королівство гарячих турів!
м. Львів вул. Володимира Великого 61

Львів відпочинок на травневих святах!!!НА ТРАВНЕВІ СВЯТА ДО ЛЬВОВА!!!

01.05 – 04.05
Тривалість: 4 дні, 3 ночі

1 день: Приїзд у Львів. Поселення в готелі. Автобусна екскурсія по Львову: панорамний вид Львова з гори Високого Замку, знайомство з Княжим Львовом – Стрийський парк, собори та церкви, костели, парки, проспект Шевченка… Личаківське кладовище де поховані видатні українські митці… та на кінець – Музей пивоваріння з дегустацією пива (квиток – 20 грн.) Рекомендуємо: відвідування Львівської опери (50 грн.) Рекомендуємо:Аквапарк «Пляж» , ціна від 40 грн.

2 день: Сніданок. Екскурсія ’’ Львів з ароматом кави’’, (3 год.), ви дізнаєтесь про історію львівських кав’ярень, вживання кави та її шляхи до Європи та Львова, посмакуєте каву в найстарші у місті Віденській кав’ярні та прогулятися середньовічними вузенькими вуличками міста Лева. Відпочинок у Львові не залишить нікого байдужим та зачарує Вас свою шляхетністю. Рекомендуємо: екскурсію’’ Нічна варта Львова ’’ (о 21:00), ціна 120 грн./особу , прогулянка з ліхтарями, несподівані зустрічі, моторошні легенди, привиди, загадкові вулиці та темні закутки, таемні обряди – все це незабутня Нічна варта!

3 день: Сніданок. Екскурсія ’’ Золота підкова Львівщини ’’, (8 год.), під час цієї екскурсії ви відвідаєте та почуєте історію та легенди 3 найвідоміших середньовічних замки Львівщини, це Олеський замок 6ст. – найстаріший, Підгорецький замок і Золочівський замок 17ст. (факультативно ціна 175 грн/особу).

4 день: Сніданок. До 12:00 – виселення з готелю. Екскурсія в Карпати (09:00 – 18:00): водоспад Кам’янка, заповідник Тустань в м. Уричі, скельни Монастир в Розгірчому(факультативно ціна 175 грн/особу). Виїзд зі Львова.

Львів – це відпочинок Вашої мрії!!!

Ціна з особи при поселені у:

Гот. Гетьман 3* = 1130 грн.

Гот. Дністер 4* = 1300 грн.

У ціну входить:

- 2 ночі проживання в готелі;

- Сніданки;

- Екскурсії по програмі;

- Трансфер (вокзал - готель);

- Групова страхівка.

 У ціну не входить:

- Квитки;

- Рекомендовані екскурсії;

- Факультативні екскурсії (бронюються заздалегідь).

- Особисті витрати.

Залишіть свій номер телефону і ми зателефонуємо вам у зручний для вас час