королівство гарячих турів!
м. Львів вул. Володимира Великого 61

L'amour en trois: ти, я і Париж... (Новорічний) від 230 Є

 

                                                   Новий рік в Парижі!

Виїзд - 29.12.2017

  

Львів – Берлін – Париж – Прага – Краків   Львів
6 днів


L'amour en trois: ти, я і Париж... (Новорічний) від 230 ЄДень перший Львів.
07:00 — збір групи на залізничному вокзалі.
07:30 — виїзд зі Львова.
Ночівля на території Польщі.


L'amour en trois: ти, я і Париж... (Новорічний) від 230 Є

День другий
Переїзд до Берліну. Надзвичайно сучасне і стильне місто зі своїм неповторним шармом. Це місто від часу свого заснування бачило багато як радісних так і сумних моментів.

Рекомендуємо відвідання музею Пергамон (25Є), де Ви зможете у повній мірі відчути і побачити витвори  мистецтва давніх часів. Просто надзвичайно велитенський комплекс у якому знаходиться безліч античних артефактів, витворів ісламського мистецтва. Вівтар “Пергамону” – це серце музею, вік якого є понад 165 років до нашої ери. 

L'amour en trois: ти, я і Париж... (Новорічний) від 230 Є

Рекомендуємо екскурсію Заворожуючий Берлін (15Є). Це гарна можливість відвідати Бульвар Зірок, символ Берліна – Соні Центр. Зокрема Вас чекає гарна можливість відвідати місце, де проводиться Берлінський кінофестиваль. Вечірній виїзд у Париж.

Пропонуємо пивну екскурсію Берліном (25Є). Німці... Вони так люблять пиво, ковбаски... Ми пропонуємо прогулятись пивними Берліна, скуштувати їхнього пива, почути цікаві історії... та відчути смак німецького хмільного життя.

 
L'amour en trois: ти, я і Париж... (Новорічний) від 230 ЄДень третій

Париж є напевно найромантичнішим місцем у світі. Його мріють відвідати величезна кількість людей, побачити всім відому Ейфелеву Вежу, Єлисейські поля, Лувр чи Тріумфальну арку. Це незвичайне місто, що не має аналогів ніде у світі. Вільний час.

Рекомендований факультатив:

Пропонуємо відвідати Ейфелеву вежу (15Є). Ейфелева вежа – це візитна картка Парижу без якого неможливо просто уявити це місто. З верхівки цієї вежі відкривається заворожуюча панорама звідки видно кожен куточок Парижу. Відпочинок  у готелі.   

Запрошуємо Вас відвідати мабуть найбільший музей на Землі – Лувр (35Є). На величезній території у понад 40 гектарів зосереджені виставкові зали та секції, де зібрано прекрасні колекції світового мистецтва різних поколінь і цивілізацій. Поселення в готелі.Нічліг.                                

L'amour en trois: ти, я і Париж... (Новорічний) від 230 Є  

                                             З НОВИМ 2018 РОКОМ!!!
День четвертий
L'amour en trois: ти, я і Париж... (Новорічний) від 230 ЄПропонуємо: Вечірній круїз на р. Сені (15Є) відкриває усю ту чарівність, романтичну атмосферу за що і всі так люблять це місто. Ви пропливатимите повз усі найвизначніші пам'ятки, а саме: Ейфелеву вежу (візитну картку міста), острів, де знаходиться «Notre-Dame de Paris», і ти реально відчуєш Париж. Легке колисання кораблика, безліч вечірних вогнів ще більше занурять тебе у цю атмосферу.
Хмарочос Монпарнас (15Є). Тут ліфт піднімає Вас за 38 секунд на 56 – й поверх. У закритому оглядовому майданчику для Вас відкривається просто приголомшливий вид на все місто. А якщо ж піднятися ще трішки пішки на вертолітний майданчик, що знаходиться уже на 59 поверсі. А уже тут вид на місто просто захоплює і не потребує зайвих слів. Це потрібно тільки побачити!!!

L'amour en trois: ти, я і Париж... (Новорічний) від 230 ЄПрогулянка нічним містом (25Є). Це місто вдень красиве і ніжне, але тільки уночі Ви зможете повністю насолодитись і відчути його романтичну атмосферу і загадковість. Це незабутні враження! Об’єктами які ви будете Бачити у цій екскурсії будуть: Єлисейські поля, річка Сена, Тріумфальна Арка, Площа  Трокадеро. Саме тут є можливість зробити чудові фото з просто величним виглядом прямо на Ейфелеву вежу. 

L'amour en trois: ти, я і Париж... (Новорічний) від 230 Є

День п'ятий

Прага – це місто, де ти неначе починаєш у давнину, бачачи будинки з різною архітектурою, вулички з бруківкою, що так нагадують наш Рідний Львів. Екскурсійна програма «Знайомство з Прагою», де Вас чекатимуть L'amour en trois: ти, я і Париж... (Новорічний) від 230 Єсправжні пригоди, легенди про місто, що оповиті таємничістю. Також ви познайомитесь з таємничими знаками на будинках: трьох прапороносців, двох золотих ведмедів, чорного хреста, трьох золотих троянд. За легендою саме тут бродить ночами м’ясник Томаш  з великою сокирою. Вільний час.

L'amour en trois: ти, я і Париж... (Новорічний) від 230 ЄРекомендуємо Вам відвідати пішохідну екскурсію “Празький Град” (10Є). Тут кожен будинок є загадковий і унікальний. Також пропонуємо Вам відвідати оглядову площадку що на Празькій вежі, де відкривається прекрасний краєвид.

Мандрівка корабликом по річці Влтаві (25Є). Тут ви зможете розслабитись, і під легенький шепіт хвиль оглянути це місто з іншої сторони.

Прибуття у готель. Ночуємо у Польщі.

День шостий

Снідаємо в готелі. Рекомендований факультатив: «екскурсія по Кракову» (10Є).

L'amour en trois: ти, я і Париж... (Новорічний) від 230 ЄКраків – це душа Польщі, «друга» столиця країни. Середньовічне і в одночас сучасне європейське місто із вузькими вуличками в центральній частині міста, де знаходиться велика кількість кав’ярень і сувенірних магазинчиків. Маріанський костел, Ягелонський університет, Вавел та багато інших історичних, архітектурних і культурних памяток, виглядом і величчю яких можна насолодитись під час екскурсії.

Рекомендований факультатив: «екскурсія у соляній шахті Велічка» (35Є). Це один із навідвідуваніших туристичних обєктів у Польщі. Соляні печери, тунелі, а також каплиці і ікони!!! Справжні підземні лабіринти створені  зі солі.

Виїзд  до Львова. Прибуття  -  24:00.

  

Ціна туру при оплаті Дорослий Діти до 12 років
До 8 жовтня  188 Є 183 Є
До 19 листопада 196 Є 191 Є
До 30 листопада   210 Є 205 Є
Після 30 листопада 230 Є 225 Є

 

У ВАРТІСТЬ ПОЇЗДКИ ВКЛЮЧЕНО:

- проїзд у автобусах єврокласу;
- ночівля у готелях II-III*;
- сніданки в готелях;
- супроводження керівником групи;
- екскурсії, які входять в програму туру;

У ВАРТІСТЬ ПОЇЗДКИ НЕ ВХОДИТЬ:

- депозит на факультативні екскурсії - 26 євро (тариф стандарт). Депозит використовується на факультативні екскурсії. Невикористані кошти  повертаються;
- Новорічна вечеря;
- факультативи, вхідні квитки;
- особисті витрати;

розповісти в:

Залишіть свій номер телефону і ми зателефонуємо вам у зручний для вас час