королівство гарячих турів!
м. Львів вул. Володимира Великого 61

Подорож для закоханих у Тараканів Форт та Тунель кохання!Львів - Клевань - Рівне - Тараканів - Львів

Тривалість туру: 1 день
Дати подорожі: 14.09, 28.09, 12.10Програма туру:

Виїзд о 08:00 зі Львова

Починаємо мандрівку. Дорогою екскурсовод розповідатиме цікаві факти про місця, які проїжджаємо. По дорозі матимемо санітарну зупинку (чай, кава, WC) на заправці біля м. Дубно.

12:00 — 12:40 Клевань

Тунель кохання в Клевані ніколи не був королівською резиденцією, тут не бували історичні особи і не відбувались вагомі історичні події. Це місце заслужило свою популярність виключно неповторною красою. Красою, створеною руками найвидатнішого у світі архітектора – Природи. А історію тут творять романтики, що приїжджають сюди у пошуках кохання. Кажуть, що саме тут воно і живе, блукаючи довгою доріжкою під алеями то зеленого, то багряно-червоного, то золотого листя, і час від часу поєднуючи серця. Тож, якщо ви хочете знайти кохання – варто лише попросити, стоячи тут, під зеленим сплетінням дерев.

А ще тут побутує прикмета: якщо ви під час екскурсії по Тунелю кохання ви побачите молодят, треба обов’язково з ними сфотографуватись, тоді і ви в цьому році обов’язково поберетесь.

13:00 — 15:00 Дубно

Це давнє волинське місто має 29 визначних пам’яток архітектури, які належать до Дубенського історико-культурного заповідника. Але найвизначнішою окрасою міста є нездоланий Дубненський замок (1492р.), який складається з оборонних валів і бастіонів, палаців Острозьких (XVI ст.) та Любомирських (XVIІІ ст.).17:00 — 19:00 Тараканів

Дубнівський або, як його ще називають, Тарканівський форт зустрічає нас дещо похмурою, але від того не менш магнетичною красою. У цього місця є своя романтика, серед напівзруйнованих, облуплених стін, які ще пам’ятають свою велич, серед лабіринту переходів і арок, де поруч з тобою блукає сам сивобородий час. Є у форту в Тараканові і своя історія, адже колись це був монументальний військовий комплекс, можна сказати військове містечко, що мало цілих 7 рівнів, власний склад боєприпасів, та навіть хлібопекарню, пральню, церкву і морг!

Потрапити всередину укріплень можна виключно через глибокі рови. Раніше тут було безліч пасток, та чесно кажучи, навіть зараз вчені не беруться говорити про те, які загадки приховують нижні яруси форту. Так, у 2006 році звідси на поверхню були підняті авіаційні бомби часів Другої світової війни. Одним словом, місце таємниче…

22:30 повернення до Львова

Все це усього за 445 грн

У вартості:
- супровід екскурсовода
- проїзд автобусом єврокласу
- екскурсійний супровід у музеях, замках та фортецях
- страховка

Подорож для закоханих у  Тараканів Форт та Тунель кохання!
Не входить у вартість:
- харчування
- вхідні квитки

 

Вартість вхідних квитків:
- тараканівський форт: загальний - 20 грн./ос., студентський, учнівський – 6 грн./ос.;
- дубненський замок: загальний, пенсійний – 10 грн., студентський, учнівський – 6 грн.

- тунель кохання: загальний — 5 грн./особа.Харчування: відбувається у ресторані м. Дубно. Меню: салат овочевий, борщ з пампушками, свинна відбивна з картоплею, хліб, млинці, чай/кава. Вартість 85 грн./особа.

 

 

 

Залишіть свій номер телефону і ми зателефонуємо вам у зручний для вас час