королівство гарячих турів!
м. Львів вул. Володимира Великого 61

Відпочинковий тур у Закарпатті 895 грн.

Категорія: Тури Україною

Відпочинковий тур у Закарпатті 895 грн.

Пейзажі Карпат та древнє місто Ужгород, хороша їжа та п’янкі  вина,

палкі історії кохання пропонує Вам

 

Відпочинковий тур  Закарпаттям
Подорож: Грудень: 22  Січень: 3, 5


 

План відпочинкового-туру по Закарпаттю:

 

1 день: виїзд зі Львова (08:00) – Чинадієво (екскурсія замком Сент-Міклош) – Мукачево (обід) – Косино (купання в термальному басейні) – Берегівське вулканічне низькогір’я (дегустація вин) – Берегівський р-н (ночівля в садибах сільського зеленого туризму, поселення о 21:00).
2 день: сніданок і виїзд (08:00) – Ужгород (екскурсія містом, замком та обід) – Лумшори (купання в чанах) – Львів (повернення о 23:30).


Організатор: Туристична фірма «Королівські подорожі».

 

У вартістьВРАХОВАНО:

- проїзд комфортним автобусом європейського класу;

- проживання у садибах;

- супровід екскурсовода;

- страхування на весь час подорожі.

У вартість НЕ ВРАХОВАНО та окремо  проплачуються:

- вхідні квитки на об’єкти;

- харчування;

- дегустації меду та  вина.

Ціна вхідних квиточків:

- "Замок-кохання" "Сент-Міклош”: пожертва по бажанню;

-  бассейн в Косино: заг. квиток - 315-350 грн., учасники АТО та інваліди 1 групи - 150 грн., діти ріст до 150 см. - безкоштвно, користування шкафчиком - 40 грн.

- куштування вин: 60 грн./ос., екскурсія без дегустації вин 30 грн./ос.;

- відвідани ресторації "Деца у нотаря” – 5 грн.; діти до 120 см. - безкоштвно

- Найдревніший замок України: заг. квиток - 35 грн., студ. квиток – 25 грн., учн. квиток– 15 грн.;

- купання у великих  чанах у  селищі Лумшори: заг. квиток - 120 грн./ос., діти до 12 р. – 100 грн./ос.

 

Проживання відбувається в затишних садибах сільського туризму Берегівського району з вигодами, номери: 2-х і 3-х місні. Поселення згідно Ваших побажань. Фото садиб можна побачити тут https://goo.gl/OqmvIX


Харчуванн
я:
Сніданок у 1-й день – можна поснідати вдома або взяти з собою канапки, щоб перекусити під час руху автобуса або під час стоянок.

Обід у 1-й день – відбувається у місті Мукачево в ресторані “Рів’єра” та складається з страв лемківсько-мукачівської кухні: салат з капусти, “Підбивані лопатки” (зупа із шпарагівки підбита сметаною), картопля по-домашньому із гуляшем, компот, хліб. Вартість 75 грн./особа.
Вечеря у 1-й день – в садибах після поселення і складається з страв угорської національної кухні: бограч-гуляш, дісно-перкельт (тушене свиняче м’ясо), торгоня (домашні макарони особливого приготування), солодощі, вино/палинка, компот. Вартість 70 грн./особа.
Сніданок у 2-й день – в садибах, пропоноване меню: ковбаса, сир, лангош з джемом (схожі на оладки), масло, хліб, кава/чай. Вартість 50 грн./особа.
Обід в 2-й день – відбувається в Ужгороді в ресторані готелю “Вілла Пі”. Пропоноване меню: салат “Овочеве асорті” (огірок, капуста, кріп), буддайська юшка (куряче м'ясо, овочі, гриби), чірке папрікаш (гуляш в сметанному соусі з паприкою), нокедлі (традиційні угорські галушки), хліб, компот. Вартість - 90 грн./особа.

 

 

Запис на тур: т. (032) 243 41 01

Тетяна (097) 12 17 190;  (093) 80 98 288.

Детальний опис екскурсій:

Відпочинковий тур у Закарпатті 895 грн.

Чинадієво. У серці старенького містечка Сент-Міклош розміщений хмурий середньовічний замок барона Перені (XIV ст.), з вишуканим  інтер’єром, таємним коридором  та спальнею незрівнянної  Ілони Зріні, саме тут проходили незабутні моменти історії кохання з графом Імре Текелі, саме через це замок дістав назву «Замок кохання». Не дати замку пропасти допоміг митець Йосиф Бартош, взявши його під своє крило.


Відпочинковий тур у Закарпатті 895 грн.

Косино. Новітній релаксуючий комплекс "Термальні води Косино” розміщений у гаю серед дубів, оснащений 5 басейнами, 7 саунами, температура в яких + 41 °C. Комплекс пишається найвеличнішими в України фонтанами у форму джакузі з "кавою”, "вином”, "пивом”, "паленкою” та фонтан-ілюзія "Золотий кран здоров’я” висота якого 15,5 м. Оздоровчий відпочинок для душі і тіла буде до вподоби і  дорослим  і дітлахам.

Відпочинковий тур у Закарпатті 895 грн.

Берегово. Берегове з давніх давен  прославляється своїми винами на всі окраїни, які мають індивідуальний аромат і великий букет смакових якостей. Це завдяки міцним породам, на яких ростуть виноградники та теплоти сонця, адже саме на Закарпатті сонце світить по особливому.

Відпочинковий тур у Закарпатті 895 грн.

Ужгород. Перші згадки про це вічне містечко яке розляглось  на річці Уж згадується 872 роком, воно закохає Вас своєю архітектурою та історією. Пройдіться найісторичнішою вулицею міста - Корзо,  відвідайте найвідомішу церкву Ужгорода Катедральний  собор (1841р.), костел св. Георгія (1775р.), огляньте один з найдревніший в Україні замок (ХIV ст.),  музей національної архітектури та обов’язково відвідайте   корчму "Деца у нотаря”.

Відпочинковий тур у Закарпатті 895 грн.

Лумшори. У підніжжі гір  українських Карпат на полонині Руна знаходиться бальнеологічний відпочинок Лумшори, він славиться ще з 17 ст. В ньому тісно сплелися неземної краси  природа та іскорки пекла – великі металеві чани, в яких Вас готуватимуть на маленькому вогнику в мінеральній  водичці. Цей  відпочинок залишить у Вашій пам'яті феєричні враження, та приведе до оздоровлення опорного рухового апарату і омолодить Вас на кілька років.

ПОСПІШАЙТЕ БРОНЮВАТИ МІСЦЯ!!! КІЛЬКІСТЬ ОБМЕЖЕНА!
 

 

 

 

розповісти в:

Залишіть свій номер телефону і ми зателефонуємо вам у зручний для вас час