королівство гарячих турів!
м. Львів вул. Володимира Великого 61

ІзраїльІзраїль

Найдавніші у світі міста і найнижча точка земної поверхні, захоплюючі пам’ятки та чарівні краєвиди, сонячні узбережжя та фешенебельні курорти – це лише частина того, що пропонує Ізраїль своїм гостям.
Ізраїль
Географічне положення. Ця країна простягається вздовж середземноморського узбережжя. На півдні береги Ізраїлю омиває Червоне море, на південному заході проходить кордон з Єгиптом, на сході – з Йорданією, на півночі – з Ліваном, а південний схід межує з Сирією. Площа – 21,5 тис. км². Столиця знаходиться в Єрусалимі, проте у світі більше визнають Тель-Авів.

Клімат. Клімат Ізраїлю змінюється від помірного до тропічного, що зумовило існування і напівпустельних регіонів, і вічнозелених лісів. Завдяки різноманіттю умов у різних регіонах країни купальний сезон тут триває цілий рік: влітку туристи їдуть на середземноморське узбережжя, а взимку приваблюють цілющі властивості Мертвого моря і блакитні хвилі Червоного. Ізраїль З листопада по травень в Ізраїлі триває дощовий сезон, проте в південних областях опадів майже не буває і кількість сонячних днів дозволяє насолоджуватись приємним теплом. Середня літня температура – 24-30°С, зимова – від -6°С до 18°С.

Мова та релігія. Офіційних мов в Ізраїлі дві – іврит та арабська. Для спілкування з іноземцями активно використовують англійську та російську. Близько 80% ізраїльтян сповідують іудаїзм, 14% - іслам, 2% - християнство, решта – інші релігії.

Курорти. «Священне місто» Єрусалим на березі Червоного моря приваблює в першу чергу унікальними пам’ятками давніх часів – місту вже більше 3 тис. років! Стіна Плачу, Храмова гора, храми і древні стіни – тут можна вдало поєднувати пізнання історії і відпочинок на розкішному узбережжі. Надзвичайно чисті пляжі чекають туристів на курорті Хайфа. Ізраїль Елітний курорт Герцлія пропонує найвищий рівень сервісу, а безліч демократичних готелів розташовані в Нетанії. Інші популярні туристичні місця – Ейлат, Тель-Авів, Назарет, Кейсарія, узбережжя Мертвого моря.

Що варто знати про Ізраїль.

Ізраїль
- Громадянам України не потрібна віза для відвідин Ізраїлю.

- Не залишайте без нагляду речі в аеропорту та людних місцях.

- Для ізраїльтян дуже важливим є «Шабат» – день, коли ніхто не працює. Він розпочинається після заходу сонця в п’ятницю і триває рівно добу. Майте на увазі, що в п’ятницю всі заклади також закриваються раніше. На роботу готелів та музеїв чи розклад екскурсій Шабат не впливає, тому туристи не відчують майже ніяких змін.

- Для відвідин святих місць, храмів тощо потрібен закритий і скромний Ізраїль одяг, головні убори. Жінкам заборонено заходити в релігійні споруди в штанах.

- Ізраїльська кухня колоритна і має свої особливості: наприклад, в одному прийомі їжі не можна поєднувати молочні продукти і м’ясні страви. Також закони іудаїзму забороняють вживати свинину.

- Сувенірна продукція розмаїта: безліч виробів з релігійною тематикою, вишукана кераміка, скатертини. З Ізраїлю можна привезти хороше вино і каву з кардамоном, оливкову олію, спеції, а також унікальні креми Мертвого моря.
Тур в Ізраїль 
Залишіть свій номер телефону і ми зателефонуємо вам у зручний для вас час