королівство гарячих турів!
м. Львів вул. Володимира Великого 61

Тури Європою

Львів – Краків – Берлін - Амстердам - Прага - Брно - Львів

5 днів

2 ночі в готелі

2 нічних переїзди

118 Євро 


 

День 1

11:30 – збір групи на старому терміналі аеропорту.

12:00 - виїзд

При прибутті у Польщу пропонуємо екскурсію у Кракові (10Є). Для туристів, котрі не мають бажання відвідати екскурсію у Кракові, - рекомендуємо трансфер до центру міста (5Є). Для інших туристів пропонуємо вільний час у Торговому центрі.

День 2

Зранку прибуваємо у Берлін. Берлін – це місто зі своєю надзвичайно цікавою історією. В наші дні – це велике місто, що є найбільшим у Німеччині за площею та чисельністю людей, що тут мешкає. Тут ви побачите незліченну кількість художніх галерей, театрів, виставок, пам’яток та концертів… Піша екскурсі (10Є).

- Рекомендуємо відвідати музей Пергамон (25Є). У цьому місці поєднуються західні та східні релігії. Під своїм дахом цей музей об’єднує величезну кількість античних, східних та ісламських пам’яток мистецтва. “Пергамон” - це велика мармурова святиня, яка є в оточенні яскравих рельєфних фресок богів.

- Рекомендуємо екскурсію “Краса Берліну” (17Є).Саме тут у Вас буде прекрасна можливість відвідати Бульвар Зірок та познайомитись з Соні Центром – справжньою гордістю цього міста. Окрім цього Ви також прогуляєтеся місцем де проводиться відомий Берлінський кінофестиваль. Збір групи. Переїжджаємо в готель на території Голландії. Ночуємо.

День 3

Снідаємо. Переїжджаємо у місто тюльпанів та водних каналів – Амстердам. В ході екскурсії ласкаво просимо у чарівний світ кольорів та чогось неймовірно чудового – фабрику діамантів. Тут ти зможеш зробити щасливим себе та свою половинку коштовностями із серця Нідерландів. Після екскурсії маємо вільний час.

- Пропонуємо екскурсію Заансе Сханс + Волендам (20Є)Заансе Схансце невелике чарівне містечко, де ви побачите тутешню сироварню, майстерню по виготовленню клопів – національне взуття з дерева; і перукарню зі свіжим домашнім хлібом. Поблизу знаходиться рибацьке містечко Волендам, що виділяється з поміж інших, великою кількістю яхт, катерів… Тут місцеві мешканці люблять дуже фотографуватися у своєму етнічному вбранні. Зокрема тут ви зможете покуштувати надзвичайно смачні “дари моря”, якими гордиться уся Голландія.

- Рекомендуємо Вам відвідати парк Койкенхоф(відвідати ви зможете у 2020році з 21.03-10.05) – по істині чарівне місце! Опинившись тут ви попадаєте неначе в казку… Мільйони квітів різних кольорів полями тягнуться до небокраю. Це місце надихає і є ще одним наявним прикладом краси нашої планети! (38Є)

- Рекомедуємо романтичну прогулянку на кораблику по Амстердаму (16Є). Також пропонуємо екскурсію "Вулиця червоних ліхтарів" (13Є). Збір групи та нічний переїзд до Праги. 

День 4

Приїжджаємо у Прагу. Пропонуємо для Вас: 

- Оглядову екскурсію "Перша зустріч з Прагою". Поселяємось у готелі. Вільний час.

Рекомендуємо пивну екскурсію по Празі. Чехія уже давно славиться своїм пивом і тут майже у кожнісінькому містечку  або селищі є власна пивоварня. У Празі їх дуже багато, тож ви матимете чудову нагоду скуштувати різні види та сорти хмільного напою. Тут кожен знайде пиво на свій смак. (18Є).

-факультативну екскурсію Празьким Градом (15Є). Звідки тільки не глянь, тут кожен будинок є ососбливо чарівним, та манить своєю старенькою таємничою історією. Під завершення екскурсії пропонуємо піднятись на оглядову площу, що розсташована на Празькій вежі. Це незабутнє місце, де, як на лодоні видно усю величність й вишуканість цього міста!

-Пропонуємо подорож на кораблику по річці Влтаві (25Є). З води Прага виглядає зовсім по іншому, зокрема у вечірній час, це викликає якусь романтичну ностальгію… Збір групи. Переїжджаємо в готель на околиці міста. Ночуємо.

День 5

Сніданок. Залишаємо готель. Повертаємось до Львова.

Повертаючись назад рекомендуємо факультативну екскурсію у м. Брно (10Є)

Приїжджаємо у Львів, орієнтовно 00:00.

 

дата туру  Дорослі Діти до 12р.
25.03(Акція+депозит) 123Є 123Є
08.04(Акція+депозит) 123Є 123Є
16.04(Акція+депозит) 123Є 123Є
29.04(Акція+депозит) 128Є 128Є
07.05(Акція+депозит) 118Є 118Є

 

* на виїзди, позначені зірочкою, сезонна доплата 5€

 

Ціна туру до бронювання: акційна ціна туру від 125 євро (залежо від дати виїзду) + 20 євро (екскурія Заансе Сханс*).

 

У вартість туру входить:

- туристичний збір у готелі 1-3Є (Оплата в готелі)
- проїзд автобусом єврокласу;
- проживання у готелях 2-3*;
- харчування - сніданки в готелях;
- супровід керівника групи;
- оглядові екскурсії згідно програми туру;
- групове медичне страхування;
 

У вартість не входить:
- рекомендовані програми, факультативні екскурсії, вхідні квитки
- особисті витрати
- депозит на факультативні екскурсії - 28 євро (тариф стандарт). Депозит використовується на факультативні екскурсії. Невикористані кошти під час туру не повертаються.

- сезонна доплата на виїзди в квітні-травні - 5 євро (оплата обов'язкова)

- курортний збір в готелях на території Нідерландів від 1 до 3 євро (оплата на місці)

 

Залишіть свій номер телефону і ми зателефонуємо вам у зручний для вас час