королівство гарячих турів!
м. Львів вул. Володимира Великого 61

Тури Європою

Львів – Будапешт – Сентендре – Відень – Львів

4 дні

1 ніч в готелі

з нічними переїздами

 від 30 євро

        День 1 18:30 збір групи на старому терміналі аеропорту.

19:00 виїїзд.

День 2

Приїзд в Будапешт.

 – оглядова екскурсія "Будапешт перлина Дунаю”. Старовинна Буда та елегантний Пешт, злиті у двомільйонний мегаполіс. Їх розділяє величний Дунай. Головна площа столиці – площа Героїв, казковий замок Вайдахуняд, найкрасивіший у світі Парламент, унікальний готичний собор Богородиці (Св.Матяша), тераси Рибацького бастіону та Королівський палац. Поєднання природи та архітектури – це Будапешт! 

Рекомендуємо 13:00 – екскурсія в "Сентедре” (15). Звивисті вулички, вежі семи храмів, пара дюжин музеїв та вуличні вернісажі роблять це найближче до столиці місто справжнім туристичним центром закруту Дунаю.

Численні музеї представляють повну палітру угорського мистецтва різного часу – живопис, скульптуру, кераміку, і, неодмінно – музей марципанів і шоколаду, аналогів якому немає в світі. Тут є все: колекція квітів та кактусів, Майкл Джексон у повний зріст та знаменитий угорський Парламент. « Згорнути

Рекомендуємо відвідати найбільший в центральній Європі океанаріум-тропікаріум  + торгівельний центр "Кампона" (9). 11-метровий тунель з акулами, екзотичні рептилії, веселі мавпочки та барвисті тропічні пташки просто над головою! Можна власноруч погодувати алігаторів, а можна навіть змокнути під тропічною зливою!

Рекомендуємо "Серце Будапешта". Серцем Будапешта є вуличка Ваци, яка про площі Воросмарті до моста Елізабет. Тут Пешт святковий навіть в будні! Сюди приходять не лише за покупками, а погуляти, зустрітися з друзями і помилуватися видом на фортецю - ввечері, коли розцвітають вогні, на фоні зоряного неба висвічуються Королівський палац, Рибацький бастіон і статуя єпископа Геллерта. З гори Геллерт відкривається прекрасний панорамний вид, який неодмінно залишить прекрасні спогади у Твоїй пам'яті .Відчуй - Ти в Будапешті , охопи все місто своїм поглядом! Саме тут є всі умови для тих, хто полюбляє фотографувати, - все місто немов на долоні! (12)
Рекомендуємо Чудовим завершенням дня для Вас стане програма "Будапешт в ілюмінації" – прогулянка на кораблику по Дунаю з келихом шампанського (20). Сім мостів через Дунай, набережна у святковій ілюмінації, Фортечна гора з королівським палацом – панорама, оголошена ЮНЕСКО частиною Всесвітньої культурної спадщини. 

Поселення в готель та ночівля.День 3

Сніданок.в готелі, виселення . Переїзд на тереторію Австрії. Відень*

(екскурсія і трансфер (30€) просто трансфером (20€)8:00 –  Рекомендуємо:

- трансфер до Палацу Шенбрунн (8€). Замок з своїми будівлями та парком є одним з найцікавіших та важливих культурних пам'яток Австрії. В літку він манить своїми барвистими квітами та своїми фонтаноми. Теж парк має лабіринт, гарні будиночки з пальм та найстаріший у всьому світі зоопарк.

 Рекомендуємо: - відвідати Скарбницю Габсбургів (20€). Ця скарбниця просто захопить ваш погляд, всі ці прикраси та реліквії, які були передані від одного покоління до наступного. Тут можна побачити ліжечко малесенького сина Наполеона. Найвеличніший та найбільший смарагд у світі, та корону якій немає аналогів у світі восьмикутна корона, Чашу безсмертя, славний Спис Долі. Відомо що славнозвісний Карл Великий непрограв жодної своєї битви.

“Легенди вишуканого Відня” (12€), під час прогулянки ти побачиш і пройдешся відомими непроходженими маршрутами, та побачиш зовсім інший Відень. Старий єврейський квартал; найдавнішу церква Святого Рупрехта; будинок славного Моцарта і, звісно-ж, «танцюючий годинник» - Анкерур, від якого кожної години починає лунати дивний по звучанню дзвін.

- автобусна екскурсія - "Відень неперевершений” - запрошуємо на  Рінгштрассе! Коли в повітрі було чути запах свят, ялинки і ароматних свічок, імператор Франц Йосиф I підписав указ про знесення оборонних міських стін, що оточували в той час славетне місто Відень. На їхньому місці утворилася Рінгштрассе, де будівлі показували велич і могутність Габсбургів та силу Австрійської імперії. Всім відомий Віденський оперний театр, Парламент, Ратуша — свого роду помпезність цих будівель просто захоплює дихання! Також ми потрапимо до Будинку Хундертвассера! Словом це не будиночок а свого роду вистава, спектакль, головним у цьому є створений декор будиночку. Все є досить химерним, неоднаковим: віконечка, стіни, стеля, вікна. (15€)


Переїзд в Україну.

День 4
Приїзд у Львів до 12:00


Дата туру Дорслий діти до 12 років

Акція на вік-енд (при покупці екскурсії у Відень+ 30Є)

06.03, 07.03, 13.03,

30Є 30Є

Акція на вік-енд (при покупці екскурсії у Відень+ 30Є)

  20.03, 27.03, 03.04, 10.04, 17.04, 24.04, 15.05, 22.05 

40Є 40Є

Акція (при покупці екскурсії у Відень + 30Є


01.05, 08.05, 29.05 

45Є 45Є

 

Ціна туру до бронювання: акційна ціна туру від 65 євро (залежо від дати виїзду) + 23  євро (ДЕПОЗИТ НА ЕКСКУРСІЇ) + 2 євро (оренда наушників для екскурсії у Відні).

 

* на виїзди, позначені зірочкою, сезонна доплата 5€

 

Правила акцій:

- у туриста повинна бути дійсна багаторазова шенгенська віза або будь-який документ, що дозволяє перебувати на території держав учасниць Шенгенської угоди та держав Євросоюзу, включених в програму туру.

здійснити бронювання одного рекомендованого факультатива (відміченого "*")

 

У ВАРТІСТЬ ПОЇЗДКИ ВКЛЮЧЕНО:

- туристичний збір у готелі 1-3Є (Оплата в готелі)

- проїзд у автобусах єврокласу;
- ночівля у готелях II-III*;
- сніданки в готелях;
- супроводження керівником групи;
- оглядові програми згідно програми туру;

У ВАРТІСТЬ ПОЇЗДКИ НЕ ВХОДИТЬ:

- рекомендовані програми, факультативні екскурсії, вхідні квитки
- особисті витрати
- депозит на факультативні екскурсії - 23 євро. Депозит використовується на факультативні екскурсії. Невикористані кошти не повертаються.

- обов'язкова оренда навушників для оглядової екскурсії у Відні - 2 євро (попередня оплата обов'язкова)

Важливо:
- одномісне розміщення у готелі оплачується додатково - 20 євро!
- місця на початку автобуса (з 1 по 12 місце) - за додаткову оплату 9 євро (за особу)
- туроператор залишає за собою право на зміну порядку проведення екскурсій, а також на заміну їх на рівноцінні
- туристична фірма не несе відповідальності за роботу митних і прикордонних служб, а також за корки на дорогах та погодні умови.
- мінімальна кількість туристів на факультативи - 20 осіб
- під час вільного часу - автобусне обслуговування не передбачено.

Необхідні документи для візи

Залишіть свій номер телефону і ми зателефонуємо вам у зручний для вас час