королівство гарячих турів!
м. Львів вул. Володимира Великого 61

Тур "Посмішка Кармен" від 273 Є

Дати туру:

Листопад: 4, 18

Грудень: 9, 22Львів – Чоп – Будапешт – Відень – Ніцца – Монако - Барселона – Монсеррат – Падуя – Венеція – Блед - Шум – Чоп – Львів

 8 днів

 День 1

Тур "Посмішка Кармен" від 273 ЄЕкскурсія Львовом о 09:00. Переїзд до Угорщини о 14:00. Гостинна країна з термальними джерелами. Здивує вас своїми шедеврами, які варто побачити: пам’ятки Римської імперії, романські храми, будівлі часів турецького іга…Невелика прогулянка «Шарм елегантного Будапешту». Проведемо час на фешенебельній вулиці Ваци та набережній Корзо.

Екскурсія «Ажурна прикраса Будапешта» (23Євро, діти до 12 років 18Євро). Прекраса Дунаю 7мостів, які зв’язують дві частини міса – Буду і Пешт…

Поселення в готелі.

Тур "Посмішка Кармен" від 273 ЄДень 2

Виселення з готелю. Переїзд в Австрію.

Екскурсія «столиця Габсбургів – Відень».Серце Європи зачарує вас своєю величчю та розкішшю, своєю теплотою… Вільний час.

Рекомендуємо:

Імператорський палац Шенбрунн (16 Євро, +квиток). Зможете прогулятися прекрасним парком Шенбрунн з безліччю фонтанів та статуеток; побачити кімнати імператора Франца Йосифа, вишукані покої його дружини імператриці Єкатерини, розкішні апартаменти Марії Терезії. Також почути історію створення палацу.

Тур "Посмішка Кармен" від 273 Є«Блиск і захід Великої Імперії» (18 Євро, діти до 12 років 10 Євро). Матимете змогу відвідати Скарбницю Габсбургів, де знаходяться безцінні предмети найвищого ґатунку…
"Вечірній Відень" (30 Євро, діти до 12 років 26 Євро). Чудове місто зачарує нас своєю неповторністтю.

Переїзд у Ніццу.

 

Тур "Посмішка Кармен" від 273 Є

День 3

Тур "Посмішка Кармен" від 273 ЄСніданок, виселення з готелю. Французька рів’єра – Лазурний берег…

Екскурсія «Ніцца – Королева Лазурного берега»,(10 Євро, діти до 12 років 6 Євро) 11:00.

Вільний час.

Для усіх бажаючих екскурсія «Розкіш і краса» (38 Євро, діти до 12 років 30 Євро). Зможемо побачити одну з самих красивих бухт світу, в затоці Вільфранш, відвідаємо парфумерну фабрику в Середньовічному містечку. А далі, ласкаво просимо в Монако, де розкіш спокійно поєднюється з поміркованістю…
Поселення в готелі.

День 4

Ласкаво просимо до Іспанії!!! Країни мрій, батьківщини сміливих тореро та пристрасних Кармен!

Оглядова екскурсія « Весела та усміхнена Барселона» (о 14:00). У цьому місті ви себе відчуєте по – справжньому Щасливими! Фантастична архітектура, іспанське сонце, Середземне море та багато інших факторів залишать масу позитивних вражень!

Поселення в готель. Вільний час.

Тур "Посмішка Кармен" від 273 ЄЕкскурсія «Гауді і його творіння» (23 + квиток). Завдяки великому Гауді, Барселона славиться своєю неповторною архітектурою.

Рекомендуємо «Фламенко - шоу» (38 Євро, діти до 12 років 30 Євро). Це не просто танець, в ньому характер, душа, історія та стиль життя Іспанії! Прекрасна музична вистава, яка зачаровує своєю емоційною виразністю… Ночівля в готелі (на території Іспанії).

Тур "Посмішка Кармен" від 273 Є


День 5
Сніданок, виселення з готелю.

Тур "Посмішка Кармен" від 273 ЄРекомендуємо екскурсію «Гора Монсеррат – святиня Іспанії» (30 Євро, діти до 12 років 18 Євро) о 08:00. На цій горі, незвичної форми, розташувався старовинний монастир, де зберігається образ Святої Діви – «Чорна Мадонна»…

Екскурсії на вибір у вільний час: «Каса Міла – найдосконаліше творіння Гауді» (30 Євро, діти до 12 років 18 Євро). Ця робота відома під іменем «Ла Педрера», оголошена ЮНЕСКО Надбанням Людства…

Тур "Посмішка Кармен" від 273 Є«Футбольна Іспанія» (10 Є + квиток). В Барселоні знаходиться найвідоміший і найбільший стадіон в Європі, на якому грали найкращі футболісти світу.... також буде ункальна можливість відвідати музей стадіону.

 Переїзд у Падую

Тур "Посмішка Кармен" від 273 Є


День 6
Італія.Падуя.
Тур "Посмішка Кармен" від 273 ЄРекомендований факультатив: «Падуя – середньовічна Італія» (18 Євро, діти до 12 років 16 Євро).
Центральна частина міста зачарує нас своєю магією. Вузенькі вулички зберегли в собі історичну недотарканість часом. Протягом всього часу нас не покидатиме відчуття присутності в середньовічній добі.
Вільний час.
Виселення з готелю

Тур "Посмішка Кармен" від 273 ЄЕкскурсія «Заручена з морем – Венеція!», о 12:00 (48 Євро, діти до 12 років 38 Євро). Незвичайна краса та приваблива романтика…!

Круїз «Вся краса Венеції» (36 Євро, діти до 12 років 30 Євро).

Прогулянка на водяному таксі, по єдиній в світі «водяній вулиці», по Гранд каналу.

«Таємниці Венеціанських каналів» - прогулянка на гондолі з шампанським (23 Євро, діти до 12 років 16 Євро). Це справжній шедевр архітектури, фрагмент незвичної італійської казки- Венеції, яка зачарує вас!.
Ночуємо в готелі.

Тур "Посмішка Кармен" від 273 Є

 
День 7

Снідаємо в готелі.
Переїзд в словенію.
Тур "Посмішка Кармен" від 273 ЄРекомендований факультатив: «Озеро Блед». (13 Євро, діти до 12 років 8 Євро).
Це справжній скарб Словенії. Озеро, яке розташувалось серед  неприступних і високих гір, причаровує всіх відвідувачів своєю красою. 

Тур "Посмішка Кармен" від 273 ЄРекомендований факультатив: «Водоспад Шум» (13 Євро, діти до 12 років 8 Євро).
Знаходиться цей водоспад на річці Радовна і має висоту 80 метрів….
Переїзд  до Угорщини. Ночуємо.


День 8
Снідаємо.
Прямуємо до України.
Львів – 23:00.

 

Вартість туру:

 

8 днів  Дорослі Діти до 16р.
04.11 288Є 278Є
18.11 273Є 261Є
09.12 273Є 261Є
22.12 273Є 261Є

На тури із * сезонна доплата + 3%.На тури із** сезонна доплата + 6%.На тури із спо, НР можливі зміни у програмі та вартості туру.

 

Тур "Посмішка Кармен" від 273 ЄТур "Посмішка Кармен" від 273 Є

У ВАРТІСТЬ ПОЇЗДКИ ВКЛЮЧЕНО:

- проїзд у автобусах єврокласу;
- ночівля у готелях II-III*;
- сніданки в готелях;
- супроводження керівником групи;
- екскурсії, які входять в програму туру;

 

У ВАРТІСТЬ ПОЇЗДКИ НЕ ВХОДИТЬ:

- консульський збір - 35 Є (платний для туристів до 26 років та безкоштовний для пенсіонерів);
- послуги візового центру - 20 Є;
- візова підтримка - 10 Є
- факультативи, вхідні квитки;
- особисті витрати;

розповісти в:

Тури Європою, тури по Європі, тури вихідного дня

Європа, як частина Євразійського континенту, із розташованими на цій території державами, вже давним давно стала однією з найпривабливіших туристичних напрямків.
З самого дитинства, вивчаю зарубіжну історію, літературу, культуру, ми поринаємо в світ неймовірних подій, захоплюючих битв та романтичних перепитій. Саме тому в нас виникає бажання на власні очі побачити місця, де ставала нога французьких королів, де творили найвидатніші композитори світу, де закохувались і вмирали відомі письменники, без яких зараз не можливо уявити сучасний світу. Про держави Європи можна багато говорити, проте в цьому випадку діє приказка: "Краще раз побачити, ніж сто разів почути".
Туристичне агентство "Королівські подорожі" пропонує широкий вибір, тури Європою, тури в Європу, автобусні тури, тури вихідного дня, авіатури, тури по Європі зі Львова та Києва на будь-який смак та за доступними цінами. Грамотне поєднання країн в одному турі, надасть вам змогу якнайширше пізнати особливості та культуру відвідуваних вами міст. Загалом, до вашої уваги та на огляд пропонуються такі країни, як: Австрія, Бельгія, Болгарія, Греція, Данія, Естонія, Іспанія, Італія, Латвія, Люксембург, Нідерланди, Німеччина, Норвегія, Польща, Румунія, Сербія, Словаччина, Швейцарія, Швеція та багато інших.
Вибирайте тури Європою Львів в "Королівських подорожах"!
Залишіть свій номер телефону і ми зателефонуємо вам у зручний для вас час