королівство гарячих турів!
м. Львів вул. Володимира Великого 61

Тур "Зимово-Різдвяний Краків + Словаччина" від 146Є Львів – Закопане – Високі татри  – Попрад – Низькі Татри – Ясна - Краків - Львів

5 днів

4 ночі в готелі

без нічних переїздів

від 146Євро

День 1

Збір групи на залізничному вокзалі. Трансфер відбуватиметься до терміналу А

Їдемо в Закопане Польських татр.

Пропонуємо відвідати цікаве місце для відпочинку«Водно Терма Буковина Татранська»(13Є вх-білет) - дитячі майданчики, гірки, сауни, басейни і так далі.

День 2

Снідаємо. Маємо вільний час для катання  в Закопане або прогулятись по центру Закопане. Вулиця Крупувки змусить  кожного з вас веселитись.

Пропонуємо вам відвідати: "Курортний комлекс Бялку Татранську"(10Є трансфер) а теж відвідати термальні басейни "Terma Bania" (вх квиток додатково оплачується) тут ви скупаєтесь в п'ятьох термальних басейнах, зможете відвідати SPA-зону сауни...

Ночуємо в готелі.

День 3

Сніданємо. Та їдемо до  Високих татр у Словаччині район Татранської Ломниці. Сніг, гори, сонце незалишають кожного свого відвідувача байдужим. Тут ви зможете підкорити снігові схили. Є снігові траси для катання як на санках так і на сноубордах (Вх.Кв).

Якщо ви не є лижником, то для вас ми рекомендуєм: "Зустріч з високими Татрами" (23Є/18Є). Тут ви дегустуватимете як і місцеву кухню так і їхнє віскі. У вечері вас чекатиме смачна вечеря в "Колибі" (23Є/18Є).

Поселяємось в готель та ночуємо.
Екскурсія «Скарби Словаччини» з відвідуванням термального курорту Бешенева та Демяновських печер (40€ дорослі, 35€ діти до 12 років). Поїздка у підземне царство, яке зачарує  своєю красотою…

Повернення в готель.

 День

Снідаємо та переїжджаємо в курорт Ясна - Низькі татри (Словаччина). Ясна - є одним з найкращих  гірсько-лижних курортів.   

За вашим бажанням ми рекомендуємо відвідати:

"Аквапарк у Татраландії (13Є) - вода тут є цілющою  з своєю температурою в 60 градусів. "Чарівний підземний світ"(13Є) Демяновських печера - поїздка у підземне царство, яке зачарує вас своєю красотою…

"Ждярське весілля"(28Є/23Є) - тут ви побачите справжнє народне гуляння.
Ночівля у готелі.

День 5
Снідаємо та їдемо в Краків. Пропонуємо вам екскурсію "Місто - легенд та білого золота, Краків"(18Є)

А у вільний для вас час пропонуємо  відвідати: "Ласощі польських королів"(28Є/21Є) -  тут ви ознайомитесь з польською кухнею, та дізнаєтесь все що їли польські королі. Спробуєте пшеничного пива.
Повернення до України.
У Львові до 23 год.

 

дата туру  Дорослі Діти до 16р.

06.03(8Березня)

146Є 130Є

 

ВКЛЮЧЕНО У ВАРТІСТЬ:

- Проїзд автобусом євро класу

- Сніданки і проживання у готелі 3*- Супровід керівника групи

- Екскурсії згідно туру

 

НЕ ВХОДИТЬ У ВАРТІСТЬ:

- Вхідні квитки

- Додаткові програми

- Одномісне розміщення (20Є/ ніч)- Проїзд в громадському транспорт, таксі

- 35 Є - Консульський збір - 20 Є – послуги візового центру

 

 

Залишіть свій номер телефону і ми зателефонуємо вам у зручний для вас час