королівство гарячих турів!
м. Львів вул. Володимира Великого 61

Новорічний тур у романтичну Італію від 165 Є

    

 

Новорічний тур 29.12.2016р.!
Романтична Італія

5 днів
Вартість 165Є

Зустріч Нового року у Венеції !

Львів - Будапешт - Венеція – Верона -  Львів

Новорічний тур у романтичну Італію від 165 ЄДень 1 Львів. Зустрічає туристів представник компанії. 8:30 – виїзд зі Львова. Переїзд  кордону.Приїзд у  Будапешт. Прекрасним підсумком  дня буде  програма «Будапешт в ілюмінації» – катання на кораблі по річці Дунай з келихом вишуканого шампанського  (вартість 15€). Розміщення та ночівля у готелі.

Новорічний тур у романтичну Італію від 165 ЄДень 2 Смачно снідаємо та виселяємось з готелю. 09:00 – цікава екскурсія по  Будапешті. Вільний час. 21:00 - нічний переїзд у Венецію.Новорічний тур у романтичну Італію від 165 ЄДень 3 Приїжджаємо у  Венецію. Зранку всі відправляємося на передноворічний шопінг –  гіпермаркет Panorama  у Венеції. 11:30 – захоплююча екскурсія «Перлина Адріатики» (користування міським транспортом (20€) в  дві сторони). Свобідний час. Радимо відвідати екскурсію на кораблі «Краса Венеціанської лагуни» з келихом ігристого шампанського  (25€), «Стежками венеціанського Казанови» (20€). Екскурсія на  гондолах (25€). 

СВЯТКУЄМО НОВИЙ 2016 РІК!Поселяємося у готель поруч  Венеції та ночуємо.

Новорічний тур у романтичну Італію від 165 ЄДень 4 ВІТАЄМО З НОВИМ 2017 РОКОМ!!!

Снідаємо та виселення з готелю. Весь день у Вашому розпорядженні. Обов'язково відвідайте поїздку до міста кохання Верони – «Столиці закоханих» (25€). 

Свобідний  час. 21:00 – повертаємось  з Венеції на Україну.

День5 
Прибувши  до Львова (приблизно о 21:00 год)  відвідайте  пішохідну екскурсію по старовинному місту «Львів – королівське місто». 

 

ВАРТІСТЬ ТУРУ 165 євро

 

У ВАРТІСТЬ ПОЇЗДКИ ВКЛЮЧЕНО:

- проїзд у автобусах єврокласу;
- ночівля у готелях II-III*;
- сніданки в готелях;
- супроводження керівником групи;
- екскурсії, які входять в програму туру;

 

 У ВАРТІСТЬ ПОЇЗДКИ НЕ ВХОДИТЬ:

- консульський збір - 35 Є (платний для туристів до 26 років та безкоштовний для пенсіонерів);
- послуги візового центру - 22 Є;
- візова підтримка - 10 Є
- факультативи, вхідні квитки;
- особисті витрати;

 

 

 

 

 

 

//

розповісти в:

Тури Європою, тури по Європі, тури вихідного дня

Європа, як частина Євразійського континенту, із розташованими на цій території державами, вже давним давно стала однією з найпривабливіших туристичних напрямків.
З самого дитинства, вивчаю зарубіжну історію, літературу, культуру, ми поринаємо в світ неймовірних подій, захоплюючих битв та романтичних перепитій. Саме тому в нас виникає бажання на власні очі побачити місця, де ставала нога французьких королів, де творили найвидатніші композитори світу, де закохувались і вмирали відомі письменники, без яких зараз не можливо уявити сучасний світу. Про держави Європи можна багато говорити, проте в цьому випадку діє приказка: "Краще раз побачити, ніж сто разів почути".
Туристичне агентство "Королівські подорожі" пропонує широкий вибір, тури Європою, тури в Європу, автобусні тури, тури вихідного дня, авіатури, тури по Європі зі Львова та Києва на будь-який смак та за доступними цінами. Грамотне поєднання країн в одному турі, надасть вам змогу якнайширше пізнати особливості та культуру відвідуваних вами міст. Загалом, до вашої уваги та на огляд пропонуються такі країни, як: Австрія, Бельгія, Болгарія, Греція, Данія, Естонія, Іспанія, Італія, Латвія, Люксембург, Нідерланди, Німеччина, Норвегія, Польща, Румунія, Сербія, Словаччина, Швейцарія, Швеція та багато інших.
Вибирайте тури Європою Львів в "Королівських подорожах"!

Новорічні тури 2017

Новорічні тури 2017-це чудовий спосіб відпочити з сімєю, друзями і коханою людиною. Новий рік за кордоном 2017- це найкращий спосіб забути рутинні турботи, проблеми і можливість відволіктись від щоденних буднів, і повсякденниго життя і вирушити в подорож.
Новорічні тури 2017 є дуже різноманітні і різнобарвні- це хороша можливість зустріти Новий рік в Україні, зокрема Новий рік у Львові, відчувши атмосферу свята відвідаши знаменитий Різдвяний Ярмарок, познайомитись з архітектурою Львова, матимети можливість побачити дивовижні куточки Львова. Новий рік 2017 у Львові-це унікальна можливість відчуття справжнього свята, відвідати гору Високий Замок, де можна помилуватись прекрисним видом міста.
Новорічні тури в Карпати познайомлять вас з із звичаями і традиціями, культурою – гуцулів, відвідати найвидатніші історичні і природні пам’ятки краю і звичайно зануритись у дитинство, граючись сніжками.
Саме в Новий рік 2017 тури дуже привабливі, особливо провести Новий рік за кордоном 2017
Найдивовижнішими туром є новорічний тур в Лапландію, де можна побувати у гостях Санта Клауса, відчути себе як у казці. Незабутнім є тур у Францію, де можна відвідати Париж, Діснейленд, насолодитись ароматом парфумів і косметики. Хто хоч раз побувавши у Франції ніколи не забуде цю чудову країну. Найзахоплюючим є новорічний тур в Англію,кожен бажаючий побачить як саме в Англії святкують Новий Рік,де обов’язком кожного англійця є прикрашання ялинки,і своїх будинків. Хто хоче познайомитись із старою Європою найкращим є новорічний тур Польщею, де кожен бажаючий може поринути углиб історї і культури цієї країни. Неймовірним є новорічний тур у Прагу, де кожна людина відчує себе людиною середньовіччя під час екскурсій. Новий рік у Китаю – свято світла. Люди запалюють ліхтарі та проходять вулицями міста, освітлюючи шлях новому року. Це надзвичайне видовищще!

Залишіть свій номер телефону і ми зателефонуємо вам у зручний для вас час