбільших її островів. Мурано відомий своїми кришталевими виробами на весь світ, які вражають своїми різноманітними формами. Побачимо процес виробництва виробів зі скла та зможемо замовити унікальні подарунки для себе та своїх рідних. Бурано - острів колоритних, затишних та надихаючих маленьких будиночків та унікального мережива, виготовленого власноруч, самими венеціанками.

-Прогулянка по Гранд-Каналу - головній вулиці Венеції. Гранд-канал ділить місто на дві частини буквою S і є центром, навколо якого зосередженне все життя у Венеції. Береги "найкрасивішої вулиці світу" прикрашають кольорові будинки, старовинні будівлі та собори. Із палуби річкового таксі можна побачити десятки прекрасних палаців. Ця мандрівка як і Венеція, надовго залишиться у твоїй пам'яті! (20€)Поселяємось на ночівлю в готель.

3 день

Снідаємо в готелі. Маємо вільний день.
Їдемо  у Мілан (28Є) - столицяю модного одягу та брендів Європи. Місто є як культурним так і діловим центром. Тут в музеях є відомі експонати митців "Леонардо да Вінчі"   Оглядова екскурсія.

У вільний час для вас пропонуємо відвідати такі екскурсії:

- трансфер на озеро Комо(16Є) - знаходиться в середині мальовничих гір Альп, одне з найкращих місць для релаксу на альпійському повітрі, тут ви побачите захоплюючі архітектурні об'єкти: фортеці, замки, будинки та храми незалишуть байдужими будь якого туриста.

- трансфер та екскурсія в м.Бергамо(17Є) - знаходиться в казковому передгір'ї Альп. Це містечко є дуже  насичене казковою архітектурою та історією. Також вас чекає невід'ємно цікавий колорит середньовіччя, танців та заворожуючий запах апельсину, і звісно ви зможете спробувати місцеву смачну кухню та відвідати багато затишних закладів та кав'ярень.

Повертаємось в готель. 

4 день

Сніданок, виїзд з готелю. Вільний день.

Рекомендуємо: побувати у  Вероні*, романтичне містечко відомого романтика Шекспіра у своєму творі «Ромео і Джульєтта». Найкраще відчути Верону можна неспішно прогулюючись старенькими вуличками, багатими на історичні будиночки та прекрасні краєвиди(30Є).  У вільний час у Вероні.

Рекомендуємо:

відкрити для себе приголомшливе місце - Пескьєру дель Гарда (15€). Це озеро яке є оточене невеличкими містечками, які знаходяться в казковому природному середовищі. Найчистіші води Гарди з неймовірно-унікальним переходом лінії лиману гірського пейзажу. Усі дахи будиночків потопають у неймовірно красивій зелені і виноградників. Ви  скуштуєте спектр коктейлів чистого повітря гір, і божественного запаху квітів від якого паморичиться голова!

- пішохідну екскурсію «Романтична Верона» (13€). Верона є неймовірно красивим містом, яке вас закохає у себе!  Коли ви прокинетесь ранкове сонечко, яке змусить вас забути про все лишнє що вам заважає відпочити, воно вам додасть свого релаксу, і  вечором, коли загоряються перші нічні вогні і вже нікуди не поспішаючи, веронці заповнюють столики кафе, відкриваючи свої двері та  ресторани для гостей та туристів, а нарядно одягнена публіка йде до театрів на чарівні вечірні вистави. Теж ми вам запропонуємо відчути місцевий колорит та атмосферу вечірнього міста і побачити Верону з неймовірної висоти!

Збір усіх туристів.

Нічний переїзд до Львова.

5 день

Приїз до Львова о 22:00.

Ціна туру Дорслий діти до 12 років

АКЦІЯ "На Валізах"

при оплаті екскурсії у Верону

 01.04, 29.04, 25.06

115Є 115Є

АКЦІЯ "На Валізах"

при оплаті екскурсії у Верону

 07.05, 04.06

 

105Є 105ЄЦіна туру до бронювання: акційна ціна туру від 99 євро (залежо від дати виїзду) + 30 євро (екскурсія у Вероні*) + 2 євро (оренда наушників для екскурсії у Венеції).

 

На тури із * сезонна доплата + 10Є

Правила акцій:

- у туриста повинна бути дійсна багаторазова шенгенська віза або будь-який документ, що дозволяє перебувати на території держав учасниць Шенгенської угоди та держав Євросоюзу, включених в програму туру.

здійснити бронювання одного рекомендованого факультатива (відміченого "*")

або

- попередньо оплатити завдаток за факультативи у турі вартістю:

10 - 100 євро - 30 євро;

101 - 200 євро - 45 євро;

201 більше - 55 євро

 

У ВАРТІСТЬ ПОЇЗДКИ ВКЛЮЧЕНО:

туристичний збір у готелі 1-3Є (Оплата в готелі)

- проїзд у автобусах єврокласу;

- ночівля у готелях II-III*;

- сніданки в готелях;

- супроводження керівником групи;

- екскурсії, які входять в програму туру;

У ВАРТІСТЬ ПОЇЗДКИ НЕ ВХОДИТЬ:

- факультативи, вхідні квитки;

- особисті витрати;

обов'язкова оренда навушників для оглядової екскурсії у Венеції - 2 євро (попередня оплата обов'язкова)
- депозит на факультативні екскурсії - 33 євро (тариф стандарт). Депозит використовується на факультативні екскурсії. Невикористані кошти не повертаються.


ВАЖЛИВО:
• При бронюванні туру уточняйте наявність вільних місць та вартість
• За візу розрахунок відбувається разом з подачою документів. Якщо консульство відмовило у відкритті візи – кошти не повертаються
• При поселенні в одномісний номер призначається додаткова плата
• Осіб, що подорожують самі, можуть підселити в двомісний номер на додаткове ліжко
• Для відвідання факультативних програм необхідно мінімум 20 осіб
• Автобус у вільний час не використовується
• Фірма може замінювати програму поїздки без зменшення загального об'єму послуг
• Турагенство не відповідає за роботу митників та прикордонників

 

Залишіть свій номер телефону і ми зателефонуємо вам у зручний для вас час