королівство гарячих турів!
м. Львів вул. Володимира Великого 61

Тур Бажана Греція від 278 Є

9 днів від 263 Євро

Львів Белград  Метеори  Афіни  Мікени  Нафпліон – Епідавр - Салоніки - Тімішоара - Львів

 

8 днів  Дорослі Діти до 16р.
22.09 296Є 278Є
13.10 278Є 261Є
27.10 278Є 261Є
03.11 278Є 261Є

Тур Бажана Греція від 278 ЄДень Виїзд зі Львова о 09:30.

Переїзд і ночівля в Румунії.

День 2

Сніданок. Виїзд з готелю. Прибуття в Сербію.

Рекомендовані факультативи:

Пішохідна екскурсія “Белград – серце Сербії”. Це місто вважається одним з найстаріших міст у всій Європі. Тут зливаються разом дві культури: західна і східна, що добавляють цьому місту неабиякої краси. Теперішній Белград можна ототожнювати з старовинними замками, заворожуючими палацами,  й досі неприступними середньовічними фортецями, що знаходяться серед будинків та торгових центрів де й живуть та працюють місцеві мешканці.

Запрошуємо на вечерю у традиційний сербський ресторан (18Є/10Є). У  Вас буде прекрасна можливість познайомитись та посмакувати справжню сербську кухню. Ця кухня увібрала у себе традиції і культуру європейської кулінарії. Традиційними складовими для Балканської кухні є: вино, безліч м’яса та різноманітні овочі та прекрасний настрій. Переїзд вночі до Греції.

День 3 Сніданок.

Тур Бажана Греція від 278 ЄРаді Вас вітати у Греції. Тут ви поринете у міфологічну атмосферу Античної Греції. Рекомендуємо у вільний час екскурсію "Святі Метеори". Серед скель ви зможете побачити православні монастирі Метеори та багато інших цікавих місць.  Переїзд та поселення в готелі. 

День 4 Сніданок, у вільний час на вас чекає додаткова екскурсія.

Тур Бажана Греція від 278 ЄСнідаємо. Виїзд з готелю та прибуття в Афіни. Запрошуємо Вас відвідати екскурсію Величні Афіни. Це незвичайне місто що є відомим у всьому світі.  У його історії були як часи розцвіту так і занепаду, проте горби з храмами  залишились таким ж прекрасними і недоторканими як і у давнину. Ви оглянете Акрополь (вх.. квиток – 20Є), що представить Вам Парфеон, Храм Ніки та Ерехтеону. Заселлення у готель.

Усім бажаючим екскурсія “Грецька ніч”  (38Є/30Є). Ви зможете насолодитись атмосферою грецької культури та звичаїв. Для вас будуть танцювати відомий на весь світ сиртакі, співати, зготують смачну вечерю і разом з усіма цими веселощами вино буде литися рікою . Переїзд в готель та ночівля.

 

Тур Бажана Греція від 278 Є

 

Повернення в готель.

День 5 Снідаємо. Пропонуємо Вам круїзну подорож Грецькими островами: Егіні, Порос та Гідрі. Перший острів найменували “Островом  голубів”. В давнину це був так званий “торговий центр”, а тепер манить туристів виробами з кераміки та чудовою набережною. На острові Порос створений перший морський арсенал зброї сучасної Греції. Опісля цього ви помандруєте до Гідри, де майже повністю відсутні автомобілі та  продаються хороші вироби з коштовностей. Ночуємо у готелі.

Тур Бажана Греція від 278 ЄДень 6Снідаємо. Виселяємося з готелю. Вільний день.

Пропонуємо Вам відвідати екскурсію “Греція для усіх” (43Є/23Є). Нашу мандрівку ми розпочнемо з пів-острова Пелопоннес. Тут Греки хотіли відкрити канал для торгівлі, який був виритий в ручну. Зараз він називається Коринфський канал, і тепер якщо зупинитись на містку посеред каналу, то для нас відкриється заворожуючий горизонт. Прямі скелі і десь там, далеко-далеко зеленувата вода. Це потрібно побачити, словами не передати усю цю красу. Епідавр – це лікувальний центр, що також знаний своїм амфітеатром з цікавою акустикою. Ввечері переїжджаємо в Салоніки. Вільний час. Ночівля.

День 7 Сніданок. Виселення з готелю. Рекомендуємо екскурсію в Солоніки (30Є/18Є). Ви зможете побачити гору Олімп, почути її захоплюючу міфологічну історію… Вирушаємо до Сербії. Нічний переїзд.

 

Тур Бажана Греція від 278 Є

 

 

День 8 Сніданок, виселяємось з готелю. Рекомендуємо Екскурсію «Маленький Відень », вас зустріне, на північному березі річки Бега, стародавнє, затишне містечко Тімішоара… Вільний час. Переїзд в готель

День 9 Сніданок. Виїзд з готелю.

Повернення до Львова.

  

Тур Бажана Греція від 278 Є

 

 
На тури із * сезонна доплата + 3%. На тури із ** сезонна доплата + 6%.

У ВАРТІСТЬ ПОЇЗДКИ ВКЛЮЧЕНО:

- проїзд у автобусах єврокласу;
- ночівля у готелях II-III*;
- сніданки в готелях;
- супроводження керівником групи;
- екскурсії, які входять в програму туру;

 

У ВАРТІСТЬ ПОЇЗДКИ НЕ ВХОДИТЬ:

- консульський збір - 35 Є (платний для туристів до 26 років та безкоштовний для пенсіонерів);
- послуги візового центру - 22 Є;
- візова підтримка - 10 Є
- факультативи, вхідні квитки;
- особисті витрати;

Необхідні документи для відкриття Грецької візи.

 

розповісти в:

Тури Європою, тури по Європі, тури вихідного дня

Європа, як частина Євразійського континенту, із розташованими на цій території державами, вже давним давно стала однією з найпривабливіших туристичних напрямків.
З самого дитинства, вивчаю зарубіжну історію, літературу, культуру, ми поринаємо в світ неймовірних подій, захоплюючих битв та романтичних перепитій. Саме тому в нас виникає бажання на власні очі побачити місця, де ставала нога французьких королів, де творили найвидатніші композитори світу, де закохувались і вмирали відомі письменники, без яких зараз не можливо уявити сучасний світу. Про держави Європи можна багато говорити, проте в цьому випадку діє приказка: "Краще раз побачити, ніж сто разів почути".
Туристичне агентство "Королівські подорожі" пропонує широкий вибір, тури Європою, тури в Європу, автобусні тури, тури вихідного дня, авіатури, тури по Європі зі Львова та Києва на будь-який смак та за доступними цінами. Грамотне поєднання країн в одному турі, надасть вам змогу якнайширше пізнати особливості та культуру відвідуваних вами міст. Загалом, до вашої уваги та на огляд пропонуються такі країни, як: Австрія, Бельгія, Болгарія, Греція, Данія, Естонія, Іспанія, Італія, Латвія, Люксембург, Нідерланди, Німеччина, Норвегія, Польща, Румунія, Сербія, Словаччина, Швейцарія, Швеція та багато інших.
Вибирайте тури Європою Львів в "Королівських подорожах"!
Залишіть свій номер телефону і ми зателефонуємо вам у зручний для вас час