королівство гарячих турів!
м. Львів вул. Володимира Великого 61

L'amour en trois: ти, я і Париж від 166 ЄДати туру:
Липень: 3акція, 24акція
Серпень: 7акція, 14, 21акція
Львів - Вроцлав - Берлін - Париж - Прага - Краків - Велічка - Львів

6
днів


День 1 08:00 — збір групи на залізничному вокзалі. Перетин кордону.

L'amour en trois: ти, я і Париж від 166 ЄРекомендуємо відвідати

Переїзд в готель. По дорозі в готель пропонуємо оглядову екскурсію по Вроцлаву (факультативно 10Є).

Ночівля на території Польщі.

L'amour en trois: ти, я і Париж від 166 ЄДень 2  Снідаємо в готелі. Переїзд до Берліну. Надзвичайно сучасне і стильне місто зі своїм неповторним шармом. Це місто від часу свого заснування бачило багато як радісних так і сумних моментів. 

Рекомендуємо відвідання музею Пергамон (25Є), де Ви зможете у повній мірі відчути і побачити витвори  мистецтва давніх часів. Просто надзвичайно велитенський комплекс у якому знаходиться безліч античних артефактів, витворів ісламського мистецтва. Вівтар “Пергамону” – це серце музею, вік якого є понад 165 років до нашої ери. 

L'amour en trois: ти, я і Париж від 166 ЄРекомендуємо екскурсію Заворожуючий Берлін (15Є). Це гарна можливість відвідати Бульвар Зірок, символ Берліна – Соні Центр. Зокрема Вас чекає гарна можливість відвідати місце, де проводиться Берлінський кінофестиваль. Вечірній виїзд у Париж.

День 3 Париж є напевно найромантичнішим місцем у світі. Його мріють відвідати величезна кількість людей, побачити всім відому Ейфелеву Вежу, Єлисейські поля, Лувр чи Тріумфальну арку. Це незвичайне місто, що не має аналогів ніде у світі. Вільний час.

Рекомендований факультатив:

Хмарочос Монпарнас (14Є). Тут ліфт піднімає Вас за 38 секунд на 56 – й поверх. У закритому оглядовому майданчику для Вас відкривається просто приголомшливий вид на все місто. А якщо ж піднятися ще трішки пішки на вертолітний майданчик, що знаходиться уже на 59 поверсі. А уже тут вид на місто просто захоплює і не потребує зайвих слів. Це потрібно тільки побачити!!!

Вечірній круїз на р. Сені (14Є) відкриває усю ту чарівність, романтичну атмосферу за що і всі так люблять це місто. Ви пропливатимите повз усі найвизначніші пам'ятки, а саме: Ейфелеву вежу (візитну картку міста), острів, де знаходиться «Notre-Dame de Paris», і ти реально відчуєш Париж. Легке колисання кораблика, безліч вечірних вогнів ще більше занурять тебе у цю атмосферу.

L'amour en trois: ти, я і Париж від 166 ЄПропонуємо відвідати Ейфелеву вежу (15Є). Ейфелева вежа – це візитна картка Парижу без якого неможливо просто уявити це місто. З верхівки цієї вежі відкривається заворожуюча панорама звідки видно кожен куточок Парижу. Відпочинок  у готелі.   

День 4  Вільний день.

Запрошуємо в Disneyland (трансфер 15Є+вхідний квиток60). Disneyland - це не просто парк розваг, а ціла країна. Переступивши поріг, Ти неначе потрапляєш в казковий світ повний розваг та веселощів. Щоб вивчити Disneyland не вистачить і двох днів. Краще раз побачити, ніж сто раз прочитати. Мерщій в Disneyland!

Запрошуємо Вас відвідати мабуть найбільший музей на Землі – Лувр (35Є). На величезній території у понад 40 гектарів зосереджені виставкові зали та секції, де зібрано прекрасні колекції світового мистецтва різних поколінь і цивілізацій.

Якщо ж ви відвідуєте Париж, то не забудьте відвідати Монмартрі (10Є). Саме тут Вам відкривається прекрасна можливість побачити усю панораму міста, його вузенькі вулички з терасами, що усі усіяні квітами.

Прогулянка Латинським кварталом, що у самісінькому центрі Парижу, вкотре показує нам на власні очі події минулого, що немовби “вилиті” у споруди, а саме найстраріший міст Парижу, храм сен Жермен, в якому знаходиться дзвін, що повідомляв про початок Варфоломіївської ночі. Ви можете побачити і насолодитись усім цим у екскурсії “Шарм Парижу” (15Є).

Прогулянка нічним містом (23Є). Це місто вдень красиве і ніжне, але тільки уночі Ви зможете повністю насолодитись і відчути його романтичну атмосферу і загадковість. Це незабутні враження! Об’єктами які ви будете Бачити у цій екскурсії будуть: Єлисейські поля, річка Сена, Тріумфальна Арка, Площа  Трокадеро. Саме тут є можливість зробити чудові фото з просто величним виглядом прямо на Ейфелеву вежу. 

Вечірній переїзд у Прагу.

L'amour en trois: ти, я і Париж від 166 Є5 День  Прага – це місто, де ти неначе починаєш у давнину, бачачи будинки з різною архітектурою, вулички з бруківкою, що так нагадують наш Рідний Львів. Екскурсійна програма «Знайомство з Прагою», де Вас чекатимуть справжні пригоди, легенди про місто, що оповиті таємничістю. Також ви познайомитесь з таємничими знаками на будинках: трьох прапороносців, двох золотих ведмедів, чорного хреста, трьох золотих троянд. За легендою саме тут бродить ночами м’ясник Томаш  з великою сокирою. Вільний час.

L'amour en trois: ти, я і Париж від 166 ЄРекомендуємо Вам відвідати пішохідну екскурсію “Празький Град”* (12Є). Тут кожен будинок є загадковий і унікальний. Також пропонуємо Вам відвідати оглядову площадку що на Празькій вежі, де відкривається прекрасний краєвид.

 

L'amour en trois: ти, я і Париж від 166 ЄДегустація Чеського пива (8Є). Відвідавши Прагу просто необхідно скуштувати місцеве пиво, тут знають в ньому толк. Це частина культури і історії міста, без якої не можливо уявити Прагу. Тож запрошуємо Вас приєднатись і скуштувати справжнє празьке пиво!

Мандрівка корабликом по річці Влтаві (25Є). Тут ви зможете розслабитись, і під легенький шепіт хвиль оглянути це місто з іншої сторони.

Прибуття у готель. Ночуємо у Польщі. 
День 6

Снідаємо в готелі.

L'amour en trois: ти, я і Париж від 166 ЄРекомендований факультатив: «екскурсія по Кракову» (10 Є).

Краків – це душа Польщі, «друга» столиця країни. Середньовічне і в одночас сучасне європейське місто із вузькими вуличками в центральній частині міста, де знаходиться велика кількість кав’ярень і сувенірних магазинчиків. Маріанський костел, Ягелонський університет, Вавел та багато інших історичних, архітектурних і культурних памяток, виглядом і величчю яких можна насолодитись під час екскурсії.

Рекомендований факультатив: «екскурсія у соляній шахті Велічка» (30 Є). Це один із навідвідуваніших туристичних обєктів у Польщі. Соляні печери, тунелі, а також каплиці і ікони!!! Справжні підземні лабіринти створені  зі солі.

Виїзд  до Львова. Прибуття  -  24:00.

 

Факультативи не оплачуються дітьми до 12 років !!!

L'amour en trois: ти, я і Париж від 166 Є

Вартість туру при оплаті

Дорослі

Діти до 12 років

стандарт

199 Є

194 Є

знижка раннє бронювання за 2 місяці

8%

8%

Прийшов, побачив та купив

03.07, 24.07, 07.08, 24.08

168 Є

     

 

19.06 - діє АКЦІЙНА ціна. Всього 166 Євро

 

Ціна туру до бронювання: акційна ціна туру 168 євро (залежо від дати виїзду) + 26 євро (депозит на екскурсії).

 

* сезонна доплата 15 євро

ВКЛЮЧЕНО У ВАРТІСТЬ:

- Проїзд у автобусах єврокласу

- Ночівля у готелях 2-3*
- Сніданки в готелях

- Супроводження керівником групи

- Екскурсії, які входять в програму туру

У ВАРТІСТЬ ПОЇЗДКИ НЕ ВХОДИТЬ:

- рекомендовані програми, факультативні екскурсії, вхідні квитки
- особисті витрати
- депозит на факультативні екскурсії - 26 євро (тариф стандарт). Депозит використовується на факультативні екскурсії. Невикористані кошти  повертаються.

 

 

розповісти в:

Залишіть свій номер телефону і ми зателефонуємо вам у зручний для вас час