королівство гарячих турів!
м. Львів вул. Володимира Великого 61

Тур "Олімпійський привіт" від 223 ЄДати туру:

Вересень: 22

Жовтень: 6, 19

Листопад: 3, 16

 

 

Львів – Бєлград – Дельфи – Афіни – Арголіда – Метеори – Тімішоара – Львів
8 Днів


День 1 (Субота)

Виїзд зі Львова о 09:00. На території Венгрії ночівля в транзитному готелі.

День 2 (Неділя)

Тур "Олімпійський привіт" від 223 ЄСніданок та виселення з готелю. Приїзд в Сербію. Піша екскурсія «столиця Сербії - Бєлград». Це місто, серце Балканського півострова зачарує вас поєднанням східних і західних культур... Вільний час. Рекомендуємо: вечерю в сербському ресторані (дорослі 18 Євро, діти до 12 років 10 Євро). Це можливість познайомитися з справжньою сербською кухнею в районі бєлградського Монмартра… Переїзд в Грецію (нічний).

День 3 (Понеділок)

Тур "Олімпійський привіт" від 223 ЄВас вітає Греція! Екскурсія «Дельфи – центр світу еллінів». Великі Дельфи, на схилі гори Парнас, зачарують своєю міфологічною історією та археологічним музеєм. Матимете змогу доторкнутися до «Пупа Землі», скуштувати воду з Кастальського джерела, яка за легендою омолоджує… Поселення в готель.

Тур "Олімпійський привіт" від 223 Є

День 4 (Вівторок)

Тур "Олімпійський привіт" від 223 ЄСніданок та виселення з готелю. Приїзд в Афіни. Екскурсія «Мудрість Афіни», прекрасне місто з первозданною красою, яка залишилась незайманою через багато століть. Продовжиться знайомство з Грецією з оглядин стародавнього Акрополя (квиток 12 Євро). Це видатна пам’ятка мистецтва з незабутніми шедеврами. Поселення в готель. Вечірня програма, для всіх бажаючих, «Грецька ніч» (дорослі 38 Євро, діти до 12 років 30 Євро). У вас буде можливість прекрасно відпочити і ближче познайомитись з грецькими традиціями – вечеря, музика, пісні, танці… Повернення в готель.

День 5 (Середа)

Тур "Олімпійський привіт" від 223 ЄСніданок та виселення з готелю. Вільний час. Рекомендуємо: екскурсію «В Греції є все» (дорослі 60 Євро, діти до 12років – 38 Євро). Ви відвідаєте півострів Пелопоннес. Відкриєте для себе незвичні краєвиди Корінфського каналу, познайометесь з перлинами Арголіди, чекає місто скарбів – Мікени, містечко Нафпліон і лікувальний центр античного світу Епідавром. Повернення до Афін. Виїзд в район Солоніків, орієнтовно в 18:00. Поселення в готель.

 

Тур "Олімпійський привіт" від 223 Є

 

День 6 (Четвер)

Сніданок та виселення з готелю. Рекомендуємо: екскурсію

Тур "Олімпійський привіт" від 223 Є«Між небом і землею» (дорослі 60 Євро, діти до 12 років 30 Євро). Фантастичне видовище візантійської епохи – Святі Метеори. Це монастирська держава, серце і душа Греції, побудована на гігантських обривистих скелях. Виникають незабутні відчуття, що об’єднують в собі страх і захоплення… Відвідання двох монастирів… Нічний переїзд в Румунію.

День 7 (Пятниця)

Тур "Олімпійський привіт" від 223 ЄПриїзд в Румунію. Екскурсія «Маленький Відень », вас зустріне, на північному березі річки Бега, стародавнє, затишне містечко Тімішоара… Вільний час. Переїзд в готель (транзитний).

День 8 (Субота)

Сніданок та виселення з готелю. Виїзд до Львова. Прибуття у Львів.

 

Тур "Олімпійський привіт" від 223 Є

 

ЦІНА ЗА ТУР:

Дата Дорослі Діти
22.09 (08:30) - 29.09.18 246Є 233Є
06.10 (09:30) - 13.10.18 246Є 233Є
19.10 (09:30) - 26.10.18 246Є 233Є
03.11 (09:30) - 10.11.18 223Є 211Є

 На тури із * сезонна доплата + 3%. На тури із ** сезонна доплата + 6%.

 

У ВАРТІСТЬ ПОЇЗДКИ ВКЛЮЧЕНО:

- проїзд у автобусах єврокласу;
- ночівля у готелях II-III*;
- сніданки в готелях;
- супроводження керівником групи;
- екскурсії, які входять в програму туру;

 

У ВАРТІСТЬ ПОЇЗДКИ НЕ ВХОДИТЬ:

- гарантоване місце - 16 євро (з 1 по 16 місце);
- послуги візового центру - 20 Є;
- візова підтримка - 10 Є
- факультативи, вхідні квитки;
- особисті витрати;

Необхідні документи для відкриття Грецької візи.

розповісти в:

Тури Європою, тури по Європі, тури вихідного дня

Європа, як частина Євразійського континенту, із розташованими на цій території державами, вже давним давно стала однією з найпривабливіших туристичних напрямків.
З самого дитинства, вивчаю зарубіжну історію, літературу, культуру, ми поринаємо в світ неймовірних подій, захоплюючих битв та романтичних перепитій. Саме тому в нас виникає бажання на власні очі побачити місця, де ставала нога французьких королів, де творили найвидатніші композитори світу, де закохувались і вмирали відомі письменники, без яких зараз не можливо уявити сучасний світу. Про держави Європи можна багато говорити, проте в цьому випадку діє приказка: "Краще раз побачити, ніж сто разів почути".
Туристичне агентство "Королівські подорожі" пропонує широкий вибір, тури Європою, тури в Європу, автобусні тури, тури вихідного дня, авіатури, тури по Європі зі Львова та Києва на будь-який смак та за доступними цінами. Грамотне поєднання країн в одному турі, надасть вам змогу якнайширше пізнати особливості та культуру відвідуваних вами міст. Загалом, до вашої уваги та на огляд пропонуються такі країни, як: Австрія, Бельгія, Болгарія, Греція, Данія, Естонія, Іспанія, Італія, Латвія, Люксембург, Нідерланди, Німеччина, Норвегія, Польща, Румунія, Сербія, Словаччина, Швейцарія, Швеція та багато інших.
Вибирайте тури Європою Львів в "Королівських подорожах"!
Залишіть свій номер телефону і ми зателефонуємо вам у зручний для вас час