королівство гарячих турів!
м. Львів вул. Володимира Великого 61

Навчання у Польщі 

Кожна молода людина має задуматись про своє майбутнє, одним із перших кроків до цього є здобуття якісної освіти. Отримуючи освіту для прикладу в одній з Європейських країн, ви автоматично стаєте володарем багатьохпереваг, а саме:
- Нове мовне середовище, покращення мовних навичок , через рік, або два вільне володіння мовою країни перебування
- Диплом міжнародного стандарту, що дає змогу працевлаштування у будь якій країні світу, і у випадку повернення на Батьківщину висока конкурентоспроможність на ринку праціНавчання у Польщі
- Заробіток під час навчання, що є дуже приємним фактором для молодих студентів
- Можливість проходження стажування у міжнародних компаніях як і на безплатних та платних основах
- Студентська віза надає переваги вільного пересування по Європі, студент маючи можливість і час, може подорожувати, затрачаючи при цьому значно менше коштів і знову ж таки часу.
Головною метою нашої агенції є Ваше вдале поступлення у навчальний заклад вашої мрії. Ми надаємо консультативні послуги, допомагаємо зібрати усі необхідні документи, у випадку необхідності гарантуємо вам супровід, за детальнішою інформацією звертайтеся за телефонами вказаними на сайті. Обравши нас, Ви отримуєте найкращі послуги за прийнятні ціни без переплат та успішне поступлення в обраний вами заклад. Лише зараз у пакет послуг входить трьохмісячний курс іноземної мови (польська, англійська).

 

 


Залишіть свій номер телефону і ми зателефонуємо вам у зручний для вас час