королівство гарячих турів!
м. Львів вул. Володимира Великого 61

Сиро-Винний тур ЗакарпаттямСиро-Винний тур Закарпаттям

 

Сиро-Винний тур Закарпаттям 

 

Вартість: 895 грн 
 
 
ПОСПІШАЙТЕ БРОНЮВАТИ КІЛЬКІСТЬ МІСЦЬ ОБМЕЖЕНА!!!

Програма туру:

День 1 (субота): відїзд зі Львова о 08:00. Екскурсія по Санаторію Карпати, Палацом Шенборна; прибуття в Мукачево (екскурсія по замку Паланок , обід); Берегово (купання в термальних джерелах, дегустація вина); Берегівський район (поселення в угорські садиби сільського туризму, приблизно о 21:30).

День 2 (неділя): сніданок та ранковий виїзд (08:00); відправлення у Нижнє Селище до сироварні на дегустацію сирів з вином; озеро Синевир (екскурсія та обід) – Пилипець (огляд водоспаду Шипіт) – Львів (повернення о 22:30).

У вартості: проїзд, проживання, страховка на час екскурсії, супровід професійного гіда. медична страхівка.

 

У вартість не входить та додатково оплачується:

квиточки в музеї, дегустації, купання в термалах та харчування.

 

Ціна квитків:

- палац Шенборна: загальний – 15 грн., школярі – 10 грн.;
- Мукачівський замок: дорослі - 40 грн., студенти, пенсіонери - 30 грн., діти до 14 років - 20 грн.;
- новий термальний басейн “Жайворонок” у Берегово: загальний – 200 грн. (в т.ч. оренда шафки), пенсіонери - 150 грн., діти від 120 до 150 см. – 100 грн., діти до 120 см. та учасники АТО – безкоштовно;
- дегустація вин: 60 грн., екскурсія без споживання вина – 30 грн.;
- дегустація трьох сортів сиру з вином: загальний – 50 грн., школярі – 30 грн.;

- водоспад Шипіт: загальний, пенсійний, студентський – 10 грн., учні – 5 грн.

- озеро “Синевир”: загальний, пенсійний – 25 грн, студенти і школярі – 10 грн.


Знижки для дітей:
- Дітям до 6 років (включно), при супроводі 2-х дорослих і без окремого місця в автобусі та при проживанні –безкоштовно;
- Дітям до 12 років (включно) знижка від загальної вартості туру – 100 грн./особа.


Проживання і харчування:
Проживання відбувається в затишних угорських зелених садибах (Берегівський район), номери: 2-х і 3-х місні з вигодами.
Рекомендуємо замовляти також вечерю і сніданок (85 грн./особа), вечеря складається з страв угорської національної кухні та вин, сніданок – звичайний європейський.


На Вас чекають:
знайомства із історією, звичаями, культурою та релігією п’ятьох етносів Закарпаття: бойками, лемками, угорцями, циганами, русинами;
найкращі страви бойківської, угорської, лемківської кухонь;
найвидатніші історичні пам’ятки краю: палац Шенборна, Мукачівський замок, історичний центр Берегово, панорамний огляд Виноградівського, Королевського і Хустського замків;
краса карпатських гір, оленяча ферма, водоспад Шипіт, можливість зробити фото на згадку в наймальовничішому місці Карпат, купання в термальному басейні міста Берегово;
дегустація екологічно чистих сирів Селиської сироварні виготовлених за швейцарською технологією, а також дегустація банушу з бринзою;
дегустація найкращих марочних вин Закарпаття у стародавніх винних підвалах та дегустація вин приватних господарів Берегівського району.

Опис екскурсійних об'єктів:Санаторій "Карпати”.
Серед карпатських живописних гір розташувався один з найгарніших і найромантичніших палаців країни, наче у казку запрошує Вас мисливський палац графів Шенборнів (1890р.). Він дивиться на Вас 365 вікнами, запрошує через 12 входів у 52 кімнати. Палац оточений гарним парком з багатьма екзотичними рослинами.
Мукачево. Звідки б Ви не наближалися до Мукачево, за десятки кілометрів, на одинокій гостроверхій сопці, як магніт, Вас притягує овіяний легендами і бойовою славою мукачівський замок "Паланок” (XIV ст.).
Цей визначний воєнно-архітектурний пам'ятник середньовіччя був збудований для охорони і контролю торгових і військових шляхів. Деякі джерела стверджують, що вже в ІХ-Х ст. на горі було невелике укріплення, збудоване для охорони кордонів Київської Русі за Карпатами. Спорудив замок руський князь Федір Корятович і перетворив його у свою резиденцію. Замкові стіни пам’ятають свою захисницю Ілону Зріні, що проявила дива мужності та героїзму при обороні замку.
Крім потужного замку в Мукачево є ще багато цікавого: каплиця св. Мартина (XIV ст.), жіночий Миколаївський монастир на Чернечій горі (XVIIІ ст.), палац Ракоці (1663р.) та прекрасна зелена ратуша (1903р.).
Берегове. Столиця угорської України – “Береґсас” славиться басейнами з унікальною термальною водою, що піднімається з глибини 1600 м. та лікує від 86 хвороб, аналоги їй є лише в Новій Зеландії. Якщо хочете відчути себе в іншій країні, де більшість людей не розуміють української, російської та англійської, однозначно Вам треба в столицю угорської України - Берегово. Саме місто підготувало для гостей готичний костел Всіх Святих (1370р.), костел реформаторів (XV ст.), "Графський двір” – садиба княза Бетлені (1629р.), величний будинок імперського суду (1908р.). Але найбільше туристів цікавлять унікальні термальні води, що піднімаються з глибини 1600 м. та лікують від 86 хвороб, аналоги їм є лише в Новій Зеландії.


Нижнє Селище. Унікальне село в Україні, яке є зразком місцевого господарювання. 
Мешканці об’єдналися в "Асоціацію місцевого розвитку”, завдяки якій було розбудовано інфраструктуру селища та запрацювала сироварня, яка запрошує Вас на дегустацію різних сортів сира з вином. Сир виготовляється за швейцарською технологією та є найкращим в Україні. Ті, кому сир засмакує, зможуть його придбати.

Синевир

 

Візитною карткою Українських Карпат є незрівнянної краси озеро Синевир, знане ще в народі як “Морське око”, воно вабить до себе мальовничими гірськими пейзажами та чистою кришталевою водою, в якій здавна водиться благородна форель. Озеро утворилося приблизно 10 000 років назад на висоті 989 метрів і має максимальну глибину 22 метри.

Пилипець

 Тут з висоти 15 метрів багатьма заворожуючими каскадами між скелями скидає води в мальовничу гірську долину один з найкрасивіших водоспадів України – водоспад Шипіт. Він бере свій початок з великого підземного джерела, т.з. “морське око”, в одному з найгарніших місць українських Карпат – полонині Боржава. Перебування тут чудово допомагає відпочити від цивілізації та дає нові життєві сили.


Долина нарцисів //

Залишіть свій номер телефону і ми зателефонуємо вам у зручний для вас час