королівство гарячих турів!
м. Львів вул. Володимира Великого 61

Подорож для закоханих у Тараканів Форт та Тунель кохання!

Категорія: Тури Україною

Львів - Клевань - Рівне - Тараканів - Львів

Подорож для закоханих у  Тараканів Форт та Тунель кохання!Подорож для закоханих у  Тараканів Форт та Тунель кохання!

Тривалість туру: 1 день
Дати подорожі: 03.11Програма туру:

Виїзд о 08:00 зі Львова

Починаємо мандрівку. Дорогою екскурсовод розповідатиме цікаві факти про місця, які проїжджаємо. По дорозі матимемо санітарну зупинку (чай, кава, WC) на заправці біля м. Дубно.

12:00 — 12:40 Клевань

Тунель кохання в Клевані ніколи не був королівською резиденцією, тут не бували історичні особи і не відбувались вагомі історичні події. Це місце заслужило свою популярність виключно неповторною красою. Красою, створеною руками найвидатнішого у світі архітектора – Природи. А історію тут творять романтики, що приїжджають сюди у пошуках кохання. Кажуть, що саме тут воно і живе, блукаючи довгою доріжкою під алеями то зеленого, то багряно-червоного, то золотого листя, і час від часу поєднуючи серця. Тож, якщо ви хочете знайти кохання – варто лише попросити, стоячи тут, під зеленим сплетінням дерев.

А ще тут побутує прикмета: якщо ви під час екскурсії по Тунелю кохання ви побачите молодят, треба обов’язково з ними сфотографуватись, тоді і ви в цьому році обов’язково поберетесь.

13:00 — 15:00 Рівне

Трошки розбавимо романтичну атмосферу походом в рівненський зоопарк. Він вважається одним з наймолодших і в той же час одним з кращих в Україні. На сьогоднішній день в зоопарку живуть близько 150 видів тварин, 24 з яких занесені до Червоної книги. Тут можна побачити і звичних нам косуль, кабанів, лисиць, і зовсім екзотику, наприклад, амурського тигра, який вже встиг тут обзавестись сім’єю. Цікавим ноу-хау зоопарку є інформаційні стенди, які буде цікаво прочитати і дітям, і дорослим, наприклад, про швидкість тварин чи про тривалість їх сну. Як бачите є на що подивитись, і чим помилуватись.Подорож для закоханих у  Тараканів Форт та Тунель кохання!

17:00 — 19:00 Тараканів

Дубнівський або, як його ще називають, Тарканівський форт зустрічає нас дещо похмурою, але від того не менш магнетичною красою. У цього місця є своя романтика, серед напівзруйнованих, облуплених стін, які ще пам’ятають свою велич, серед лабіринту переходів і арок, де поруч з тобою блукає сам сивобородий час. Є у форту в Тараканові і своя історія, адже колись це був монументальний військовий комплекс, можна сказати військове містечко, що мало цілих 7 рівнів, власний склад боєприпасів, та навіть хлібопекарню, пральню, церкву і морг!

Потрапити всередину укріплень можна виключно через глибокі рови. Раніше тут було безліч пасток, та чесно кажучи, навіть зараз вчені не беруться говорити про те, які загадки приховують нижні яруси форту. Так, у 2006 році звідси на поверхню були підняті авіаційні бомби часів Другої світової війни. Одним словом, місце таємниче…

 

19:00 — 21:30 повернення до ЛьвоваВсе це усього за 445 грн

У вартості:
- супровід екскурсовода
- проїзд автобусом єврокласу
- екскурсійний супровід у музеях, замках та фортецях
- страховка

Подорож для закоханих у  Тараканів Форт та Тунель кохання!
Не входить у вартість:
- харчування
- вхідні квитки

 

Вартість вхідних квитків:
- тараканівський форт: загальний - 15 грн./ос., студентський, – 12 грн./ос., учнівський – 10 грн./ос.;
- дубненський замок: загальний, пенсійний – 10 грн., студентський, учнівський – 6 грн.

Харчування: відбувається у ресторані м. Дубно. Меню: салат овочевий, борщ з пампушками, свинна відбивна з картоплею, хліб, млинці, чай/кава. Вартість 65 грн./особа.

 

 

 

розповісти в:

Залишіть свій номер телефону і ми зателефонуємо вам у зручний для вас час