королівство гарячих турів!
м. Львів вул. Володимира Великого 61

Тури Європою

Львів – Чоп – Будапешт – Відень – Ніцца – Монако - Барселона – Монсеррат – Падуя – Венеція – Блед - Шум – Чоп – Львів

8 днів

5 ночей в готелі

2 нічні переїзд

від 288Є

 

День 1

Екскурсія Львовом  Переїзд до Угорщини. Гостинна країна з термальними джерелами. Здивує вас своїми шедеврами, які варто побачити: пам’ятки Римської імперії, романські храми, будівлі часів турецького іга…Невелика прогулянка «Шарм елегантного Будапешту». Проведемо час на фешенебельній вулиці Ваци та набережній Корзо.

Екскурсія «Ажурна прикраса Будапешта» (26Є /18Є). Прекраса Дунаю 7мостів, які зв’язують дві частини міса – Буду і Пешт…

Поселення в готелі.

День 2

Снідаємо в готелі.
Переїзд в Словенію.
Оглядова екскурсія
"Привітна Любляна"                                           

Рекомендований факультатив: «Озеро Блед». (38Є /30Є + вх.кв).
Це справжній скарб Словенії. Озеро, яке розташувалось серед  неприступних і високих гір, причаровує всіх відвідувачів своєю красою. 
Рекомендований факультатив: «Водоспад Шум» (31Є /18Є+вх.кв).
Знаходиться цей водоспад на річці Радовна і має висоту 80 метрів….
Переїзд  до Італії. Ночівля.


День 3

Снідаємо і їдемо в Мілан.
Оглядовий факультатив у Мілані  - столицею модного одягу та брендів Європи. Місто є як культурним так і діловим центром. Тут в музеях є відомі експонати митців "Леонардо да Вінчі".

У вільний час для вас пропонуємо відвідати такі екскурсії:

- "Місто Турин" (55Є / 46Є ) - одне з головних міст італійського району П'ємонт, яке заворожує кожного туриста.

- "Два в одному" (38Є / 30Є) - знаходиться в казковому передгір'ї Альп. Це містечко є дуже  насичене казковою архітектурою та історією. Також вас чекає невід'ємно цікавий колорит середньовіччя, танців та заворожуючий запах апельсину.

- "Озеро Комо" (38Є /30Є) - знаходиться в середині мальовничих гір Альп, одне з найкращих місць для релаксу на альпійському повітрі, тут ви побачите захоплюючі архітектурні об'єкти: фортеці, замки, будинки та храми незалишуть байдужими будь якого туриста.

Переїзд в ночі до Барселони.

День 4

Ласкаво просимо до Іспанії!!! Країни мрій, батьківщини сміливих тореро та пристрасних Кармен!

Оглядова екскурсія « Весела та усміхнена Барселона»  У цьому місті ви себе відчуєте по – справжньому Щасливими! Фантастична архітектура, іспанське сонце, Середземне море та багато інших факторів залишать масу позитивних вражень!

Вільний час.

Екскурсія "Гауді і його творіння" (23Є+вх.кв). Завдяки великому Гауді, Барселона славиться своєю неповторною архітектурою.

- "Фламенко - шоу" (38Є /30Є) - це не просто танець, в ньому характер, душа, історія та стиль життя Іспанії! Прекрасна музична вистава, яка зачаровує своєю емоційною виразністю…

- "Уся Іспанія" (16Є +вх.кв). - тут ви побачите Іспанське село, яке насичене цікавим колоритом різноманітної архітектури.

Ночівля в готелі (на території Іспанії).
День 5
Сніданок, виселення з готелю.

Екскурсії на вибір у вільний час: -"Гора Монсеррат – святиня Іспанії" (61Є /46Є). На цій горі, незвичної форми, розташувався старовинний монастир, де зберігається образ Святої Діви – «Чорна Мадонна»…

- "Порт Авентура" (43Є + вх.кв) - один з найкращих у всій Європі  парк розваг в Іспанії!

- "Надзвичайна гра польоту, швидкості, мрії" (18Є + вх.кв) - ви відвідаєте надзвичайно цікавий музей футбольного клубу "Барселона". А теж відомий стадіон Іспанії "Камп Ноу".

- "Каса Міла – найдосконаліше творіння Гауді" (16Є + вх.кв) - ця робота відома під іменем «Ла Педрера», оголошена ЮНЕСКО Надбанням Людства…


 Переїзд до Франції. Поселення в готель.


День 6

Сніданок, виселення з готелю. Французька рів’єра – Лазурний берег…

Екскурсія "Ніцца – Королева Лазурного берега" - квіткові площі, ринки, витончені вулички, замкова гора, все це ви зможете побачити саме тут.

Вільний час.

- Для усіх бажаючих екскурсія "Місто мрій - Сен Тропе" (61Є /46Є) -  зможемо побачити один з самих найкращих пляжів, "Лазурний Берег". Відвідаємо парфумерну фабрику в цьому містечку. А далі, ласкаво просимо в Монако, де розкіш спокійно поєднюється з поміркованістю…

- "Розкішне Монако" - тут ви побуваєте наче в казці, дорогі автівки Ferrari, багато дорогих магазинів Zara та інші. І саме головне - все це ви зможете побачити.
Поселення в готелі на тереторії Італії

 
День 7

Італія. Снідаємо. Виселяємось.
Екскурсія "Заручена з морем – Венеція!" додатвково оплачується транспорт(26Є /21Є). Незвичайна краса та приваблива романтика…!
Вільний час.

- "Неймовірна екскурсія островами Бурано та Мурано" (48Є / 38Є). Острів Мурано входить до Венеціанської лагуни, один з найбільших її островів. Мурано відомий своїми кришталевими виробами на весь світ, які вражають своїми різноманітними формами. Побачимо процес виробництва виробів зі скла та зможемо замовити унікальні подарунки для себе та своїх рідних. Бурано - острів колоритних, затишних та надихаючих маленьких будиночків та унікального мережива, виготовленого власноруч, самими венеціанками.

- Круїз "Вся краса Венеції" (36Є / 30Є) - прогулянка на водяному таксі, по єдиній в світі «водяній вулиці», по Гранд каналу.

- "Таємниці Венеціанських каналів" (26Є / 18Є) - це справжній шедевр архітектури, фрагмент незвичної італійської казки- Венеції, яка зачарує вас!.

- "Палац Дожів" (18Є +вх.кв)
Преїзд нічний тереторіями Італії та Словенії.
День 8
Переїзд до Угорщини - країну термальних вод, вина та паприки. Можливість відвідати термальну купальню Графа Сечені (вх. кв).

Переїзд на північ Угорщини. Тут рекомендуємо "Дегустацію Егерських вин" (18Є)
Прямуємо до України.
Львів – 23:00.

 

Вартість туру:

 

8 днів  Дорослі Діти до 16р.
10.03(Акція) 303Є 296Є
20.03(Акція) 311Є 301Є
04.04(Акція) 303Є 296Є
15.04(Акція) 323Є 311Є
26.04(Травневі) 323Є 311Є
14.05(Акція) 303Є 296Є
26.05(Акція) 303Є 296Є

На тури із *сезонна доплата + 3%.На тури із**сезонна доплата + 6%.На тури із спо, НР можливі зміни у програмі та вартості туру.

 У ВАРТІСТЬ ПОЇЗДКИ ВКЛЮЧЕНО:

- проїзд у автобусах єврокласу;
- ночівля у готелях II-III*;
- сніданки в готелях;
- супроводження керівником групи;
- екскурсії, які входять в програму туру;

 

У ВАРТІСТЬ ПОЇЗДКИ НЕ ВХОДИТЬ:

- консульський збір - 35 Є (платний для туристів до 26 років та безкоштовний для пенсіонерів);
- послуги візового центру - 20 Є;
- візова підтримка - 10 Є
- факультативи, вхідні квитки;
- особисті витрати;

- оренда аудіогіда 10Є

Залишіть свій номер телефону і ми зателефонуємо вам у зручний для вас час