королівство гарячих турів!
м. Львів вул. Володимира Великого 61

Готель ЗатишокГотель Затишок

Готель Затишок
Готель Затишок Розташований в історичній частині м. Євпаторія, в 300м від моря, 15 хв.ходьби від дитячого клінічного санаторію МО України. Велика затишна озеленена територія з альтанкою та місцем для барбекью, автостоянка в дворі (8-10 машин). Поруч з готелем – ресторани, бари, більярдні, караоке бари, різноманітні атракціони і розваги для дітей та дорослих. Готель складається з 2ох корпусів.
Номери 1го корпусу:
- 1ий поверх – 3ох кімнатний люкс, сімейний номер. В кожній кімнаті 2 ліжка (півторачки), диван, м’яке крісло, журнальний столик, тумбочки, шафа,ТВ, 2 санвузли (1 – умивальник, туалет; 2 - умивальник, туалет, душ, пральна машинка, дошка для прасування, праска), кухня з комплектом посуди, холодильник, чайник.
- 2ий поверх – двохкімнатні апартаменти з виходом на відкриту терасу. В одній кімнаті 2ох спальне ліжко, диван, м’яке крісло, журнальний столик, тумбочки, шафа,ТВ; в 2ій кімнаті – всі меблі такі ж, як у 3ох кімнатному люксі;2 санвузли (1 – умивальник, туалет; 2 - умивальник, туалет, біде, душ, пральна машинка, дошка для прасування, праска), кухня з комплектом посуди, холодильник, чайник. Та номер «люкс 2ох місний» з такимиж меблями та окремим виходом на відкриту терасу.
Готель Затишок
- 3ій поверх – трьохкімнатні апартаменти та «люкс 2ох місний» меблі такі ж як на 2му поверсі.
Номери 2го корпусу:
- 1ий поверх – «люкс 2ох місний», з вигодами в номері, всі меблі нові, 2ох спальне ліжко,диван, шафа, тумбочки, журнальний столик, кухня студіо, для самостійного приготування їжі, з комплектом посуди, холодильник, чайник.
- 2ий поверх, масандра «люкс 2ох місний», з вигодами в номері, всі меблі нові, 2ох спальне ліжко,диван, шафа, тумбочки, журнальний столик, кухня студіо, для самостійного приготування їжі, з комплектом посуди, холодильник, чайник.
Залишіть свій номер телефону і ми зателефонуємо вам у зручний для вас час