королівство гарячих турів!
м. Львів вул. Володимира Великого 61

Тури Європою

Львів Белград  Метеори  Афіни  Мікени  Нафпліон – Епідавр - Салоніки - Тімішоара - Львів

9 днів

7 ночей в готелі

1 нічний переїзд

від 255 євро

 

День Виїзд зі Львова о 09:30.

Переїзд і ночівля в Румунії.

День 2

Сніданок. Виїзд з готелю. Прибуття в Сербію.

Рекомендовані факультативи:

Пішохідна екскурсія “Белград – серце Сербії”. Це місто вважається одним з найстаріших міст у всій Європі. Тут зливаються разом дві культури: західна і східна, що добавляють цьому місту неабиякої краси. Теперішній Белград можна ототожнювати з старовинними замками, заворожуючими палацами,  й досі неприступними середньовічними фортецями, що знаходяться серед будинків та торгових центрів де й живуть та працюють місцеві мешканці.

Запрошуємо на вечерю у радиційний сербський ресторан" (23Є/18Є). У  Вас буде прекрасна можливість познайомитись та посмакувати справжню сербську кухню. Ця кухня увібрала у себе традиції і культуру європейської кулінарії. Традиційними складовими для Балканської кухні є: вино, безліч м’яса та різноманітні овочі та прекрасний настрій. Переїзд вночі до Греції.

“Прогулянка на розкішному кораблику по Саві і Дунаю” (30Є/18Є). 

Преїзд вночі до Греції.

День 3 Сніданок.

Раді Вас вітати у Греції. Тут ви поринете у міфологічну атмосферу Античної Греції. Рекомендуємо у вільний час екскурсію "Святі Метеори". Серед скель ви зможете побачити православні монастирі Метеори та багато інших цікавих місць.   

Поселення в готелі та ночівля.

День 4 Сніданок. Їдемо в Афіни. У вільний час на вас чекає додаткова екскурсія. 

 "Мудрість Афіни" (входить у вартість)

Заселлення у готель. Запрошуємо Вас відвідати екскурсію Вечірні Афіни” (18Є / 13Є) Це незвичайне місто що є відомим у всьому світі.  У його історії були як часи розцвіту так і занепаду, проте горби з храмами  залишились таким ж прекрасними і недоторканими як і у давнину. Ви оглянете Акрополь (вх.. квиток – 20Є), що представить Вам Парфеон, Храм Ніки та Ерехтеону. 

Усім бажаючим екскурсія “Грецька ніч”  (48Є/40Є). Ви зможете насолодитись атмосферою грецької культури та звичаїв. Для вас будуть танцювати відомий на весь світ сиртакі, співати, зготують смачну вечерю і разом з усіма цими веселощами вино буде литися рікою . Їдемо в готель та ночуємо.

 

 

Повернення в готель.

День 5 Снідаємо. Пропонуємо Вам "Круїзну подорож Грецькими островами" (100Є /100Є): Егіні, Порос та Гідрі. Перший острів найменували “Островом  голубів”. В давнину це був так званий “торговий центр”, а тепер манить туристів виробами з кераміки та чудовою набережною. На острові Порос створений перший морський арсенал зброї сучасної Греції. Опісля цього ви помандруєте до Гідри, де майже повністю відсутні автомобілі та  продаються хороші вироби з коштовностей.

- "Мис Суніон і радонове озеро Вуліагмені" (38Є /30Є +вх.кв)

Ночуємо у готелі.

День 6Снідаємо. Виселяємося з готелю. Вільний день.

Пропонуємо Вам відвідати екскурсію “Греція для усіх” (43Є/38Є). Нашу мандрівку ми розпочнемо з пів-острова Пелопоннес. Тут Греки хотіли відкрити канал для торгівлі, який був виритий в ручну. Зараз він називається Коринфський канал, і тепер якщо зупинитись на містку посеред каналу, то для нас відкриється заворожуючий горизонт. Прямі скелі і десь там, далеко-далеко зеленувата вода. Це потрібно побачити, словами не передати усю цю красу. Епідавр – це лікувальний центр, що також знаний своїм амфітеатром з цікавою акустикою. Мікени - давньогрецьке місто в старовинній Греції. переїзд та поселення в готелі.

День 7 Сніданок. Виселення з готелю. Рекомендуємо екскурсію в Салоніки (у вартості). Ви зможете побачити гору Олімп, почути її захоплюючу міфологічну історію… "Погляд на Грецію з Олімпу" (30Є / 18Є +вх.кв) - ваш автобус підніметься на висоту понад 1000м, тут для вас відкриється неймовірний краєвид на Егейське море.

Вирушаємо до Сербії. Поселяємось та ночуємо в готелі.

 

 

 

День 8 Сніданок, виселяємось з готелю. Рекомендуємо Екскурсію «Маленький Відень », вас зустріне, на північному березі річки Бега, стародавнє, затишне містечко Тімішоара… Вільний час. Нічне повернення до України.

День 9 Прибуття до Львова приблизно о 10:00 ( в залежності від кордону)


  

 

 

8 днів  Дорослі Діти до 16р.
20.03 291Є 281Є
04.04 278Є 266Є
15.04 291Є 281Є
26.04(Травневі) 296Є 286Є
26.05
278Є 266Є


На тури із *сезонна доплата + 3%. На тури із **сезонна доплата + 6%.

У ВАРТІСТЬ ПОЇЗДКИ ВКЛЮЧЕНО:

- проїзд у автобусах єврокласу;
- ночівля у готелях II-III*;
- сніданки в готелях;
- супроводження керівником групи;
- екскурсії, які входять в програму туру;

 

У ВАРТІСТЬ ПОЇЗДКИ НЕ ВХОДИТЬ:

- консульський збір - 35 Є (платний для туристів до 26 років та безкоштовний для пенсіонерів);
- послуги візового центру - 22 Є;
- візова підтримка - 10 Є
- факультативи, вхідні квитки;
- особисті витрати;

Необхідні документи для відкриття Грецької візи.

 

Залишіть свій номер телефону і ми зателефонуємо вам у зручний для вас час