королівство гарячих турів!
м. Львів вул. Володимира Великого 61

Долина Нарцисів та таємниче Закарпаття 795 грн Долина Нарцисів та таємниче Закарпаття 795 грн

Тривалість туру – 2 дні
Дати виїздів зі Львова:  

 

НЕ ПРОПУСТІТЬ!!!

Дати виїздів:

            05.05, 08.05              
Кількість місць обмежена!

 

 Програма туру:

Долина Нарцисів та таємниче Закарпаття 795 грн1 День – 8.00 виїзд зі Львова. Екскурсії Шенборським і Мукачівським замками, огляд міста Мукачево. Обід. Відправляємося у м. Берегово де на Вас чекають екскурсії містом, купання у термальних джерелах та дегустація Закарпатських смаколиків і вин. 21.30 – поселення у садибі, ночівля.
2 День – 8.00 сніданок і виселення. Вирушаємо у "Долину Нарцисів" - унікальну і найбільшу в Європі природну зону насадження цих мальовничих квітів. Розташована вона неподалік м. Хуст. Долина Нарцисів та таємниче Закарпаття 795 грнЗагальна площа зони, яка утримує статус заповідника, сягає понад 170 га. Завдяки своїй мальовничості та унікальності «Долина Нарцисів» вважається візитівкою весняного Закарпаття і щороку приваблює до себе тисячі туристів не лише з України, а й з інших країн Європи. 13.00 – оглядова екскурсія о. Синевир, обід, відвідуємо водоспад Шипіт. 22.30 повернення до Львова.

Долина Нарцисів та таємниче Закарпаття 795 грнВартість туру – всього 795 грн.

 

У вартість ВХОДИТЬ: проїзд комфортабельним автобусом єврокласу, проживання, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в музеях, страхування на час подорожі.

У вартість НЕ ВХОДЯТЬ і додатково оплачуються: вхідні квитки в музеях, харчування, купання в термальному басейні, дегустація вин.

Вартість вхідних квитків:
- палац Шенборна: загальний – 10 грн., школярі – 7 грн.;
- Мукачівський замок: дорослі - 40 грн., студенти, пенсіонери - 30 грн., діти до 14 років - 20 грн.;
- новий термальний басейн “Жайворонок” у Берегово: загальний – 180 грн. (в т.ч. оренда шафки), пенсіонери за віком – 140 грн., діти від 120 до 150 см. – 90 грн., діти до 120 см. – безкоштовно;
- дегустація вин: 60 грн., екскурсія без споживання вина – 30 грн.;
- Долина Нарцисів (дорослі - 20 грн., студенти - 15 грн., школярі - 10 грн.)
- озеро “Синевир”: загальний – 15 грн., студенти і школярі – 3 грн.; 
- водоспад Шипіт: загальний – 10 грн., діти до 10р. – безкоштовно;

 

Харчування:
Сніданок у 1-й день – можна поснідати вдома або взяти з собою канапки, щоб перекусити під час руху автобуса або під час стоянок.
Обід у 1-й день – у місті Мукачево в ресторані “Рів’єра” та складається з страв лемківсько-мукачівської кухні: салат “Овочеве асорті”, на перше суп "Левеш", на друге торгоня (домашні макарони особливого приготування) з шишками в грибному соусі, компот, хліб. Вартість 75 грн./особа.
Вечеря у 1-й день – в садибах після поселення і складається з страв угорської національної кухні: бограч-гуляш, мадярські голубці, солодощі, вино/палинка, компот. Вартість 60 грн./особа.
Сніданок у 2-й день – в садибах, пропоноване меню: ковбаса, сир, лангош з джемом (схожі на оладки), масло, хліб, кава/чай. Вартість 40 грн./особа.
Обід в 2-й день – в ресторані “Колиба” біля озера Синевир і складається з найкращих страв бойківської кухні: салат овочевий, юшка з білими грибами, печена картопля з бринзою, шкварками та домашньою ковбасою, хліб, чай з трав. Вартість 85 грн./особа.


 

 На Вас чекають усі барви Закарпаття, поєднання різних культур та мальовничої природи. Варто відзначити, що період активного цвітіння нарцисів розпочинається на початку травня і триває 2-3 тижні, тож не зволікайте - використайте свій шанс поринути у п’янкий аромат «Долини Нарцисів».

 

Долина Нарцисів та таємниче Закарпаття 795 грн 

За детальною інформацією звертайтесь до наших менеджерів!!!
Залишіть свій номер телефону і ми зателефонуємо вам у зручний для вас час