королівство гарячих турів!
м. Львів вул. Володимира Великого 61

Тур "Краків Різдвяний + Словаччина" від 210 Є

Тур "Краків Різдвяний + Словаччина" від 210 ЄКраків Різдвяний + Словаччина

04.01

5 днів від 210 Євро

Львів – Закопане – Краків  – Бешенева – Низькі Татри – Львів

День 1

Виїзд зі Львова 09:30. Приїзд у Закопане. Заселення в пансіонаті.

Можна відвідати Аквапарк (квиток 10Є), якщо вчасно проходимо кордон.

День 2

Тур "Краків Різдвяний + Словаччина" від 210 ЄСніданок.

Рекомендований факультатив у кракові «Королівський шлях» екскурсія одним із найстаріших міст Польщі, з багатою культурною та історичною спадщиною. Вільний час.

Соляні копальні Велічка (25Є, діти до 12років 20Є). Соляні озера, підземні лабіринти, коридори та галереї на семи підземних рівнях… Це варто побачити!
Повернення в Закопане. Ночівля.

Тур "Краків Різдвяний + Словаччина" від 210 ЄДень 3

Сніданок. Вільний час.
Екскурсія «Скарби Словаччини» з відвідуванням термального курорту Бешенева та Демяновських печер (40€ дорослі, 35€ діти до 12 років). Поїздка у підземне царство, яке зачарує вас своєю красотою…

Повернення в готель.

 

Тур "Краків Різдвяний + Словаччина" від 210 Є

 

День 4

Сніданок , виселення з готелю.

Тур "Краків Різдвяний + Словаччина" від 210 Є«Оглядова екскурсія по Закопаному». Невеличке село, яке розмістилосьсеред могутніх і непорушних Татр, приваблює туристів своїми неперевершеними гірськими пейзажами. Проте зимою Закопане - це просто казка!!!

Рекомендований факультатив "Шляхетський Куліг"(25 Є). Прогулянка на санях, смачний пікнік біля вогнища із смачним глітвейном.
Ночівля.

День 5
Сніданок. Виселення з готелю.
Переїзд до України.
У Львові до 23 год.

 

Тур "Краків Різдвяний + Словаччина" від 210 ЄТур "Краків Різдвяний + Словаччина" від 210 Є

 

ВАРТІСТЬ ТУРУ на 04.01:

Дорослі /Діти (до 16 років)

До 30.10: 180Є 170Є
До 20.11: 200Є 185Є

Після 20.11: 210Є 195Є

 

ВКЛЮЧЕНО У ВАРТІСТЬ:

- Проїзд автобусом євро класу

- Сніданки і проживання у готелі 3*- Супровід керівника групи

- Екскурсії згідно туру

 

НЕ ВХОДИТЬ У ВАРТІСТЬ:

- Вхідні квитки

- Додаткові програми

- Одномісне розміщення (20Є/ ніч)- Проїзд в громадському транспорт, таксі

- 35 Є - Консульський збір - 20 Є – послуги візового центру

 

 

розповісти в:

Тури Європою, тури по Європі, тури вихідного дня

Європа, як частина Євразійського континенту, із розташованими на цій території державами, вже давним давно стала однією з найпривабливіших туристичних напрямків.
З самого дитинства, вивчаю зарубіжну історію, літературу, культуру, ми поринаємо в світ неймовірних подій, захоплюючих битв та романтичних перепитій. Саме тому в нас виникає бажання на власні очі побачити місця, де ставала нога французьких королів, де творили найвидатніші композитори світу, де закохувались і вмирали відомі письменники, без яких зараз не можливо уявити сучасний світу. Про держави Європи можна багато говорити, проте в цьому випадку діє приказка: "Краще раз побачити, ніж сто разів почути".
Туристичне агентство "Королівські подорожі" пропонує широкий вибір, тури Європою, тури в Європу, автобусні тури, тури вихідного дня, авіатури, тури по Європі зі Львова та Києва на будь-який смак та за доступними цінами. Грамотне поєднання країн в одному турі, надасть вам змогу якнайширше пізнати особливості та культуру відвідуваних вами міст. Загалом, до вашої уваги та на огляд пропонуються такі країни, як: Австрія, Бельгія, Болгарія, Греція, Данія, Естонія, Іспанія, Італія, Латвія, Люксембург, Нідерланди, Німеччина, Норвегія, Польща, Румунія, Сербія, Словаччина, Швейцарія, Швеція та багато інших.
Вибирайте тури Європою Львів в "Королівських подорожах"!

Різдвяні канікули (тури)

Різдво - це найзагадковіше і найказковіше свято. Це чудовий час забути про турботи і зануритись у вир казки, відпочити з родиною, друзями і близькими, відчувши дух Різдва, за допомогою колядок, вертепів, куті і запашного пампушка.

  Різдвяні тури є чудовою можливістю відпочити разом з родиною, друзями та з близькими,відволіктись від буденних днів і вирушити на різдвяні канікули до Львова чи зустріти Різдво за кордоном. Різдвяні тури 2019 є дуже привабливими цього року, вони дають можливість насолодитись  незабутнім відпочинком.

Найзагатковішими є  Різдвяні тури до Львова,де кожен може поринути у казку,прогулявшись старовинними вуличками міста, побачити незрівнянну красуню ялинку, зійти на гору Високий замок,  щоб побачити надзвичайний краєвид міста. Різдвяні канікули у Львові можна провести гарно і бюджетно.

Екскурсійні тури на різдво можна провести в Карапатах (Буковелі) , де можна зануритись у вир Різдва,побувати як в дитинстві граючись сніжками, побачити звичаї і традиції гуцулів.

Незабутнім є Різдвяний тур в Європу-Польща, Прага.

Різдвяний тур в Польщу нас познайомить  із звичаями і традиціями цього народу, ми зможем побачити ялинку яка буде виблискувати дивовижними вогнями.

Різдвяний тур в Прагу це неймовірно казковий тур,щороку відвідують це місто сотні тисячі людей, відвівши його вони розуміють що потрапили у зимову казку.

Провівши Різдвяні канікули у Європі кожен залишить багато приємних спогадів і незабутніх вражень від турів.

Залишіть свій номер телефону і ми зателефонуємо вам у зручний для вас час