королівство гарячих турів!
м. Львів вул. Володимира Великого 61

Тур " 6 столиць або бурштинові дороги Прибалтики і Скандинавії" від 446 ЄДати виїзду:

Квітень: 20, 30
Травень: 7, 22

 

Львів – Рига – Таллін – Стокгольм – Осло – Копенгаген – Берлін – Львів
11 днів


День 1

Виїзд зі Львова о 08:30. Нічний проїзд в Латвію.

День 2

Тур " 6 столиць або бурштинові дороги Прибалтики і Скандинавії" від 446 ЄПриїзд у Латвію (під час переїзду - сніданок, оплачується самостійно). Екскурсія «Рига – маленький Париж півночі». Вільний час. За бажанням екскурсія «Юрмала – місто музики і квітів» (дорослі 18Євро, діти до 12 років 10Євро). Романтичне місто для відпочинку. Повернення в Ригу. Дорога в Таллін і поселення в готель.

Тур " 6 столиць або бурштинові дороги Прибалтики і Скандинавії" від 446 Є

День 3

Тур " 6 столиць або бурштинові дороги Прибалтики і Скандинавії" від 446 ЄСніданок. Вас вітає столиця Естонії , «Таллін - Лицар Балтійського моря». Під відкритим небом прекрасне місто – музей. Екскурсія в Ратушу, для бажаючих (дорослі 18Євро, діти до 12 років 10Євро). Для всіх бажаючих, які хочуть відчути себе подорожнім, який зайшов на вогник, запрошуємо в ресторан "Old Hansa" (оплата згідно меню). Відправлення в Стокгольм, на паромі, з ночівлею, орієнтовно в 18:00.

Тур " 6 столиць або бурштинові дороги Прибалтики і Скандинавії" від 446 ЄТур " 6 столиць або бурштинові дороги Прибалтики і Скандинавії" від 446 Є

День 4 
Снідаємо. Вільний час.
Рекомендований факультатив:  (6:00 переїзд в порт) «Гельсінкі – перлина півночі» (60 Є / 48 Є). Прекрасне місто, яке ніколи не спить, весь рік тут відбувається безліч фестивалів і концертів. Також це рай для тих хто обожнює шопінг, незліченна кількість магазинів і бутиків всіх відомих дизайнерів.
18:00 – прямуємо до Стокгольму на поромі, ночуємо.

День
 5

Тур " 6 столиць або бурштинові дороги Прибалтики і Скандинавії" від 446 ЄНа паромі cніданок (додаткова оплата). Вас вітає Швеція (прибуття о 10:00). Оглядова екскурсія «Стокгольм – місто на воді» (18 Є / 10 Є). Саме велике місто Скандинавії зачарує вас своєю казковою красою. Вільний час.

Екскурсіїна вибір: «Королівський Стокгольм» (18 Є + квиток). Найбільший Королівський палац Європи за площею. АБО «Таємниці Фрегат Vasa» (18 Є + квиток). Єдиний в світі корабель 17століття, який залишився до наших днів. У Швеції ночівля. 

Тур " 6 столиць або бурштинові дороги Прибалтики і Скандинавії" від 446 Є


День 6.
Снідаємо.

Тур " 6 столиць або бурштинові дороги Прибалтики і Скандинавії" від 446 ЄГори Хемседала, найдовший тунель у світі Лердальський - 24,5 км, найдовший та найвужчий фіорд Норвегії - Согнефьорд.
Рекомендований факультатив: "Круїз на кораблику" (60 Є/ 48 Є).
Рекомендований факультатив: Незабутня поїздка "Фломською залізницею" (66 Є/ 48 Є).
Ночуємо у Норвегії.

Тур " 6 столиць або бурштинові дороги Прибалтики і Скандинавії" від 446 Є

Тур " 6 столиць або бурштинові дороги Прибалтики і Скандинавії" від 446 ЄДень 7
Снідаємо. Вільний час.
Рекомендований факультатив: оглядова екскурсія в м. Берген (30 Є / 18 Є). Місто, яке знаходиться в горах і оточене водою, зачарує нас своєю неземною красою. У нас буде унікальна можливість піднятися на фунікулері і полюбуватися прекрасними панорамами на місто і фьорди.
Також на ваш вибір такі екскурсійні програми:
«Музей Гензей» ( 18 + квиток).
«Нігардсбрінський льодовик» (68 Є / 38 Є).
«Гірський регіон – Харденгерфьорд» (60 Є / 38 Є).
Величні водоспади, стрімки річки, глибоководні озера, просто неземні краєвиди….все це ви зможете побачити в наших екскурсіях.
Ночуємо в Норвегії.

День 8

Тур " 6 столиць або бурштинові дороги Прибалтики і Скандинавії" від 446 ЄСніданок. Прекрасна Норвегія зачарує своєю красою та величчю. Це водоспади, гори, фіорди, північне сяйво і білі ночі… «Столиця зелі Вікінгів - Осло», поєднання старини та сучасності здивує вас! Вільний час.

Екскурсіїна вибір: «Парк людей Густава Вігеланна», парк скульптур різних віків і настроїв, і трамплін Хольменколлена, якому більше 100років (18Євро, діти до 12 років 10Євро). Це гордість жителів Осло.

Відправлення в Швецію, з ночівлею.

 Тур " 6 столиць або бурштинові дороги Прибалтики і Скандинавії" від 446 Є

День 9

Тур " 6 столиць або бурштинові дороги Прибалтики і Скандинавії" від 446 ЄСніданок. Переїзд по території Швеції. Одна з перлин Скандинавії – Данія, запрошує на чудову екскурсію «Є Данія на світі, друг Гораціо…» Вільний час.

Екскурсії на вибір:«Розенборг – замок троянд» (23Є + квиток). На вас чекає казковий замок в старовинному стилі та історія короля Крістіана IV.«Традиції оселедчика» (дорослі 18Євро, діти до 12 років 8Євро). Ньюбодер – стародавній квартал Копенгагенпа. Всі бажаючі зможуть попробувати різноманітний засолений морський делікатес (додаткова оплата). «Дорогами Андерсена» (дорослі 10Євро, діти до 12 років 6Євро). Тут проживав і працював видатний казкар всіх часів і народів світу. Переїзд по території Данії. Відправлення, з Копенгагену, в Німеччину на паромі ночівля.

 

Тур " 6 столиць або бурштинові дороги Прибалтики і Скандинавії" від 446 Є

День 10

Тур " 6 столиць або бурштинові дороги Прибалтики і Скандинавії" від 446 ЄСніданок. Екскурсія «Велич могутнього Берліну». Велечезний мегаполіс, в якому складається враження, що ми здійснюємо подорож в машині часу, тут можна побувати в майбутньому, потрапити в минуле, побачити теперішнє – прогулюючись красивими вулицям і проспектами. Вільний час. Запрошуємо до палацу Шарлоттенбург (18 Є + квиток). Виїзд на Україну.

День 11

Повернення у Львів (орієнтовно о 15:00)

ЦІНА ЗА ТУР:
Раннє бронювання: 446 Є.
Базове бронювання: 466 Є.

На тури із * сезонна доплата + 3%.На тури із ** сезонна доплата + 6%.На тури із спо можливі зміни у програмі та вартості туру.


У ВАРТІСТЬ ПОЇЗДКИ ВКЛЮЧЕНО:

- проїзд у автобусах єврокласу;
- ночівля у готелях II-III*;
- сніданки в готелях;
- супроводження керівником групи;
- екскурсії, які входять в програму туру;

 

У ВАРТІСТЬ ПОЇЗДКИ НЕ ВХОДИТЬ:

- консульський збір - 35 Є (платний для туристів до 26 років та безкоштовний для пенсіонерів);
- послуги візового центру - 20 Є;
- візова підтримка - 10 Є
- факультативи, вхідні квитки;
- особисті витрати;

 

розповісти в:

Тури Європою, тури по Європі, тури вихідного дня

Європа, як частина Євразійського континенту, із розташованими на цій території державами, вже давним давно стала однією з найпривабливіших туристичних напрямків.
З самого дитинства, вивчаю зарубіжну історію, літературу, культуру, ми поринаємо в світ неймовірних подій, захоплюючих битв та романтичних перепитій. Саме тому в нас виникає бажання на власні очі побачити місця, де ставала нога французьких королів, де творили найвидатніші композитори світу, де закохувались і вмирали відомі письменники, без яких зараз не можливо уявити сучасний світу. Про держави Європи можна багато говорити, проте в цьому випадку діє приказка: "Краще раз побачити, ніж сто разів почути".
Туристичне агентство "Королівські подорожі" пропонує широкий вибір, тури Європою, тури в Європу, автобусні тури, тури вихідного дня, авіатури, тури по Європі зі Львова та Києва на будь-який смак та за доступними цінами. Грамотне поєднання країн в одному турі, надасть вам змогу якнайширше пізнати особливості та культуру відвідуваних вами міст. Загалом, до вашої уваги та на огляд пропонуються такі країни, як: Австрія, Бельгія, Болгарія, Греція, Данія, Естонія, Іспанія, Італія, Латвія, Люксембург, Нідерланди, Німеччина, Норвегія, Польща, Румунія, Сербія, Словаччина, Швейцарія, Швеція та багато інших.
Вибирайте тури Європою Львів в "Королівських подорожах"!
Залишіть свій номер телефону і ми зателефонуємо вам у зручний для вас час