королівство гарячих турів!
м. Львів вул. Володимира Великого 61

Тури Європою

Львів – Бєлград – Дельфи – Афіни – Арголіда – Метеори – Тімішоара – Львів
8 Днів

5 ночей в готелі

2 нічних переїзди

від 236 євро

 

День

Виїзд зі Львова. ночівля на території Румунії готелі.

День 2 

Сніданок та виселення з готелю. Приїзд в Сербію. Піша екскурсія «столиця Сербії - Бєлград». Це місто, серце Балканського півострова зачарує вас поєднанням східних і західних культур... Вільний час. Рекомендуємо: вечерю в сербському ресторані (дорослі 23  діти 18 ). Це можливість познайомитися з справжньою сербською кухнею в районі бєлградського Монмартра… Переїзд в Грецію (нічний).

День 3

Вас вітає Греція! Екскурсія «Дельфи – центр світу еллінів». Великі Дельфи, на схилі гори Парнас, зачарують своєю міфологічною історією та археологічним музеєм. Матимете змогу доторкнутися до «Пупа Землі», скуштувати воду з Кастальського джерела, яка за легендою омолоджує… Поселення в готель.

День 4

Сніданок та виселення з готелю. Приїзд в Афіни. Екскурсія «Мудрість Афіни», прекрасне місто з первозданною красою, яка залишилась незайманою через багато століть. Продовжиться знайомство з Грецією з оглядин стародавнього Акрополя (20 ). Це видатна пам’ятка мистецтва з незабутніми шедеврами. Поселення в готель. Вечірня програма, для всіх бажаючих, «Грецька ніч» (дорослі 48  діти 40 ). У вас буде можливість прекрасно відпочити і ближче познайомитись з грецькими традиціями – вечеря, музика, пісні, танці… Поселяємось в готель та ночуємо.

День 5 

Сніданок та виселення з готелю. Вільний час. Рекомендуємо: екскурсію «В Греції є все» (дорослі 43  діти 38 ). Ви відвідаєте півострів Пелопоннес. Відкриєте для себе незвичні краєвиди Корінфського каналу, познайометесь з перлинами Арголіди, чекає місто скарбів – Мікени, містечко Нафпліон і лікувальний центр античного світу Епідавром. Повернення до Афін. Виїзд в район Солоніків, орієнтовно в 18:00. Поселення в готель.

 

 

День 6 

Сніданок та виселення з готелю. Рекомендуємо: екскурсію

«Між небом і землею» (дорослі 48  діти 30 ). Фантастичне видовище візантійської епохи – Святі Метеори. Це монастирська держава, серце і душа Греції, побудована на гігантських обривистих скелях. Виникають незабутні відчуття, що об’єднують в собі страх і захоплення… Відвідання двох монастирів… Нічний переїзд в Сербію. Ніч в готелі.

День 7 

Приїзд в Румунію. Екскурсія «Маленький Відень », вас зустріне, на північному березі річки Бега, стародавнє, затишне містечко Тімішоара… Вільний час. Їдемо в Україну в ночі.

День 8 

Приїзд до Львова, приблизно в 10:00 на залізничний вокзал!

 

 

ЦІНА ЗА ТУР:

Дата Дорослі Діти до 16р.
20.03 236Є 226Є
04.04 252Є 241Є
15.04 236Є 226Є
26.04(Травневі) 261Є 246Є
26.05 236Є 226Є
На тури із *сезонна доплата + 3%. На тури із **сезонна доплата + 6%.

 

У ВАРТІСТЬ ПОЇЗДКИ ВКЛЮЧЕНО:

- проїзд у автобусах єврокласу;
- ночівля у готелях II-III*;
- сніданки в готелях;
- супроводження керівником групи;
- екскурсії, які входять в програму туру;

 

У ВАРТІСТЬ ПОЇЗДКИ НЕ ВХОДИТЬ:

- гарантоване місце - 16 євро (з 1 по 16 місце);
- послуги візового центру - 20 Є;
- візова підтримка - 10 Є
- факультативи, вхідні квитки;
- особисті витрати;

Необхідні документи для відкриття Грецької візи.

Залишіть свій номер телефону і ми зателефонуємо вам у зручний для вас час