королівство гарячих турів!
м. Львів вул. Володимира Великого 61

Тур "Альпійські канікули": Інсбрук, Відень, Зальцбург від 112Є

  Дати виїзду:

Квітень: 27акція

Львів - Відень - Зальцбург - Зальцкаммергут - Інсбрук - Львів
5 днів


День перший

18:30 - збір групи на залізничному вокзалі.
19:00 - виїзд зі Львова. Перетин україно-угорського кордону. Нічний переїзд.


День другий
Переїзд на територію Австрії. Ми відвідаємо одне із найчарівніших міст Європи - Відень. Спочатку у нас буде пішохідна екскурсія, а пізніше вільний час у місті.
Також рекомендуються екскурсії:
- Завітайте до скарбниці Габсбургів (20Є) вона вражає своєю колекціями коштовних реліквій що передавались з поколіннями. Саме тут зможите побачити власними очима колиску Наполеонового сина, найбільший смарагд у світі, єдину в світі восьмикутну корону, Чашу Грааля, що дає безсмертя, славнозвісний Спис Долі.
- Легенди вишуканого Відня (15Є) прогулюючись ви пройдете непротоптанами туристичноми маршрутами та побачити інший Відень - середньовічний, величний, надихаючий.

  День третій
Прямуємо у Зальцбург. Місто, яке закохає нас в себе своєю неповторністю та чарівністю.
Сніданок. Рекомендуються екскурсії:
- Фантастична поїздка до краю озер Зальцкамергут (35Є). Тут озера найчистіші, це видно по хмарах і гірських вершинах,також є густими ліси і колоритними будиночки австрійських сіл - таким ви побачете озерний край.
- Літній палац Хельбрунн(22Є) - казковий на краях Зальцбурга. Архієпископ Маркус Сіткус запланував створити схоже місце, про нього ніхто та ніколи не мріяли та йому вдалось це.


 День четвертий

Сніданок. Виселяємось з готелю.

Знайомство з горами і чудові враження від міста. Політ душі і холодок по шкірі. Культурні скарбниці і диво природи. Інсбрук заворожує, оскільки є столицею Альп з унікальним різноманіттям цікавих місць, розташованих між 574 і 2.350 м над рівнем моря. Альпійсько-міський, спортивний, динамічний, відкритий для всього світу і в той же час яскравий, сильний і традиційний - Інсбрук- це місто надзвичайної привабливості. Оглядова екскурсія (12Є).

Рекомендуємо відвідати:

- Факультативно: завітаємо у парк кристалів каменю Сваровський - Kristall Welten, світ дивовижних скарбів! Лабіринт з безліччю залів, де Ти побачиш справжнісіньку кришталеву печеру, найбільший кристал у світі, розміром аж 3млн. карат, 42-ох метрову кришталеву стіну, кришталевий купол з 590-та зеркал! Саме тут Ти просто втратиш зв'язок з реальністю через несамовиту красу! (25Є)

Збір групи. Нічний переїзд до Льовова (Перетин україно-угорського кордону)


День пятий
Повернення до Львова 20:00Ціна туру при оплаті Дорослий Діти до 12 років
стандарт 122 Є 117 Є
Травневі свята 27.04 112 Є 112 Є


Ціна туру до бронювання: акційна ціна туру від 112 євро (залежо від дати виїзду) + 28  євро (ДЕПОЗИТ НА ЕКСКУРСІЇ).


На дати зі * сезонна доплата + 10 Є до звичайної вартості туру

 

27.04 - діє АКЦІЙНА ціна. Всього 112 Євро

 

У ВАРТІСТЬ ПОЇЗДКИ ВКЛЮЧЕНО:

- проїзд у автобусах єврокласу;
- ночівля у готелях II-III*;
- сніданки в готелях;
- супроводження керівником групи;
- екскурсії, які входять в програму туру;

 

У ВАРТІСТЬ ПОЇЗДКИ НЕ ВХОДИТЬ:

- рекомендовані програми, факультативні екскурсії, вхідні квитки
- особисті витрати
- депозит на факультативні екскурсії - 28 євро

Депозит використовується на факультативні екскурсії. Невикористані кошти під час туру не повертаються. 

розповісти в:

Тури Європою, тури по Європі, тури вихідного дня

Європа, як частина Євразійського континенту, із розташованими на цій території державами, вже давним давно стала однією з найпривабливіших туристичних напрямків.
З самого дитинства, вивчаю зарубіжну історію, літературу, культуру, ми поринаємо в світ неймовірних подій, захоплюючих битв та романтичних перепитій. Саме тому в нас виникає бажання на власні очі побачити місця, де ставала нога французьких королів, де творили найвидатніші композитори світу, де закохувались і вмирали відомі письменники, без яких зараз не можливо уявити сучасний світу. Про держави Європи можна багато говорити, проте в цьому випадку діє приказка: "Краще раз побачити, ніж сто разів почути".
Туристичне агентство "Королівські подорожі" пропонує широкий вибір, тури Європою, тури в Європу, автобусні тури, тури вихідного дня, авіатури, тури по Європі зі Львова та Києва на будь-який смак та за доступними цінами. Грамотне поєднання країн в одному турі, надасть вам змогу якнайширше пізнати особливості та культуру відвідуваних вами міст. Загалом, до вашої уваги та на огляд пропонуються такі країни, як: Австрія, Бельгія, Болгарія, Греція, Данія, Естонія, Іспанія, Італія, Латвія, Люксембург, Нідерланди, Німеччина, Норвегія, Польща, Румунія, Сербія, Словаччина, Швейцарія, Швеція та багато інших.
Вибирайте тури Європою Львів в "Королівських подорожах"!
Залишіть свій номер телефону і ми зателефонуємо вам у зручний для вас час