королівство гарячих турів!
м. Львів вул. Володимира Великого 61

Тури Європою

Львів – Краків – Прага Дрезден - Львів 

4 дні

1 ніч в готелі

2 нічні переїзди

 від 35 євро

День 1

12:00 збір групи на старому терміналі аеропорту. 

12:30 виїзд.

По дорозі пропонуємо вам: факультативну екскурсію у Кракові (10€). Ми пропонуємо для туристів, які немають бажання відвідати екскурсію у  Кракові, - ми їм пропонуємо трансфер до центру міста (5€). Для решти туристів які  бажають або хочуть відвідати торговий центр у вільний час.


 

Розташований на півдні Польщі Краків є одним із найдавніших і цікавих міст і перлиною національної культурної спадщини. Він з гідністю роками слугував столицею і резиденцією королів. Це надзвичайне місто, що лежить над Віслою – найбільшою з польських рік, приваблює туристів із усього світу. У Польщі є декілька столиць, Варшава - адміністративна, Закопане - зимова, ну а душа цієї країни в найцікавішому місті Краків Нічний переїзд в Прагу.

 
День 2

Вітання у Празі! 

Оглядова екскурсія "Знайомство з Прагою". Проїзд громадським транспортом. Вільний час.

Факультативно пропонуємо вам:
- унікальну екскурсію Празьким Градом (12€). Запрошуємо на екскурсію по Празькому Граді, де кожен будинок по-особливому гарний та має свою таємничу історію. А на завершення рекомендуємо підйом на оглядовий майданчик Празької вежі, звідки відкривається неймовірна краса Праги!

- «Якщо б було море пива…». Чехія! Тут, майже в кожному містечку,  є своя пивоварня.  Одні розвивались  у сучасні комплекси і продають свої напої у всьому світі, а  інші – законсервувались у «своєму столітті», саме тому їх пиво можна скуштувати лише тут. В Празі таких пивоварень є безліч. Тут полюбляють світле, чорне, мішане… Запрошуємо на дегустацію справжнього живого, пінного  напою (20€).

Прогулянка на кораблику по річці Влтава  (25Є). На кораблику дві палуби: нижня з панорамними вікнами, яка опалюється в холодну пору року - на ній знаходиться ресторан; верхня палуба - відкрита.

Вечірня екскурсія "Тіні старого міста" (12Є).  Поринути  у дух середньовічної  та казкової Праги, коли королем був  Рудольф 2 Габсбург, - палкий прихильник алхімії та чаклунства. Ви побачите у таємничих будівлях, - за старими стінами у яких непомітно проживають персонажі празьких легенд - привиди, без яких просто неможливо уявити Прагу. Теж ви познайомитесь з одним із них, який ходить вуличками нічного міста та розповідає страшні історії із середньовічного життя Праги.

Збір групи. Переїзд в готель на околиці міста. Ночівля

День 3

Сніданок, виселення з готелю. Переїзд до Німечинни! Вільний час.

Пропонуєм факультативно "Перлина німецької Саксонії -  Дрезден"* (33€). Своїх гостей відвідувачів з давніх часів таємничий Дрезден заворожує соєю красою і захоплюючим поєднанням традицій культури та сучасності. Пророходячись центральною частиною міста, з його колишньою Резиденцією королів і саксонських курфюрстів ви повернетесь в минуле, просто магічним видом на чудовий ландшафт річки Ельби, Ви відчуєте неповторний смак шарму «Флоренції на Ельбі» - міста мистецтва та прекрасної культури, старовинної помпезної архітектури, величезних музейних колекцій, оркестрів та хорів зі світовим визнанням. Пішохідна екскурсія.

Рекомендуємо: Дрезденську галерею, або Галерею старих майстрів (20€) - одне з найбільших у світі зібрань живопису. Часто порівнюється з Лувром, Московським музеєм образотворчихмистецтв ім. А.С Пушкіна і галереями Ватикану. Саме тут, виставлена знайома кожному «Сікстинська мадонна».

Рекомендуємо:Кам'яний бастіон Саксонії Бастай (18€). В перекладі з німецької бастай означає бастіон, і з першого вражаючого погляду на це, тоді можна здогадатися, чому це місце назвали саме так. Він знаходиться на річці Ельба в німецькій землі Саксонії. Підноситься майже на 200 метрів над річкою, Бастай був утворений в процесі руйнування, ерозії більше мільйона років тому. 

Трансфер у м. Дрезден на громадському транспорті (у випадку здійснення факультативу у м. Дрезден)
-запрошуємо вас відвідати містечко Майсен(22€) - одне з найстаріших і найдавніших міст Саксонії, яке славиться на всю Європу знаменитим своїм фарфором, старовинним вражаючим замком Альбрехтсбург заснованим в 10 ст. н.е. та вином.

Всі ці Середньовічні казкові вулички, вражаючі собори готики, будиночки та площі, затишні магазини і кафе, готові вражати вас — все це чарівний та магічний Майсен, який запрошує кожного з вас у гості.


Збір групи. Нічний переїзд до Львова.


День 4

Вранці приїзд у Львів, орієнтовно 12.00 год.

 

дата туру Дорслий діти до 12 років

АКЦІЯ "На вік-енд" (при покупці екскурсії в Дрезден+33Є

06.03, 13.03,

 

30Є 30Є

АКЦІЯ "На вік-енд"

(при покупці екскурсії в Дрезден+33Є)

 07.03, 20.03, 27.03, 18.04, 01.05, 08.05, 09.05

45Є 45Є

АКЦІЯ "На вік-енд"

(при покупці екскурсії в Дрезден+33Є)

 03.04, 10.04, 17.04, 24.04, 15.05, 22.05, 29.05

 

40Є  40Є


*
 
на виїзди, позначені зірочкою, сезонна доплата 5€ 

 

Ціна туру до бронювання: акційна ціна туру від 40 євро (залежо від дати виїзду) + 33 євро (екскурсія у Дрездені*).

 

У ВАРТІСТЬ ПОЇЗДКИ ВКЛЮЧЕНО:

- туристичний збір у готелі 1-3Є (Оплата в готелі)

- проїзд у автобусах єврокласу;
- ночівля у готелях II-III*;
- сніданки в готелях;
- супроводження керівником групи;
- екскурсії, які входять в програму туру;

 

У ВАРТІСТЬ ПОЇЗДКИ НЕ ВХОДИТЬ:
- факультативи, вхідні квитки;
- особисті витрати;

- депозит на факультативні екскурсії - 23 євро (тариф стандарт). Депозит використовується на факультативні екскурсії. Невикористані кошти не повертаються.

- одномісне розміщення у готелі оплачується додатково - 20 євро/тур


Правила акцій:

- у туриста повинна бути дійсна багаторазова шенгенська віза або будь-який документ, що дозволяє перебувати на території держав учасниць Шенгенської угоди та держав Євросоюзу, включених в програму туру.

- здійснити бронювання одного рекомендованого факультатива (відміченого "*")

 

Важливо:
- одномісне розміщення у готелі оплачується додатково - 20 євро!
- місця на початку автобуса (з 1 по 12 місце) - за додаткову оплату 9 євро (за особу)
- туроператор залишає за собою право на зміну порядку проведення екскурсій, а також на заміну їх на рівноцінні
- туристична фірма не несе відповідальності за роботу митних і прикордонних служб, а також за корки на дорогах та погодні умови.
- мінімальна кількість туристів на факультативи - 20 осіб
- під час вільного часу - автобусне обслуговування не передбачено.

 

 

Залишіть свій номер телефону і ми зателефонуємо вам у зручний для вас час