королівство гарячих турів!
м. Львів вул. Володимира Великого 61

Тур в Прибалтику і Скандинавію" від 406Є 

Львів – Гданськ  – Стокгольм – Осло – Гетерборг – Мальме – Замки Данії – Копенгаген – Львів  
7 днів

4 ночі в готелі та 2 на паромі

без нічних переїздів

від 378 євро

 

День 1

Збір групи на залізничному вокзалі. Їдемо в сторону кордону.

Пропонуємо вам екскурсію "Пряникове місто - Торунь" (16Є) - тут побачите будинок та університет Коперника, міську ратушу, костел та інші пам'ятки. А ще скуштуєте один з найсмачніших пряників Польщі. Далі їдемо в Гданськ. Поселення в готелі та ніч на тереторії Польщі.

День 2

 Снідаємо в готелі. Пропонуєм такі факультативи:

- "Золоті ворота Речі Посполитої" (Гданськ). Древя королівська дорога яка має Золотий будиночок, Двір короля Артуса, Марьяцкий храм - який є другий за своєю величиною у всій Європі.

- "Подорож до замку Мальброк" (26Є + вх.кв). Резиденція магістра Тевтонського ордену.

- "Перлина Балтики - Сопот" (26Є / 18Є). Затишний Сопот - це перлина всієї Балтики. Тут ви можете прогулятись найбільшим пірсом. 

Переїзд в порт. Швеція. Ніч на паромі.


День 3

На паромі cніданок (додаткова оплата). Вас вітає Швеція. Їдемо в столицю Швеції, там пропонуємо - пішохідну екскурсію по старому місту Гамла Стан . На перший погляд це типове старе місто. Звичайно, що для нас тут нового: вузькі криві вулички, нерівна бруківка, будинки в стилі готики.

У вільний час прпонуємо:

«Стокгольм – місто на воді» (26Є / 21Є). Саме велике місто Скандинавії зачарує вас своєю казковою красою. Вільний час.

«Королівський Стокгольм» (38Є / 30Є). Найбільший Королівський палац Європи за площею. АБО «Таємниці Фрегат Vasa» (18Є + квиток). Єдиний в світі корабель 17століття, який залишився до наших днів. У Швеції ночівля в готелі. 

День 4 

Сніданок на паромі (олата додатково). Переїзд в прекрасну Норвегію, яка зачарує своєю красою та величчю. Це водоспади, гори, фіорди, північне сяйво і білі ночі… «Столиця зелі Вікінгів - Осло», поєднання старини та сучасності здивує вас! Вільний час.

Екскурсії на вибір:

- «Парк людей Густава Вігеланна» (26Є / 21Є). Парк скульптур різних віків і настроїв, і трамплін Хольменколлена, якому більше 100років .Це гордість жителів Осло.

- «Осло-фіорд і музей Кон-Тікі» (26Є +вх.кв). Це музейний острів - розкішні вілли які тонуть в красі квітучих садів. З екскурсоводом відвідаємо музей "Кон-Тікі" -  тут ви побачите судна. Цей історичний музей в Осло, присвячений подорожам відомого науковця та мандрівника Тура Геєрдала.

Заселення в готель, та ночівля. 

 


День
 5

Снідаємо в готелі. Їдемо в Хельсінборг. Їдучи пропонуємо вам відвідати "Душу Швеції - місто Гетерборг" (18Є). Гетерборг - місто на західному узбережжі Швеції. Тут море різноманітних морепродуктів, які ви можете скуштувати.

По приїзду в Хельсінборг рекомендуємо прогулятись вздовж узбережжя міста. 

Рекомендуємо відвідати такі екскурсії: 

- "Таємниці та легенди Королівських Замків" (48Є +вх.кв). Замок "Гамлета", Кронборг, і теж Фредеріксборг!. Переїзд до резиденції королеви Маргарет ІІ (палац Фредеріксборг). Історичний музей, Національна портретна галерея, фонтан та інші декорації вразять вас.

Далі їдемо в готель. Поселяємось. Та пропонуємо "Неперевершений Мальме" (23Є / 18Є). В провінції Сконе, у південній Швеції знаходиться одне з найстаріших міст Скандинавії - "Мальме". Місто хвалиться своїм пляжем в центрі міста. Тут море цікавих будівель, які мають певну свою історію.

Ночуємо в готелі в Швеції.

День 6.

Сніданок. Переїзд Ересуннським мосту через протоку Балтійського моря. 

Приїзд до "Копенгагена - міста королів" - тут побачите палац королеви Маргарет, будівлю датського парламенту, рибальську гавань та інші культурно-історичні пам'ятки.

У вільний для вас час, пропонуємо такі екскурсії на вибір:«Розенборг – замок троянд» (26Є + квиток). На вас чекає казковий замок в старовинному стилі та історія короля Крістіана IV. 

"Прогулянка каналами Копенгагена" (18Є / 10Є).

«Данія. Друг Гораціо» (26Є / 21Є). Австобусна екскурсія. Почуєте історію Датського королівства. Під час екскурсії, здійснюватимуся зупинки для фотопауз. Почнеться наша подорож з Копенгагена -  Русалочки, далі відвідаємо королівську зимову резидецію "Амалієнборг". Далі наша зупинка відбудеться в елітному районі Копенгагена - Нова гавань.

Прибуваєм в порт приблизно 0 20:00. Розміщуємося на паромі. Відправлення в Гдиню. Ніч на паромі.

 День 7
Снідаємо на паромі (оплата додаткова). Їдемо тереторією Польщі до України.

Прибуття до Львова приблизно о 24:00 (залежно від кордону)


дата туру  Дорослі Діти до 16р.

 Новий Рік

27.12

446Є 433Є

На тури із *сезонна доплата + 3%.На тури із **сезонна доплата + 6%.На тури із споможливі зміни у програмі та вартості туру.


У ВАРТІСТЬ ПОЇЗДКИ ВКЛЮЧЕНО:

- проїзд у автобусах єврокласу;
- ночівля у готелях II-III*;
- сніданки в готелях;
- супроводження керівником групи;
- екскурсії, які входять в програму туру;

 

У ВАРТІСТЬ ПОЇЗДКИ НЕ ВХОДИТЬ:

- консульський збір - 35 Є (платний для туристів до 26 років та безкоштовний для пенсіонерів);
- послуги візового центру - 20 Є;
- візова підтримка - 10 Є
- факультативи, вхідні квитки;
- особисті витрати;

 

Залишіть свій номер телефону і ми зателефонуємо вам у зручний для вас час