королівство гарячих турів!
м. Львів вул. Володимира Великого 61

Дати туру:

Львів - Вроцлав - Берлін - Париж - Прага - Краків  - Львів
6
днів

3 ночі в готелі

3 нічні переїзди

від 165 євро


Січень: 4акція

День 1 08:00 — збір групи на старому терміналі аеропорту.

Рекомендуємо відвідати

Переїзд в готель. По дорозі в готель пропонуємо екскурсію по Вроцлаву (факультативно 10Є). Трансфер 

Ночівля на території Польщі.

День 2  Снідаємо в готелі. Їдемо до Берліну. Надзвичайно сучасне і стильне місто зі своїм неповторним шармом. Це місто від часу свого заснування бачило багато як радісних так і сумних моментів. 

Рекомендуємо відвідання музею Пергамон(25Є), де Ви зможете у повній мірі відчути і побачити витвори  мистецтва давніх часів. Просто надзвичайно велитенський комплекс у якому знаходиться безліч античних артефактів, витворів ісламського мистецтва. Вівтар “Пергамону” – це серце музею, вік якого є понад 165 років до нашої ери.  Екскурурсія автобусом міста Берлін(20Є), З автобуса ви побачите славетну столицю Німеччини, яка була зруйнована під час воїн. А теж відбудовані будівлі після руйнувань. Екскурурсія пива(25ЄOktoberfest це вдоме свято пива в Жовтні, яке заманює до себе тисячі туристів з усього світу.

Рекомендуємо екскурсію Заворожуючий Берлін (17Є). Це гарна можливість відвідати Бульвар Зірок, символ Берліна – Соні Центр. Зокрема Вас чекає гарна можливість відвідати місце, де проводиться Берлінський кінофестиваль. Вечірній виїзд у Париж.

День 3 Париж є напевно найромантичнішим місцем у світі. Його мріють відвідати величезна кількість людей, побачити всім відому Ейфелеву Вежу, Єлисейські поля, Лувр чи Тріумфальну арку. Це незвичайне місто, що не має аналогів ніде у світі. Вільний час.

Рекомендований факультатив:

Хмарочос Монпарнас (18Є). Тут ліфт піднімає Вас за 38 секунд на 56 – й поверх. У закритому оглядовому майданчику для Вас відкривається просто приголомшливий вид на все місто. А якщо ж піднятися ще трішки пішки на вертолітний майданчик, що знаходиться уже на 59 поверсі. А уже тут вид на місто просто захоплює і не потребує зайвих слів. Це потрібно тільки побачити!!!

Вечірній круїз на р. Сені (16Є) відкриває усю ту чарівність, романтичну атмосферу за що і всі так люблять це місто. Ви пропливатимите повз усі найвизначніші пам'ятки, а саме: Ейфелеву вежу (візитну картку міста), острів, де знаходиться «Notre-Dame de Paris», і ти реально відчуєш Париж. Легке колисання кораблика, безліч вечірних вогнів ще більше занурять тебе у цю атмосферу.

Пропонуємо відвідати Ейфелеву вежу (15Є). Ейфелева вежа – це візитна картка Парижу без якого неможливо просто уявити це місто. З верхівки цієї вежі відкривається заворожуюча панорама звідки видно кожен куточок Парижу. Відпочинок  у готелі.   

День 4  Вільний день.

Запрошуємо в Disneyland (трансфер 18Є+вхідний квиток80€). Disneyland - це не просто парк розваг, а ціла країна. Переступивши поріг, Ти неначе потрапляєш в казковий світ повний розваг та веселощів. Щоб вивчити Disneyland не вистачить і двох днів. Краще раз побачити, ніж сто раз прочитати. Мерщій в Disneyland!

Запрошуємо Вас відвідати мабуть найбільший музей на Землі – Лувр (35Є). На величезній території у понад 40 гектарів зосереджені виставкові зали та секції, де зібрано прекрасні колекції світового мистецтва різних поколінь і цивілізацій.

Якщо ж ви відвідуєте Париж, то не забудьте відвідати Монмартрі (13Є). Саме тут Вам відкривається прекрасна можливість побачити усю панораму міста, його вузенькі вулички з терасами, що усі усіяні квітами.

Прогулянка Латинським кварталом, що у самісінькому центрі Парижу, вкотре показує нам на власні очі події минулого, що немовби “вилиті” у споруди, а саме найстраріший міст Парижу, храм сен Жермен, в якому знаходиться дзвін, що повідомляв про початок Варфоломіївської ночі. Ви можете побачити і насолодитись усім цим у екскурсії “Шарм Парижу” (17Є).

Прогулянка нічним містом (25Є). Це місто вдень красиве і ніжне, але тільки уночі Ви зможете повністю насолодитись і відчути його романтичну атмосферу і загадковість. Це незабутні враження! Об’єктами які ви будете Бачити у цій екскурсії будуть: Єлисейські поля, річка Сена, Тріумфальна Арка, Площа  Трокадеро. Саме тут є можливість зробити чудові фото з просто величним виглядом прямо на Ейфелеву вежу. 

Вечірній переїзд у Прагу.

5 День  Прага – це місто, де ти неначе починаєш у давнину, бачачи будинки з різною архітектурою, вулички з бруківкою, що так нагадують наш Рідний Львів. Екскурсійна програма «Знайомство з Прагою», де Вас чекатимуть справжні пригоди, легенди про місто, що оповиті таємничістю. Також ви познайомитесь з таємничими знаками на будинках: трьох прапороносців, двох золотих ведмедів, чорного хреста, трьох золотих троянд. За легендою саме тут бродить ночами м’ясник Томаш  з великою сокирою. Вільний час.

Рекомендуємо Вам відвідати пішохідну екскурсію “Празький Град”* (15Є). Тут кожен будинок є загадковий і унікальний. Також пропонуємо Вам відвідати оглядову площадку що на Празькій вежі, де відкривається прекрасний краєвид.

 

Дегустація Чеського пива (18Є). Відвідавши Прагу просто необхідно скуштувати місцеве пиво, тут знають в ньому толк. Це частина культури і історії міста, без якої не можливо уявити Прагу. Тож запрошуємо Вас приєднатись і скуштувати справжнє празьке пиво!

Мандрівка корабликом по річці Влтаві (25Є). Тут ви зможете розслабитись, і під легенький шепіт хвиль оглянути це місто з іншої сторони.

Прибуття у готель. Ночуємо у Польщі. 
День 6

Снідаємо в готелі.

Рекомендований факультатив: «екскурсія по Кракову» (10 Є). (5Є) трансфер в центр міста

Краків – це душа Польщі, «друга» столиця країни. Середньовічне і в одночас сучасне європейське місто із вузькими вуличками в центральній частині міста, де знаходиться велика кількість кав’ярень і сувенірних магазинчиків. Маріанський костел, Ягелонський університет, Вавел та багато інших історичних, архітектурних і культурних памяток, виглядом і величчю яких можна насолодитись під час екскурсії.

Виїзд  до Львова. Прибуття  -  24:00.

 

Факультативи не оплачуються дітьми до 12 років !!!

 

Дата туру Дорслий діти до 12 років
24.03(Акція) 165Є 165Є
31.03(Акція) 165Є 165Є
15.04(Акція) 165Є 165Є
28.04(Акція) 165Є 165Є
05.05(Акція)
165Є 165Є
19.05(Акція) 165Є 165Є

 

09.10 - діє АКЦІЙНА ціна. Всього від 168 Євро 

 

Ціна туру до бронювання: акційна ціна туру від 168 євро (залежо від дати виїзду) + 33 євро (депозит на екскурсії).

 

* сезонна доплата 15 євро

ВКЛЮЧЕНО У ВАРТІСТЬ:

- туристичний збір у готелі 1-3Є (Оплата в готелі)

- Проїзд у автобусах єврокласу

- Ночівля у готелях 2-3*
- Сніданки в готелях

- Супроводження керівником групи

- Екскурсії, які входять в програму туру

У ВАРТІСТЬ ПОЇЗДКИ НЕ ВХОДИТЬ:

- рекомендовані програми, факультативні екскурсії, вхідні квитки
- особисті витрати
- депозит на факультативні екскурсії - 33 євро (тариф стандарт). Депозит використовується на факультативні екскурсії. Невикористані кошти  повертаються.

 

 

Залишіть свій номер телефону і ми зателефонуємо вам у зручний для вас час