королівство гарячих турів!
м. Львів вул. Володимира Великого 61

Подорож для закоханих до Дня Святого Валентина у Дубенський замок, Тараканів Форт та Тунель кохання!

Подорож для закоханих до Дня Святого Валентина у Дубенський замок, Тараканів Форт та Тунель кохання!

Перлини Белзького Князівства


Тривалість: 1 день
Вартість: 140 грн.

План туру:
Виїзд зі Львова (08:00) – Червоноград (екскурсія по музею в палаці Потоцьких) – Тартаків (огляд палацу і костелу) – Сокаль (екскурсія центральною частиною міста та обід) – Варяж (огляд костелу) – Белз (екскурсія державним історико-культурним заповідником) – Угнів (огляд храмів та музею) – повернення до Львова (20:30).

У вартість входить:
Проїзд комфортабельним автобусом єврокласу, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в музеях.
Додатково оплачуються:
Вхідні квитки в музеї та харчування.
Вартість вхідних квитків:

  • - музей в Червонограді (дорослі, пенсіонери – 5 грн./особа, діти, студенти – 1,50 грн./особа);
  • - музей в Белзі (для всіх - 2 грн./особа),
  • - музей в Угневі (на Ваш розсуд).

На Вас чекають:
Белз.
Святий каплан Вінцент заманить у столицю руського князівства, де на Вас чекає екскурсія Державним історико-культурним заповідником "Княжий Белз” з оглядом тисячолітнього міста, давніх церков Святої Параскеви (17ст.), Святого Миколая (1635р.), єврейського цвинтаря (16ст.) та місця де зберігалася чудотворна ікона Ченстоховської (Белзької) Богородиці, яку привіз до Белза князь Лев.
Червоноград.
В Червонограді (Кристинополі) запрошуємо до Палацово-паркового ансамблю графа Потоцького в стилі класицизму з музеєм релігії, а також до Церкви Святого Юрія Василіанського монастиря (1771р.) в класичному стилі.
Тартаків.
На Вас чекає замок-садиба Потоцьких (17-19 ст.) з палацом, зведеним в стилі французького необароко, в якому гуляє привид славної своєю красою і звабою Марини Тартаковської, героїні творів Леопольда фон Захер-Мазоха. Слід помолитися в костелі Святого Архангела Михаїла (1603р.) з копією чудотворної ікони Непорочного Зачаття Діви Марії, яка зцілила 407 людей і була коронована Іоаном Павлом ІІ.
Сокаль. Подорож для закоханих до Дня Святого Валентина у Дубенський замок, Тараканів Форт та Тунель кохання!
Місто гордого сокола манить чудовими пейзажами Бугу, ренесансним костелом Пресвятої Богородиці (1604р.) Бернардинського монастиря, перлинами галицької архітектури Церквами Миколая (1639р.), Михайла (1778р.) та синагогою (1762 р.).
Варяж. Велетенський бароковий костел святого Марка (1688р.). Подорож для закоханих до Дня Святого Валентина у Дубенський замок, Тараканів Форт та Тунель кохання!
Угнів. Офіційно визнане найменше місто України (999 мешканців), в ньому збереглися Василіянська церква (1855р.), що є перлиною внутрішнього розпису в Галичині, величний костел Успіння Матері Божої (1695р.) та синагога (XVII ст.).

розповісти в:

Залишіть свій номер телефону і ми зателефонуємо вам у зручний для вас час