королівство гарячих турів!
м. Львів вул. Володимира Великого 61

Тур Сни Прибалтики від 70 Є

5 днів від 70 євро

Львів Рига – Стокгольм – Юрмала  Львів

Дати туру: 
Червень: 
20акція, 26акція

Липень: 18акція

Серпень: 9акція

 

Тур Сни Прибалтики від 70 ЄДень 1

08:00 - Збір на залізничному вокзалі м.Львова.
08:30 -Виїзд зі Львова.
Нічний переїзд територією Польщі до Латвії.

День 2

Прибуття в Ригу. Пішохідна екскурсія "Стара Рига" (10 євро). Перед нами чудове місто з центром початку двадцятого сторіччя, і, звичайно, Старе місто зі своїм середньовічним колоритом. Старовинні будиночки, шпилі церковних башт, півні, які пильним оком озирають місто, кам'яні маски району Югендстиль, стара бруківка, на якій залишився слід століть. Тур Сни Прибалтики від 70 ЄПрогулюючись вузькими вуличками середньовічного ганзейського міста, виникне цікаве відчуття легкості, затишку та краси. Архітектура Риги просто вражає. Ви побачите дивовижний Ризький замок, Домський собор, будівлю Великої і Малої Гільдії, Вежу Петра, яка до недавна була найвищою у Ризі. Рига - класичне європейське місто, а з іншої сторони - це одне з найбільших міст на Балтійському морі, і в ньому нема місця для нудьги. Пересування по місту на громадському транспорті за власні кошти. 

Факультативно:

- Рига - столиця югендстилю (5 євро). Арт нуво, тіффані, югендстиль… якби в різних країнах світу цей стиль не називали – відірватись від творів мистецтва створених у ньому неможливо. Такі відомі метці, як Врубель, Мунк, Муха, Гауді вписали свої імена в історію неповторними творіннями. Тур Сни Прибалтики від 70 ЄМісцеві змагання між архітекторами початку ХХ ст., перетворили історичну частину Риги, у архітектурний шедевр, що сьогодні внесена у спадщину ЮНЕСКО. Жоден будинок не міг бути подібним на інший, а навпаки кращий, оригінальніший та екстравагантніший. Світла гамма тонів, тварини, рослини, образи жінок, маски, неймовірні звивисті лінії екстер’єрів… Заворожуючий парад творінь запрошує!

17:30 - Відправлення з Риги до Стокгольму на паромі.
По дорозі до Стокгольму - дискотека, караоке, розважальні ігри. Ніч на паромі.

Тур Сни Прибалтики від 70 Є

День 3

Тур Сни Прибалтики від 70 ЄСніданок на паромі (оплачується додатково) 10:30 - прибуття до Стокгольму.
Оглядова екскурсія "Стокгольм - місто мостів", своєрідний коктейль з ритму, моди, сучасності і творчості... Чарівний Стокгольм - це гармонія фарб та органічність природи. Цей пронизаний водою райський куточок називають «Північною Венецією», хоча таке місто не варто порівнювати з іншими. Розміщений на 14 островах, які з'єднані між собою 60 мостами, він заворожує навіть досвідчених мандрівників.

Тур Сни Прибалтики від 70 Є

Рекомендуємо: 
- пішохідну екскурсію по старому місту Гамла Стан (10 євро). На перший погляд це типове старе місто. Звичайно, що для нас тут нового: вузькі криві вулички, нерівна бруківка, будинки в стилі готики.

- відвідати музей Васа (20 євро/8 євро), єдиний у світі збережений до наших днів корабель XVII ст. Гордість шведського морського флоту, корабель Васа був створений прекрасним і пафосним, з величезною кількістю прикрас і золота, тому не зовсім точний розрахунок призвів до того, що він перекинувся і затонув у Стокгольмській гавані у 1628 році, під час свого першого плавання. Після декількох років підготовчих робіт Vasa був піднятий з морського дна 24 квітня 1961р. Завдяки тому, що збереглося більше 95% первинних елементів конструкції. 

- відвідати Стокгольмську ратушу (18 євро). Стокгольмська ратуша - одна із найголовніших туристичних пам'яток Стокгольма,Тур Сни Прибалтики від 70 Є символ шведської столиці. Тут проходять засідання міської влади, проводяться важливі політичні переговори, а в Золотому і Синьому залах ратуші щорічно проходить бенкет після вручення Нобелівських премій.

- якщо ви хочете побачити один з найбільших палаців у світі, обов'язково відвідайте Королівський палац у Стокгольмі (18 євро). Палац досі служить резиденцією главі Швеції – королю Карлу Густаву XVI. Багато видатних пам'яткок Стокгольма знаходяться саме серед 608 кімнат цієї будівлі: лицарські палати, арсенал, античний музей короля Густава III, зал урочистостей, і, звичайно ж, апартаменти короля.
17:00 - Відправлення зі Стокгольму у Ригу.
Ніч на паромі.

Тур Сни Прибалтики від 70 Є

День 4

Сніданок (оплачується додатково). 11.00 прибуття в Ригу. Переїзд до Львова.

- екскурсія по м. Юрмала* (15 євро),Тур Сни Прибалтики від 70 Є тут приємно прогулятися вздовж моря, відчуваючи, як солоний подих Балтики, змішаний з ароматом хвої, наповнює легені, а шум води звільняє голову від турбот і зайвих дум. Юрмала - "перлина" Латвії і найбільший курорт Прибалтики, розташований на березі Ризької затоки, всього за 20 км від Риги. Чудові піщані пляжі в обрамленні сторічних сосен простягнулися на 32 км, повітря чисте і свіже, тихий шелест моря заспокоює і пестить. Крім того Юрмала - символ гумору і музики, місто святкувань та фестивалів.

День 5

Прибуття у Львів близько 09:00.

 

ЦІНА ТУРУ:


Ціна туру при оплаті                                              Дорослий        Діти до 12 років

Стандарт                                                                          85Є                     80Є

Знижка раннє бронювання за 2 місяці                     8%                       8%

АКЦІЯ на вік-енд                                    26.06, 27.06          70Є

АКЦІЯ на вік-енд                                    18.07, 09.08          69Є

НА ВАЛІЗАХ                                                   20.06              69Є

 

На тури із * сезонна доплата + 10 євро.

У ВАРТІСТЬ ПОЇЗДКИ ВКЛЮЧЕНО:

- проїзд у автобусах єврокласу;
- проїзд на паромі Рига-Стокгольм-Рига у 4-місній каюті категорії С (B на паромі Romantika) (без вікна, душ та туалет в каюті);
- супроводження керівником групи;
- екскурсії, які входять в програму туру;

У ВАРТІСТЬ ПОЇЗДКИ НЕ ВХОДИТЬ:

- рекомендовані програми, факультативні екскурсії, вхідні квитки;
- депозит на факультативні екскурсії - 16 євро (тариф стандарт). Депозит використовується на факультативні екскурсії. Невикористані кошти під час туру не повертаються;
- особисті витрати

 

 

розповісти в:

Залишіть свій номер телефону і ми зателефонуємо вам у зручний для вас час