королівство гарячих турів!
м. Львів вул. Володимира Великого 61

Новорічний тур у Париж від 196ЄЛьвів - Берлін - Париж - Прага - Львів
6 днів
3 ночі в готелі

3 нічних переїзди

від 196 євро

День 1
Збір на залізничному вокзалі. Переїзд до Польщі.

Вроцлав - магічне місто, яке вабить усіх своїх туристів. "Екскурсія Місто гномів" Тут ви зможете побачити сотні маленьких скульптурків гномів та інші цікаві об'єкти.

Ночуємо у готелі в Польщі.

День 2 

Сніданок. Виселення. Їдемо до Берліна.
Рекмендуємо : екскурсія "Знайомство з Берліном". Проходячи оглядову екскурсію Берлін стане для вас у своїх найбільших величавих образах.
Рекомендуємо вам такі екскурсії на ваш розсуд: "Музей Пергамон - сховище духу Стародавнього світу" (26Є). Важливе місце перебуваючи на острові Музеїв в Берліні є музей Пергамон в якому розташовані виставки історії Стародавнього світу. Просторими залами музею можна розглядати на протязі дня, захлплюючись важливі колекції зразочків мистецтва людей що жили багато років до нас.

"Берлін крізь часи"(26Є/21Є) - ви побачите могутній Берлін, який має свої історичні пам'ятки такі як: Брандербурзькі ворота, Рейхстаг, Берлінський кафедральний собор та інші.

"Зачарований Берлін"(23Є/18Є). Прогулюючись історичнии вуличками міста ви відчуєте себе гостями в минулім столітті.

"Німецька пивоварня" (30Є/26Є). Як саме краще провести вільний час в Німеччині? Обовязково за пивом. В німеччині справжня повага до пива - воно є головним напоєм на усіх святах.
Переїзджаємо до Франції.

 
День 3
Прибуття в Париж. Побувати у місті  Парижі, мрія багатьох закоханих і не тільки. Пропонуємо оглядову екскурсію "Магія Парижа" Мабуть, жодне з міст на Землі не володіє настільки непереборною привабливістю, як французька столиця. Кожен з нас прагнув хоча б раз у житті побувати тут.

-  Відомий і один з найбільших музеїв світу - "Лувр" (26€ + вх квиток). На території цього величного за площею в сорок гектарів землі знаходяться  виставкові зали і сховища, в яких є просто величні творчі шедеври світового мистецтва різних епох, цивілізацій і культур. В музеї є приблизно 300 000 експонатів і тільки 35 000 виставляються в залах. Найвідоміші експонати Лувра: Хаммурапі, Венера Міловськая, Мона Ліза та інші картини Леонардо да Вінчі.

- "Прогулянка на дивовижному кораблику по річці Сені"(16€). Всі хто закохані в Париж, пропливаючи на кораблику по Сені побачать всю красу вечірнього пейзажу міста. Пропливаючи попри найважливіші пам'ятки: Ейфелеву вежу, остов Сіте, Собор Паризької Богоматері, тоді ви відчуєте Париж у всій його красі ... І все це буде виглядати у ночі в різних тонах освітлення. 

-  "Нотр-Дам. Серце Парижа"(23Є/18Є)
- "Нічний Париж!" (26Є/21€) Париж день з днем стає все  ​​романтичнішим, красивішим, загадковішим, але все прекрасніше стає після заходу сонця! Нічний Париж - це феєрично-особлива атмосфера. Головною ізюминкою є Ейфелева вежа, яка є символом Парижа замайоріє різними кольорами.

Поселення, ніч в готелі.
День 4
Снідаємо. Покидаємо готель.

У вас буде можливість відвідати:
 - "Disneyland" (трансфер  (23Є). Disneyland - це не простий парк розваг, а Ціла фантастично-ігрова країна. Переступивши поріг, ви опиняєтесь в казковому світі повного розваг та веселощів. Щоб розвідати Disneyland вам НЕ вистачить і двох днів.

- "Розкішний Версаль"(30Є). Запрошуєм вас до резиденції королів, де панує дух середньовіччя та величних банкетів.
- "Монмартр"(18Є/13Є). Монмартр ще  памятає час коли він був покритий густими виноградниками і вітряними млинами коли тут поселялись бідна богема -  музиканти, поети  художники вони згодом стали гордістю Франції і зупинилися в музеях. З часом Монмартр став центральною частиною нової  творчості і мистецтва.

- "Нормандія"(68Є/48Є). Це регіон який зацікавить вас дивовижною красою. Тут ви почуєте аромати різних видів сирів, які змусять скуштувати їх. Теж відвідаємо містечко Руан, Трувіль, Довіль.
Нічний переїзд в Прагу.

 
День 5

Приїжджаємо в Прагу. Пропонуєм вам пішу екскурсію "Прага легенд". Старовинна Прага манить до себе багато туристів, які хочуть побачити неймовірну, легендарну столицю Чехії. А особливо пам'ятки архітектури та історії, такі як:Карлів міст, Вацлавську площу, Карлову вулицю та інші.

У вас буде можливість відвідати такі екскурсії:

- "подорож по Влтаві" (31Є/26Є).
 "Градчани"(18Є/13Є). Лівим берегом річки Влтави розташовані Королівські Градчани - це один із 4 історичних районів Праги який зупинився на мить під час красивої королівської епохи. Змоменту створення Градчани увесь час розбудовувались та стали згодом символом розвіту та процвітання чеської держави.

"Тіні середньовічного міста"(18Є/13Є).  Поринути  у дух середньовічної  та казкової Праги, коли королем був  Рудольф 2 Габсбург, - палкий прихильник алхімії та чаклунства. Ви побачите у таємничих будівлях, - за старими стінами у яких непомітно проживають персонажі празьких легенд - привиди, без яких просто неможливо уявити Прагу. Теж ви познайомитесь з одним із них, який ходить вуличками нічного міста та розповідає страшні історії із середньовічного життя Праги.

- "Вечеря в шинкарні Праги"(38Є/30Є). Ви полинете в минуле століття романтики і строгості даного часу.

Їдемо до готелю.
Заселення в готель та нічліг


День 6
Ранковий сніданок. Виїзд з готелю до Кракова. Оглядовий факультатив "Шлях Королівський". Це шлях польських королів та шляхти по яких вони проїжджали. Теж ви зможете купити для всієї родини сувеніри.

У вас буде можливість відвідати такі екскурсії:

- "Вавельський замок"(18Є/13Є). Це фортеця яка знаходиться на березі Вісли. Який є цікавим обєктом Кракова в старій частині міста, і занесений до спадщини ЮНЕСКО.

- "Смаколики польських королів"(26Є/21Є). Тут ви спробуєте смачну польську кухню. Звичайно тут можете смачно повечеряти і скуштувати пшеничного пива.  
Повертаємось до України.                                                                                Приїзд пізно вночі.

 

дата туру Дорслий діти до 16 років

Новий Рік

27.12

28.12

30.12


200Є

223Є

223Є


191Є

211Є

211Є

02.01

07.01

14.01

200Є

178Є

178Є

191Є

166Є

166Є


У ВАРТІСТЬ ПОЇЗДКИ ВКЛЮЧЕНО:
 

- проїзд у автобусах єврокласу;
- ночівля у готелях II-III*;
- сніданки в готелях;
- супроводження керівником групи;
- екскурсії, які входять в програму туру;

 

У ВАРТІСТЬ ПОЇЗДКИ НЕ ВХОДИТЬ:

- консульський збір - 35 Є ;
- послуги візового центру - 22 Є;
- візова підтримка - 10 Є
- факультативи, вхідні квитки;
- особисті витрати;

Залишіть свій номер телефону і ми зателефонуємо вам у зручний для вас час