королівство гарячих турів!
м. Львів вул. Володимира Великого 61

ТУР в Ізраїль Св'ята Земля 825$                                  Духовний наставник: Петро Іськів             
ТУР в Ізраїль Св'ята Земля 825$
  ТУР в Ізраїль "Свята Земля"
  8 днів відпочинок + екскурсії

Дати туру: Квітень: 28.04 - 05.05 та 24.04 - 31.05                   


Опис туру:
Священна Земля багатьох релігій світу. Гори, по яких ходили Божі пророки. Море, біля якого проходив Христос. Земля, де Бог злюбові приніс в жертву Улюбленого Свого Сина, і де Христос воскрес із мертвих. Це є Свята Земля !
1 день
Зустрічаємось в аеропорту у Львові і летимо в Тель-Авів. Прибуття до Тел-Авівського аеропорту.Рушаємо в готель у Вифлеємі нанічліг.
ТУР в Ізраїль Св'ята Земля 825$2 день
Після сніданку рушаєм в наступні місця до Храму Різдва Христового , Каплиці святої Олени, Молочної печери.Прибуття до Сіонської гори з гробницею ц. Давида. Наступні місця це кімната де відбуласт Таємна Вечеря, а також кімната де у день Пятидесятниці на апостолів зійшов Святий Дух. Також відвідаєм місцепоховання Богородиці Діви - Бенедиктинський монастир. Тоді вечеря і рух на нічліг. ТУР в Ізраїль Св'ята Земля 825$

3 день
Сніданок. Переїжджаєм до Єрусалима, рухаємся до Оливної гори, монастиря "Pater noster" , церква "Dominus Flevit" ,гробниці Діви Марії . Вечеряєм та нічліг.

ТУР в Ізраїль Св'ята Земля 825$4 день Сніданок. Вирушаєм до Вифеєма - "овеча купіль" , далі до церкви святої Анни - місце різдва Богородиці. Далі  Хресна дорога. Зупинки хресної дороги: 1) Храм Гробу Господнього; 2) Голгофа; 3) Камінь помазання; 4) Гріб Господній. Також вирушаєм до Стіни Плачу. Вечеря і нічліг.

ТУР в Ізраїль Св'ята Земля 825$

ТУР в Ізраїль Св'ята Земля 825$5 день Сніданок. Поїздка в Канну Галилейську - місце де Ісус створив перше чудо. Можна відновити подружні обітниці. Поїздка продовжується в Назарет, Храм Благовіщення, Храм святого Йосифа. Далі готель в Назареті, вечеря та нічліг.

6 день Сніданок. Вирушаємо до місця хрещення Ісуса - річки Йрдан, можна відновити обітницю хрещення. Далі вирушаєм в храм Табха, Церква Первенства Петра - Мінзі Крісті, "місто Ісуса" - Капернаум, Галілейське море, місце проповіді Ісуса - гора Блаженств. Приїзд до Вифлеєму, вечеря, нічліг.
ТУР в Ізраїль Св'ята Земля 825$

7 день Після сніданку вирушаєм на поле Пастушків. Тоді Літургія. Переїзд до Єрихона. Рушаєм до "Дерева Закхея" до монастиря святого Герасима. Поїздка на Мертве море. Вечеря.

8 день Зранку виселення з готелю. Приїзд до аеропорту. Виліт з Тель-Авіва. Приліт до Львова.
Кінець прощі. 

ТУР в Ізраїль Св'ята Земля 825$

У ВАРТІСТЬ ПОЇЗДКИ ВКЛЮЧЕНО:

- авіапереліт;
- супровід священника;
- проживання та сніданки та вечері в готелях;
- супроводження керівником групи;
- екскурсії, та дипломований гід;
- мед. страхування на період проведення подорожі;

У ВАРТІСТЬ ПОЇЗДКИ НЕ ВХОДИТЬ:

- вхідні квитки;
- факультативні програми;
- обід з рибою Св. Петра (20-25$)
- одномісне поселення за додаткову плату;
- особисті витрати;

Залишіть свій номер телефону і ми зателефонуємо вам у зручний для вас час