королівство гарячих турів!
м. Львів вул. Володимира Великого 61

Відпочинковий тур у Закарпатті 895 грн.Пейзажі Карпат та древнє місто Ужгород, хороша їжа та п’янкі  вина,

палкі історії кохання пропонує Вам

 

Відпочинковий тур  Закарпаттям
Подорож:
Вересень: 14, 21, 28  Жовтень: 05

 

План відпочинкового-туру по Закарпаттю:

 

1 день: виїзд зі Львова (08:00) – Чинадієво (екскурсія замком Сент-Міклош) – Мукачево (обід) – Косино (купання в термальному басейні) – Берегівське вулканічне низькогір’я (дегустація вин) – Берегівський р-н (ночівля в садибах сільського зеленого туризму, поселення о 21:00).
2 день: сніданок і виїзд (08:00) – Ужгород (екскурсія містом, замком та обід) – Лумшори (купання в чанах) – Львів (повернення о 23:30).


Організатор: Туристична фірма «Королівські подорожі».

 

У вартістьВРАХОВАНО:

- проїзд комфортним автобусом європейського класу;

- проживання у садибах;

- супровід екскурсовода;

- страхування на весь час подорожі.

У вартість НЕ ВРАХОВАНО та окремо  проплачуються:

- вхідні квитки на об’єкти;

- харчування;

- дегустації меду та  вина.

Ціна вхідних квиточків:

- "Замок-кохання" "Сент-Міклош”: пожертва по бажанню;

-  бассейн в Косино: заг. квиток - 315-350 грн., учасники АТО та інваліди 1 групи - 150 грн., діти ріст до 150 см. - безкоштвно, користування шкафчиком - 40 грн.

- куштування вин: 60 грн./ос., екскурсія без дегустації вин 30 грн./ос.;

- відвідани ресторації "Деца у нотаря” – 5 грн.; діти до 120 см. - безкоштвно

- Найдревніший замок України: заг. квиток - 35 грн., студ. квиток – 25 грн., учн. квиток– 15 грн.;

- купання у великих  чанах у  селищі Лумшори: заг. квиток - 120 грн./ос., діти до 12 р. – 100 грн./ос.

 

Харчування:
Сніданок у 1-й день – можна поснідати вдома або взяти з собою канапки, щоб перекусити під час руху автобуса або під час стоянок.

Обід у 1-й день – відбувається у місті Мукачево в ресторані “Рів’єра” та складається з страв лемківсько-мукачівської кухні: салат з капусти, “Підбивані лопатки” (зупа із шпарагівки підбита сметаною), картопля по-домашньому із гуляшем, компот, хліб. Вартість 75 грн./особа.
Вечеря у 1-й день – в садибах після поселення і складається з страв угорської національної кухні: бограч-гуляш, дісно-перкельт (тушене свиняче м’ясо), торгоня (домашні макарони особливого приготування), солодощі, вино/палинка, компот. Вартість 70 грн./особа.
Сніданок у 2-й день – в садибах, пропоноване меню: ковбаса, сир, лангош з джемом (схожі на оладки), масло, хліб, кава/чай. Вартість 50 грн./особа.
Обід в 2-й день – відбувається в Ужгороді в ресторані готелю “Вілла Пі”. Пропоноване меню: салат “Овочеве асорті” (огірок, капуста, кріп), буддайська юшка (куряче м'ясо, овочі, гриби), чірке папрікаш (гуляш в сметанному соусі з паприкою), нокедлі (традиційні угорські галушки), хліб, компот. Вартість - 90 грн./особа.

 

 

Запис на тур: т. (032) 243 41 01

Тетяна (097) 12 17 190;  (093) 80 98 288.

Детальний опис екскурсій:


Чинадієво. У серці старенького містечка Сент-Міклош розміщений хмурий середньовічний замок барона Перені (XIV ст.), з вишуканим  інтер’єром, таємним коридором  та спальнею незрівнянної  Ілони Зріні, саме тут проходили незабутні моменти історії кохання з графом Імре Текелі, саме через це замок дістав назву «Замок кохання». Не дати замку пропасти допоміг митець Йосиф Бартош, взявши його під своє крило.


Косино. Новітній релаксуючий комплекс "Термальні води Косино” розміщений у гаю серед дубів, оснащений 5 басейнами, 7 саунами, температура в яких + 41 °C. Комплекс пишається найвеличнішими в України фонтанами у форму джакузі з "кавою”, "вином”, "пивом”, "паленкою” та фонтан-ілюзія "Золотий кран здоров’я” висота якого 15,5 м. Оздоровчий відпочинок для душі і тіла буде до вподоби і  дорослим  і дітлахам.


Берегово. Берегове з давніх давен  прославляється своїми винами на всі окраїни, які мають індивідуальний аромат і великий букет смакових якостей. Це завдяки міцним породам, на яких ростуть виноградники та теплоти сонця, адже саме на Закарпатті сонце світить по особливому.


Ужгород. Перші згадки про це вічне містечко яке розляглось  на річці Уж згадується 872 роком, воно закохає Вас своєю архітектурою та історією. Пройдіться найісторичнішою вулицею міста - Корзо,  відвідайте найвідомішу церкву Ужгорода Катедральний  собор (1841р.), костел св. Георгія (1775р.), огляньте один з найдревніший в Україні замок (ХIV ст.),  музей національної архітектури та обов’язково відвідайте   корчму "Деца у нотаря”.


Лумшори. У підніжжі гір  українських Карпат на полонині Руна знаходиться бальнеологічний відпочинок Лумшори, він славиться ще з 17 ст. В ньому тісно сплелися неземної краси  природа та іскорки пекла – великі металеві чани, в яких Вас готуватимуть на маленькому вогнику в мінеральній  водичці. Цей  відпочинок залишить у Вашій пам'яті феєричні враження, та приведе до оздоровлення опорного рухового апарату і омолодить Вас на кілька років.

ПОСПІШАЙТЕ БРОНЮВАТИ МІСЦЯ!!! КІЛЬКІСТЬ ОБМЕЖЕНА!

  

 

 

 

Залишіть свій номер телефону і ми зателефонуємо вам у зручний для вас час