королівство гарячих турів!
м. Львів вул. Володимира Великого 61

Тур "Фантастичний вік-енд: Прага, Відень, Зальцбург" від 105Є

Тур "Фантастичний вік-енд: Прага, Відень, Зальцбург" від 105ЄДати виїзду:

Жовтень: 17акція
Львів - Чоп - Відень - Прага - Зальцбург - Зальцкаммергут - Чоп - Львів
5 днів


День перший
19:00 виїзд зі Львова

Тур "Фантастичний вік-енд: Прага, Відень, Зальцбург" від 105ЄДень другий
Переїзд на територію Австрії. Ми відвідаємо одне із найчарівніших міст Європи - Відень. Спочатку у нас буде пішохідна екскурсія, а пізніше вільний час у місті.
Також рекомендуються екскурсії:
- Завітайте до скарбниці Габсбургів (17Є) вона вражає своєю колекціями коштовних реліквій що передавались з поколіннями. Саме тут зможите побачити власними очима колиску Наполеонового сина, найбільший смарагд у світі, єдину в світі восьмикутну корону, Чашу Грааля, що дає безсмертя, славнозвісний Спис Долі.
- Легенди вишуканого Відня (9Є) прогулюючись ви пройдете непротоптанами туристичноми маршрутами та побачити інший Відень - середньовічний, величний, надихаючий.

Тур "Фантастичний вік-енд: Прага, Відень, Зальцбург" від 105ЄДень третій
Сніданок. Прибуття в Прагу.
Рекомендуються екскурсії:
- Екскурсія Празьким Градом (10Є). Відвідайте екскурсію по Празькому Граді тут всі будинки особливо гарні та мають свою таємну історію.
-Просимо вас прогулятись корабликом по р. Влтаві легесенький звуки шуміння хвиль річки за бортоми підсилить твої сподівання від краси Праги, а шведським столом відновіть свої сили (25Є).
- Прагою овіяні легенди про привидів та духів, нам ще сьогодні відкриває свій вид Вишеград. Звідси Княгиня Лібуша передбачувала величність Праги; звідси відкритий неймовірний вигляд на Влтаву та Прагу; тут можна зустріти привидів дивовижних тварин.
- Відвідайте дегустацію справжнього живого пива(8Є).Дехто розвивавсь до сучасних комплексів таможуть продавати напої у цілому світі, а інші збереглись у "свому столітті"  тому їхнє пиво можете спробувати лиш тут.

Тур "Фантастичний вік-енд: Прага, Відень, Зальцбург" від 105Є

 
Тур "Фантастичний вік-енд: Прага, Відень, Зальцбург" від 105ЄДень четвертий
Прямуємо у Зальцбург. Місто, яке закохає нас в себе своєю неповторністю та чарівністю.
Сніданок. Рекомендуються екскурсії:
- Фантастична поїздка до краю озер Зальцкамергут (35Є). Тут озера найчистіші, це видно по хмарах і гірських вершинах,також є густими ліси і колоритними будиночки австрійських сіл - таким ви побачете озерний край.
- Літній палац Хельбрунн(19Є) - казковий на краях Зальцбурга. Архієпископ Маркус Сіткус запланував створити схоже місце, про нього ніхто та ніколи не мріяли та йому вдалось це.

День пятий
Повернення до Львова 15:00

Тур "Фантастичний вік-енд: Прага, Відень, Зальцбург" від 105Є

Ціна туру при оплаті Дорослий Діти до 12 років
Більше 5 тижнів до початку подорожі 99 Є 95 Є
Більше 3 тижнів до початку подорожі   105 Є 99 Є
Менше 3 тижнів до початку подорожі 115 Є 110 Є


На дати зі * сезонна доплата + 10 Є до звичайної вартості туру

 

17.10 - діє АКЦІЙНА ціна. Всього 105 Євро

 

У ВАРТІСТЬ ПОЇЗДКИ ВКЛЮЧЕНО:

- проїзд у автобусах єврокласу;
- ночівля у готелях II-III*;
- сніданки в готелях;
- супроводження керівником групи;
- екскурсії, які входять в програму туру;

 

У ВАРТІСТЬ ПОЇЗДКИ НЕ ВХОДИТЬ:

- рекомендовані програми, факультативні екскурсії, вхідні квитки
- особисті витрати
- депозит на факультативні екскурсії - 16 євро (тариф стандарт). Депозит використовується на факультативні екскурсії. Невикористані кошти під час туру не повертаються. 

розповісти в:

Тури Європою, тури по Європі, тури вихідного дня

Європа, як частина Євразійського континенту, із розташованими на цій території державами, вже давним давно стала однією з найпривабливіших туристичних напрямків.
З самого дитинства, вивчаю зарубіжну історію, літературу, культуру, ми поринаємо в світ неймовірних подій, захоплюючих битв та романтичних перепитій. Саме тому в нас виникає бажання на власні очі побачити місця, де ставала нога французьких королів, де творили найвидатніші композитори світу, де закохувались і вмирали відомі письменники, без яких зараз не можливо уявити сучасний світу. Про держави Європи можна багато говорити, проте в цьому випадку діє приказка: "Краще раз побачити, ніж сто разів почути".
Туристичне агентство "Королівські подорожі" пропонує широкий вибір, тури Європою, тури в Європу, автобусні тури, тури вихідного дня, авіатури, тури по Європі зі Львова та Києва на будь-який смак та за доступними цінами. Грамотне поєднання країн в одному турі, надасть вам змогу якнайширше пізнати особливості та культуру відвідуваних вами міст. Загалом, до вашої уваги та на огляд пропонуються такі країни, як: Австрія, Бельгія, Болгарія, Греція, Данія, Естонія, Іспанія, Італія, Латвія, Люксембург, Нідерланди, Німеччина, Норвегія, Польща, Румунія, Сербія, Словаччина, Швейцарія, Швеція та багато інших.
Вибирайте тури Європою Львів в "Королівських подорожах"!
Залишіть свій номер телефону і ми зателефонуємо вам у зручний для вас час