королівство гарячих турів!
м. Львів вул. Володимира Великого 61

Новорічний тур у Париж від 245 Є

Новорічний тур у Париж від 245 ЄДата виїзду:
Грудень: 29

 
Львів - Берлін - Париж - Прага - Львів
6 днів


День перший
29.12.2016
8:30 виїжджаємо зі Львова. Переїзд територією Польщі.

Новорічний тур у Париж від 245 ЄДень другий
Сніданок. Переїзд до Німетччини
Рекмендуємо : екскурсія "Знайомство з Берліном" (15 є). Проходячи оглядову екскурсію Берлін стане для вас у своїх найбільших величавих образах.
Рекомендується екскурсія з екскурсоводом "музей пергамон - сховище духу Стародавнього світу" (25 є). Важливе місце перебуваючи на острові Музеїв в Берліні є музей Пергамон в якому розташовані виставки історії Стародавнього світу. Просторими залами музею можна розглядати на протязі дня, захлплюючись важливі колекції зразочків мистецтва людей що жили багато років до нас.
Новорічний тур у Париж від 245 ЄРекомендується "Вечір в німецькій пивній" (25 є). Як саме краще провести вільний час в Німеччині? Обовязково за пивом. В німеччині справжня повага до пива - воно є головним напоєм на усіх святах.
Рекомендується екскурсійна програма "Вечірній Берлін" (15 є). Прогресивний та вільний Берлін під вечір відкривається повністю. Не лише задоволення від вечіру у столиці ви звісно отримаєте багато емоцій від того як ви побачите визначні місця.
Вночі переїзджаєм до Франції.

 
Новорічний тур у Париж від 245 ЄДень третій
Прибуття в Париж (13:00).
Рекомендується екскурсія по Сені на кораблі (14 є). Потрібно прохи відпочити і продовжуваит знайомитись з Парижем з борту круїзного корабля, що пливе Сеною.
23:00 Рекомендується відпочинок в кабаре"Мулен Руж" (112 є). Мулен Руж кабаре відоме на весь світ з французьким канканом та феєричним танцювальним шоу. Це також історії Парижу тут розказано мелодрамна історія в одному фільмі це - символ.
Ночівля.

Новорічний тур у Париж від 245 ЄДень четвертий
Вітаємо з Новим 2017 роком!
Сніданок.
Рекомендується екскурсія до Лувру (35 є). Один з найкрасивіших музеїв тут багата історія колекцій художніх історичних і художніх реліквій Франції з часу династії Капетінгів і до сьогодення. У Луврі зібрано багато що - цей музей є універсальним.
Рекомендується відвідати Монмартру (20 є). Монмартр ще  памятає час коли він був покритий густими виноградниками і вітряними млинами коли тут поселялись бідна богема -  музиканти, поети  художники вони згодом стали гордістю Франції і зупинилися в музеях. З часом Монмартр став центральною частиною нової  творчості і мистецтва.
Рекомендується відвідати "Серце парижу - Нотр Дам та Латинський квартал" (20 є). Вузенькими не великими вулицями такого кварталу є атмосфера красивого минулого створюють багато памяток старовини. Одночасно тут захоплює рухливе щасливе життя яке не стихає ні днем ні ніччюі
Вночі переїзджаєм в Прагу.

Новорічний тур у Париж від 245 Є

 
Новорічний тур у Париж від 245 ЄДень пятий
Рекомендується відвідати пішки "Знайомство з Прагою". Ви заглибитесь у легенди Старого Міста завітаєте до головної історичної  площі - Старомєстську від красивої Порохової вежі підете доріжкою королів станете свідком апостолів на астрономічному годиннику Орлої.
Рекомендуємо відвідати "Королівські Градчани" (15 є). Лівим берегом річки Влтави розташовані Королівські Градчани - це один із 4 історичних районів Праги який зупинився на мить під час красивої королівської епохи. Змоменту створення Градчани увесь час розбудовувались та стали згодом символом розвіту та процвітання чеської держави.
Рекомендується екскурсія Прагою "двогодинна подорож по р. Влтава" (25 є). Милуючись могутньою річкою та ще недослідженою Прагою ви зможете поїсти за шведським столом і перепочити перед вільним часом у Празі.
Переїзд на території Польщі.
Заселення в готель та нічліг.

День шостий
Сніданок.
Прибуття в Україну.
Переїзд у Львів 22:00

Новорічний тур у Париж від 245 Є

 

Ціна туру при оплаті Дорослий Діти до 12 років
До 20 жовтня 245 Є 235 Є
До 10 листопада   255 Є 245 Є
Після 10 листопада 260 Є 250 Є

 

У ВАРТІСТЬ ПОЇЗДКИ ВКЛЮЧЕНО:

- проїзд у автобусах єврокласу;
- ночівля у готелях II-III*;
- сніданки в готелях;
- супроводження керівником групи;
- екскурсії, які входять в програму туру;

 

У ВАРТІСТЬ ПОЇЗДКИ НЕ ВХОДИТЬ:

- консульський збір - 35 Є ;
- послуги візового центру - 22 Є;
- візова підтримка - 10 Є
- факультативи, вхідні квитки;
- особисті витрати;

розповісти в:

Тури Європою, тури по Європі, тури вихідного дня

Європа, як частина Євразійського континенту, із розташованими на цій території державами, вже давним давно стала однією з найпривабливіших туристичних напрямків.
З самого дитинства, вивчаю зарубіжну історію, літературу, культуру, ми поринаємо в світ неймовірних подій, захоплюючих битв та романтичних перепитій. Саме тому в нас виникає бажання на власні очі побачити місця, де ставала нога французьких королів, де творили найвидатніші композитори світу, де закохувались і вмирали відомі письменники, без яких зараз не можливо уявити сучасний світу. Про держави Європи можна багато говорити, проте в цьому випадку діє приказка: "Краще раз побачити, ніж сто разів почути".
Туристичне агентство "Королівські подорожі" пропонує широкий вибір, тури Європою, тури в Європу, автобусні тури, тури вихідного дня, авіатури, тури по Європі зі Львова та Києва на будь-який смак та за доступними цінами. Грамотне поєднання країн в одному турі, надасть вам змогу якнайширше пізнати особливості та культуру відвідуваних вами міст. Загалом, до вашої уваги та на огляд пропонуються такі країни, як: Австрія, Бельгія, Болгарія, Греція, Данія, Естонія, Іспанія, Італія, Латвія, Люксембург, Нідерланди, Німеччина, Норвегія, Польща, Румунія, Сербія, Словаччина, Швейцарія, Швеція та багато інших.
Вибирайте тури Європою Львів в "Королівських подорожах"!

Новорічні тури 2019

Новорічні тури 2019-це чудовий спосіб відпочити з сімєю, друзями і коханою людиною. Новий рік за кордоном 2017- це найкращий спосіб забути рутинні турботи, проблеми і можливість відволіктись від щоденних буднів, і повсякденниго життя і вирушити в подорож.
Новорічні тури 2019 є дуже різноманітні і різнобарвні- це хороша можливість зустріти Новий рік в Україні, зокрема Новий рік у Львові, відчувши атмосферу свята відвідаши знаменитий Різдвяний Ярмарок, познайомитись з архітектурою Львова, матимети можливість побачити дивовижні куточки Львова. Новий рік 2017 у Львові-це унікальна можливість відчуття справжнього свята, відвідати гору Високий Замок, де можна помилуватись прекрисним видом міста.
Новорічні тури в Карпати познайомлять вас з із звичаями і традиціями, культурою – гуцулів, відвідати найвидатніші історичні і природні пам’ятки краю і звичайно зануритись у дитинство, граючись сніжками.
Саме в Новий рік 2019 тури дуже привабливі, особливо провести Новий рік за кордоном 2019
Найдивовижнішими туром є новорічний тур в Лапландію, де можна побувати у гостях Санта Клауса, відчути себе як у казці. Незабутнім є тур у Францію, де можна відвідати Париж, Діснейленд, насолодитись ароматом парфумів і косметики. Хто хоч раз побувавши у Франції ніколи не забуде цю чудову країну. Найзахоплюючим є новорічний тур в Англію,кожен бажаючий побачить як саме в Англії святкують Новий Рік,де обов’язком кожного англійця є прикрашання ялинки,і своїх будинків. Хто хоче познайомитись із старою Європою найкращим є новорічний тур Польщею, де кожен бажаючий може поринути углиб історї і культури цієї країни. Неймовірним є новорічний тур у Прагу, де кожна людина відчує себе людиною середньовіччя під час екскурсій. Новий рік у Китаю – свято світла. Люди запалюють ліхтарі та проходять вулицями міста, освітлюючи шлях новому року. Це надзвичайне видовищще!

Залишіть свій номер телефону і ми зателефонуємо вам у зручний для вас час