королівство гарячих турів!
м. Львів вул. Володимира Великого 61

Тур "Новий рік у Кракові" від 130 Є

Тур "Новий рік у Кракові" від 130 ЄНовий рік у Кракові

30.12.16акція

4 дні від 130Є

Львів – Краків – Закопане – Львів

День 1

Виїзд зі Львова 22:00

Тур "Новий рік у Кракові" від 130 Є

День 2

"Королівський шллях" - оглядова екскурсія .  Вільний час.
Повернення в готель. Готуємось до зустрічі Нового року.

Новорічна забава 2016-17року!!!

 

Тур "Новий рік у Кракові" від 130 Є

 

День 3

Тур "Новий рік у Кракові" від 130 ЄЗ Новим роком!

Сніданок. Вільний день.

«Зимова казка Закопаного» (25Є). Чарівне місто у підніжжя Татр манить помилуватись прекрасними видами…

Повернення в готель.

День 4

Тур "Новий рік у Кракові" від 130 ЄСніданок, виселення з готелю.

Соляні копальні Велічки (25Є, діти до 12 років 20Є). Соляні озера, підземні лабіринти… це все, неодмінно, треба побачити!

У Львові, орієнтовно до 23:00.

ВАРТІСТЬ ТУРУ:

Дорослі /Діти (до 16 років)

До 20.10: 105Є 90Є
До 10.11: 120Є 105Є

З 11.11:   135Є 120Є

 

Новорічна вечеря 80Євро.

 

ВКЛЮЧЕНО У ВАРТІСТЬ:

- Проїзд автобусом євро класу

- Сніданки і проживання у готелі 3*- Супровід керівника групи

- Екскурсії за програмою

 

Тур "Новий рік у Кракові" від 130 Є

 

 

НЕ ВХОДИТЬ У ВАРТІСТЬ:

- Квитки вхідні

- Додаткові програми

- Одномісне розміщення (20Є/ ніч) -

- Проїзд в громадському транспорт, таксі

- 35 Є - Консульський збір

- 20 Є - послуги візового центру.

 

//

розповісти в:

Тури Європою, тури по Європі, тури вихідного дня

Європа, як частина Євразійського континенту, із розташованими на цій території державами, вже давним давно стала однією з найпривабливіших туристичних напрямків.
З самого дитинства, вивчаю зарубіжну історію, літературу, культуру, ми поринаємо в світ неймовірних подій, захоплюючих битв та романтичних перепитій. Саме тому в нас виникає бажання на власні очі побачити місця, де ставала нога французьких королів, де творили найвидатніші композитори світу, де закохувались і вмирали відомі письменники, без яких зараз не можливо уявити сучасний світу. Про держави Європи можна багато говорити, проте в цьому випадку діє приказка: "Краще раз побачити, ніж сто разів почути".
Туристичне агентство "Королівські подорожі" пропонує широкий вибір, тури Європою, тури в Європу, автобусні тури, тури вихідного дня, авіатури, тури по Європі зі Львова та Києва на будь-який смак та за доступними цінами. Грамотне поєднання країн в одному турі, надасть вам змогу якнайширше пізнати особливості та культуру відвідуваних вами міст. Загалом, до вашої уваги та на огляд пропонуються такі країни, як: Австрія, Бельгія, Болгарія, Греція, Данія, Естонія, Іспанія, Італія, Латвія, Люксембург, Нідерланди, Німеччина, Норвегія, Польща, Румунія, Сербія, Словаччина, Швейцарія, Швеція та багато інших.
Вибирайте тури Європою Львів в "Королівських подорожах"!

Новорічні тури 2017

Новорічні тури 2017-це чудовий спосіб відпочити з сімєю, друзями і коханою людиною. Новий рік за кордоном 2017- це найкращий спосіб забути рутинні турботи, проблеми і можливість відволіктись від щоденних буднів, і повсякденниго життя і вирушити в подорож.
Новорічні тури 2017 є дуже різноманітні і різнобарвні- це хороша можливість зустріти Новий рік в Україні, зокрема Новий рік у Львові, відчувши атмосферу свята відвідаши знаменитий Різдвяний Ярмарок, познайомитись з архітектурою Львова, матимети можливість побачити дивовижні куточки Львова. Новий рік 2017 у Львові-це унікальна можливість відчуття справжнього свята, відвідати гору Високий Замок, де можна помилуватись прекрисним видом міста.
Новорічні тури в Карпати познайомлять вас з із звичаями і традиціями, культурою – гуцулів, відвідати найвидатніші історичні і природні пам’ятки краю і звичайно зануритись у дитинство, граючись сніжками.
Саме в Новий рік 2017 тури дуже привабливі, особливо провести Новий рік за кордоном 2017
Найдивовижнішими туром є новорічний тур в Лапландію, де можна побувати у гостях Санта Клауса, відчути себе як у казці. Незабутнім є тур у Францію, де можна відвідати Париж, Діснейленд, насолодитись ароматом парфумів і косметики. Хто хоч раз побувавши у Франції ніколи не забуде цю чудову країну. Найзахоплюючим є новорічний тур в Англію,кожен бажаючий побачить як саме в Англії святкують Новий Рік,де обов’язком кожного англійця є прикрашання ялинки,і своїх будинків. Хто хоче познайомитись із старою Європою найкращим є новорічний тур Польщею, де кожен бажаючий може поринути углиб історї і культури цієї країни. Неймовірним є новорічний тур у Прагу, де кожна людина відчує себе людиною середньовіччя під час екскурсій. Новий рік у Китаю – свято світла. Люди запалюють ліхтарі та проходять вулицями міста, освітлюючи шлях новому року. Це надзвичайне видовищще!

Залишіть свій номер телефону і ми зателефонуємо вам у зручний для вас час