королівство гарячих турів!
м. Львів вул. Володимира Великого 61

Вимоги до закордонного паспорту

Вимоги до закордонного паспорту

1. Охайний закордонний паспорт, з чистими сторінками для візи (термін дії паспорта повинний бути не менше ніж 180 днів на час закінчення поїздки).
2. Продовжені паспорти не підходять для відкриття візи!!!
3. Паспорти, що порвані, залиті рідиною, підклеєними фото в консульстві не приймаються!
4. Паспорти туристів, що мають позначки та свідчать про взяття на облік в консульствах інших держав в роботу не будуть прийматися!
5. Якщо зміна прізвища, тоді потрібно зібрати пакет документів на вироблення нового прізвища. Закордонний паспорт із старим (дівочим) прізвищем в роботу не приймається!
6. Паспорти з двійним прізвищем приймаються якщо: на першій сторінці паспорта по українське є написано два прізвища (наприклад: Петров - Корольов) і в транслітерації повинно теж бути два прізвища: Петров - Корольов. Коли в паспорті написали на першій сторінці так: Петров – Корольов/Петров, тобі у сторінці Особливі відмітки, повинний бути запис: прізвище Іванов читати як Іванов – Петренко.
7. Фото у паспорті має найбільше відповідати зовнішньому вигляду туриста на час поїздки. Якщо особа докорінно змінила свій вигляд потрібно на сторінці Особливі відмітки підклеїти і завірити нове фото в ОВІРі.
розповісти в:

Залишіть свій номер телефону і ми зателефонуємо вам у зручний для вас час