королівство гарячих турів!
м. Львів вул. Володимира Великого 61

Карнавал у Венеції від 88 євро

Карнавал у Венеції від 88 євро

Карнавал у Венеції

5 днів 88 Євро

Львів – Егер – Будапешт  Венеція – Верона  Львів

 

    Дати туру:
Карнавал у Венеції від 88 євро
    Січень: 31

    Лютий: 7

1 день

8:30 - виїзд зі Львова. Прибуття до Будапешту.Рекомендуєтья екскурсія "Будапешт - перлина Дунаю" (12Є). В екскурсію входить -  замок Вайдахуняд, Парламент, готичний собор Богородиці, Королівський палац. І це ще не кінець прекрасного вечора,відчуй Будапешт, охопи все місто своїм поглядом! З гори Геллерт відкривається прекрасний панорамний вид, який неодмінно залишить прекрасні спогади у Твоїй пам'яті Відчуйте - Ви в Будапешті!
Розміщення в готелі. Нічліг.

2 день

Карнавал у Венеції від 88 євроСніданок, виїзд з готелю.

Оглядова екскурсія по Будапешту. Безліч чудових міст розкинулося на берегах Блакитного Дунаю, але лише одне з них у всьому світі відоме як перлина Дунаю - це Будапешт. З висоти пташиного польоту Будапешт схожий на гігантський амфітеатр. По обох берегах річки постають перлини світової спадщини: Королівський палац і Середньовічний квартал, Будайська фортеця, знаменита церква Матяша, Рибацький бастіон, що привертає прекрасною панорамою на Дунай і протилежний берег, який відкривається з його тераси ...

Час щоб насолодитися містом самостійно.

Рекомендуємо: 
відвідати містечко Сентендре, яке перенесе Тебе у час середньовіччя — вузенькі вулички, безліч сувенірних лавок, старенькі сербські церкви... ну і звичайно музей марципанів! Запрошуємо у світ нових вражень! (18Є)

- екскурсію "Будапешт в ілюмінації" - це прогулянка на кораблі по Дунаю (18Є). Мости через Дунай, святкові ілюмінації, гора на якій є королівський палац.

21:00 нічний переїзд до Венеції. 

Карнавал у Венеції від 88 євро

3 день

Прибуття до Казкової Венеції – міста на воді - на кораблику (20Є).

Рекомендуємо:

Карнавал у Венеції від 88 євро-Екскурсія "Перлина Адріатики" (20Є). Найкраще прогулюватись по Венеції  через мости та вузькі вулиці.

- Запрошуємо приєднатись на Венеціанський карнавал! Розкішні костюми та маски з дорогим золотом та камінням, середньовічні танці, все це ви зможете побачити тільки тут!!! Тут усе місто вмить перетворюється на велеку сцену театру. Тут усе стає реальністю: романтичні знайомства, несподівані зустрічі, неймовірні перевтілення. Це надихає і змушує відчути нотку містики та чаклунства.

Прогулянка на гандолі (25Є). Саме з гондоли найкраще відкривається панорама міста і розкривається повністю.

Поселення на ночівлю в готель.

4 день

Сніданок, виїзд з готелю. Вільний день.

Карнавал у Венеції від 88 євроРекомендуємо: побувати у Вероні, романтичне місто що прославило Шекспіра у своєму творі «Ромео і Джульєтта». Найкраще відчути Верону можна неспішно прогулюючись старенькими вуличками, багатими на історичні будиночки та прекрасні краєвиди (28Є)

Пропонуємо факультативно у Вероні:
- відкрити для себе приголомшливе місце - Пескьєру дель Гарда (15Є). Озеро оточене десятком невеликих міст, які просто купаються в пахощах природи і золотистих променях сонця. Найчистіші води Гарди плавно переходять в ламану лінію гірського пейзажу. Дахи будинків потопають в буйній зелені виноградників. Долина озера наповнюється неймовірними кольорами. Запрошуємо скуштувати коктейль найчистішого гірського повітря і божественного аромату квітів від якого кружляє голову!

- пішохідну екскурсію «Романтична Верона» (10Є). Верона прекрасна завжди! І коли прокидається з першими проміннями сонця, і в метушні денних буднів... і особливо вечором, коли запалюються перші нічні вогні і вже нікуди не поспішаючи, веронці заповнюють столики кафе, відкривають свої двері ресторани і нарядно одягнена публіка поспішає до дверей театрів на вечірні вистави. Пропонуємо відчути атмосферу вечірнього міста та побачити Верону з висоти пташиного польоту!

17:00 Збір групи. Відправлення до Львова.

5 день

Приїз до Львова о 20:00.

 

Ціна туру при оплаті Дорослий Діти до 12 років
Стандарт (+ екскурсія у Вероні) 88 Є 70 Є

  

На тури із * сезонна доплата + 10Є


Карнавал у Венеції від 88 євро

У ВАРТІСТЬ ПОЇЗДКИ ВКЛЮЧЕНО:

- проїзд у автобусах єврокласу;

- ночівля у готелях II-III*;

- сніданки в готелях;

- супроводження керівником групи;

- екскурсії, які входять в програму туру;

 

У ВАРТІСТЬ ПОЇЗДКИ НЕ ВХОДИТЬ:

• рекомендовані програми, факультативні екскурсії, вхідні квитки
• особисті витрати
• депозит на факультативні екскурсії - 16 євро (тариф стандарт). Депозит використовується на факультативні екскурсії. Невикористані кошти під час туру не повертаються.

• обов'язкова оренда навушників для оглядової екскурсії у Венеції - 2 євро (попередня оплата обов'язкова)


ВАЖЛИВО:
• При бронюванні туру уточняйте наявність вільних місць та вартість
• За візу розрахунок відбувається разом з подачою документів. Якщо консульство відмовило у відкритті візи – кошти не повертаються
Карнавал у Венеції від 88 євро• При поселенні в одномісний номер призначається додаткова плата
• Осіб, що подорожують самі, можуть підселити в двомісний номер на додаткове ліжко
• Для відвідання факультативних програм необхідно мінімум 20 осіб
• Автобус у вільний час не використовується
• Фірма може замінювати програму поїздки без зменшення загального об'єму послуг
• Турагенство не відповідає за роботу митників та прикордонників

розповісти в:

Залишіть свій номер телефону і ми зателефонуємо вам у зручний для вас час