королівство гарячих турів!
м. Львів вул. Володимира Великого 61

Цвітіння сакури у Закарпатті від 895 грнТривалість туру – 2 дні
Дати виїздів зі Львова:  

НЕ ПРОПУСТІТЬ!!!

Дати виїздів:

     

1 День – 8.00 виїзд зі Львова. Екскурсії Шенборським і Мукачівським замками, огляд міста Мукачево. Обід. Відправляємося у м. Берегово де на Вас чекають екскурсії містом, купання у термальних джерелах та дегустація Закарпатських смаколиків і вин. 21.30 – поселення у садибі, ночівля.

 

2 День – 8.00 снідаємо і вирушаємо в Ужгород на екскурсію містом та замком. Семе тут Ви побачете алею сакур. Обідаємо. Відправляємось на купання у термальному басейні Барвінок. Повернення до Львова о 23:00.

У вартість ВХОДИТЬ: проїзд комфортабельним автобусом єврокласу, проживання, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в музеях, страхування на час подорожі.

У вартість НЕ ВХОДЯТЬ і додатково оплачуються: вхідні квитки в музеях, харчування, купання в термальному басейні, дегустація вин.

Вартість вхідних квитків:
- палац Шенборна: загальний – 15 грн., школярі – 10 грн.;
- Мукачівський замок: дорослі – 40 грн., студенти, пенсіонери – 30 грн., діти до 14 років – 20 грн.;
- новий термальний басейн “Жайворонок” у Берегово: загальний – 180 грн. (в т.ч. оренда шафки), пенсіонери за віком – 140 грн., діти від 120 до 150 см. – 90 грн., діти до 120 см. – безкоштовно;
- дегустація вин: 60 грн., екскурсія без споживання вина – 30 грн.;
- відвідування культового ресторану "Деца у нотаря" – 5 грн.;
- Ужгородський замок: загальний - 45 грн., студенти – 35 грн., учні - 20 грн., діти дошкільного віку – безкоштовно; 
- термальний басейн "Золота гора" (2 години): загальний – 250 грн., діти зростом до 150 см. – 75 грн., діти зростом до 120 см.– безкоштовно;

Проживання: для ночівлі надаються комфортні садиби зеленого туризму (Берегівський район). Типи номерів: двох і трьохмісні. Поселяємо згідно Ваших побажань.

Харчування:
Сніданок у 1-й день
 - можна поснідати вдома або взяти канапки з собою, щоб перекусити під час стоянок.

Обід в 1-й день – відбувається в ресторанах та кафе міста Мукачево й складається з страв лемківсько-мукачівської кухні: салат з капусти, зупа з фасолі, торгоня (домашні макарони особливого приготування) з шишками в грибному соусі, компот, хліб. Вартість 75 грн./особа.
Вечеря у 1-й день - відбувається в садибах сільського туризму після поселення та складається з страв угорської національної кухні, вечеря надзвичайно ситна і смачна, господині готують зі своїх натуральних продуктів. Пропоноване меню: бограч-гуляш, мадярські голубці, солодощі, вино/палинка, компот. Вартість 70 грн/особа.
Сніданок у 2-й день - відбувається в садибах сільського туризму, пропоноване меню: ковбаса, сир, лангош з джемом (подібне до оладі), масло, хліб, кава/чай. Вартість 50 грн./особа. 
Обід в 2-й день – відбувається в ресторанах та кафе міста Ужгорода. Пропоноване меню: салат “Овочеве асорті” (огірок, помідор, олія), буддайська юшка (куряче м'ясо, овочі, гриби), чірке папрікаш (гуляш в сметанному соусі з паприкою) з рисом, хліб, узвар. Вартість 90 грн./особа.

 

За детальною інформацією звертайтесь до наших менеджерів!!! 

 

 

Залишіть свій номер телефону і ми зателефонуємо вам у зручний для вас час