королівство гарячих турів!
м. Львів вул. Володимира Великого 61

Тур "Новий рік у Голландії" від 255Є Львів-Вроцлав-Берлін-Амстердам-ЗаансеСханс-Делфт-Гаага-Дрезден-Краків-Львів

6 днів

5 ночей в готелі

без нічних переїздів 

 

1 День

7:30 - збір туристів на залізничному вокзалі. 

8:00 - виіїзд.

По дорозі ми може завітати на екскурсію до Вроцлава "Квітка на одері"(15Є). Вроцлав - магічне місто, яке вабить усіх своїх туристів. Тут ви зможете побачити маленькі скульптурки гномів та інші цікаві об'єкти.

Ночуємо у готелі.


2 День

Снідаємо і їдемо до Берліну. 
Рекомендується "Знайомство з Берліном" . Ви познайомитесь з будівлею Рейхстагу, Бранденбурзькими воротами, площею Жандарменмаркт. Рекомендується екскурсія в музей Пергамон сховище духу Стародавнього світу (25Є/ діти до 12 ). Тут є колекція різних зразків мистецтва.
Рекомендується ексурсія "Вечір в німецькій пивоварні"(25Є). Пиво в Німеччині є на кожному святі. Тут ви скуштуєте різні види пінного напою.
Переїзд до Голандії. Ніч в готелі.

3 День

 Снідаємо в готелі. Виселення. Прибуття до Нідерландів.

У вільний час Рекомендуємо: - "Королівський парк Койкенхоф" (відвідувння парку 21.03-10.05) — восьме чудо світу! Тут із квітів зроблено просто, якісь небачені витвори мистецтва. Тюльпани, бузок, незабутки, лілії, троянди...а які вони неймовірних кольорів! Червоні, жовті, сині, в полосочку, лілові, білі. Кокенхоф — це чарівне місце, де обов'язково необхідно побувати! (32€/ до 11 рооків 25Є

- "Прогулянку на кораблику по Амстердаму (18€). Що б вам не говорили, але Амстердам не просто потрібно, а треба дивитися з води. Можете довго ходити чи гуляти містом, відвідувати музеї і сидіти в кафешках, теж ви зможете прогулятись на кораблику по каналах Амстердама, то у вас залишуться незабутні  відчуття від  Амстердама. Не дарма ж Амстердам прозвали "північною Венецією"!

- "Вечір в Амстердамі"  (15€). Для вас відкриється вечірній Амстер, який вразить вас своєю вечірньою красою.

- Еротичне шоу у театрі "Casa Rosso"(60€ квиток)

Ніч в готелі.

[thumb=right]https://www.king-travel.com.ua/uploads/posts/2016-10/1476791637_76b3d1f93bda631a844631a091fd69aa.jpg[/thumb]

4 День

Сніданок в готелі. Виселення.

У вільний для вас час рекомендуємо факультативи: - "Заансе Сханс"(20€)Заансе Сханс це селище де просто зібрано все,  чим величиться ця невеличка за нашими мірками чудо країна. Тут Ти знайдеш місцеву сироварню; майстерню по виготовленню кломпів - національного голландського взуття з дерева; пекарню з сільським хлібом та інші національні вироби.

- "Древня казка"(20€) - Це справжнісінький замок, де є всі властиві йому ознаки - висячі в повітрі мости, всілякі вежі і шпилі, оборонні рови, неприступні потужні стіни і привиди.

- "Незабутні Делфт і Гаага"(38Єдо 12років 30Є). У Делфті можна побачити канали оброблнені квітами та схиленими липами. "Королівське місто біля моря" - так називають Гаагу самі голандці.

- "Нідерланди в мініатюрі"(15€). В дивовижному парку мініатюр зібрані всі архітектурні об'єкти цієї країни. А ще цей парк називають "Країною карликів".

Поселення та ночівля в готелі.

5 День

Снідаємо в готелі. Виселення. Дальше їдемо в Дрезден. 

Рекомендуємо вам відвідати - Пішо-оглядову екскурсію. Своїх гостей відвідувачів з давніх часів таємничий Дрезден заворожує своєю красою і захоплюючим поєднанням традицій, культури, та сучасності. Проходячись центральною частиною міста, з його колишньою Резиденцією королів і саксонських курфюрстів ви наче повертаєтесь в ті часи.

У вільний для вас час рекомендуємо такі факультативи: - "Дрезденську галерею, або Галерею старих майстрів" (21€/ 11Є) - одне з найбільших у світі зібрань живопису. Часто порівнюється з Лувром, Московським музеєм образотворчихмистецтв ім. А.С Пушкіна і галереями Ватикану. Саме тут, виставлена знайома кожному «Сікстинська мадонна».
Кам'яний бастіон Саксонії Бастай (18€). В перекладі з німецької бастай означає бастіон, і з першого вражаючого погляду на це можна здогадатися, чому це місце назвали саме так. Він знаходиться на річці Ельба в німецькій землі Саксонії. Підноситься майже на 200 метрів над річкою, Бастай був утворений в процесі руйнування, ерозії більше мільйона років тому. У першій половині 19-го століття він став настільки популярним, що тут побудували з'єднує кілька скель міст, який сам по собі став своєрідним дивом природи.

Їдемо до Польщі. Ніч в готелі.

6 День

Сніданок в готелі. Виселення.

При залишку часу пропонуєм переїзд в Краків. Теж рекомендуємо відвідати оглядовуекскурсію у Кракові(15€) трансфер до центру (). Завітаємо до Кракова красивого та загадкового. Наповнюють його художники і музиканти. 

- "Соляні шахти у Величках"(40€/ діти до 12 35Є)
Повернення в Україну. Приїзд у ночі.


Дата туру Дорослий діти до 12 років

17.01+депозит45Є

235Є 235Є
31.01+депозит45Є 235Є 235Є
28.02+депозит45Є 235Є 235Є
04.03+депозит45Є 235Є 235Є
13.03+депозит45Є 235Є 235Є
22.03+депозит45Є 235Є 235Є

 

 

На тури із *сезонна доплата + 3%.На тури із**сезонна доплата + 6%.На тури із спо, НР можливі зміни у програмі та вартості туру.

 

У ВАРТІСТЬ ПОЇЗДКИ ВКЛЮЧЕНО:

- проїзд у автобусах єврокласу;
- ночівля у готелях II-III*;
- сніданки в готелях;
- супроводження керівником групи;
- екскурсії, які входять в програму туру;

 

У ВАРТІСТЬ ПОЇЗДКИ НЕ ВХОДИТЬ:

- консульський збір - 35 Є (платний для туристів до 26 років та безкоштовний для пенсіонерів);
- послуги візового центру - 22 Є;
- візова підтримка - 10 Є
- факультативи, вхідні квитки;
- особисті витрати;

 

Залишіть свій номер телефону і ми зателефонуємо вам у зручний для вас час