королівство гарячих турів!
м. Львів вул. Володимира Великого 61
Insight Hotel 2*
Розташований в курортній зоні Ахангама, яка відома своєю унікальною риболовлею зі стовбів, 160 км від аеропорту м. Коломбо. Підходить для спокійного та сімейного відпочинку з дітьми.Insight Hotel 2*
Royal Palms Beach Hotel 5*
Розташований на березі Індійського океану в 40 км на південь від м. Коломбо, в курортній зоні Калутара, 80 км від аеропорту.
Cinnamon Bey 5*
Розташований на березі океану в курортному центрі м.Берувела, 92 км від аеропорту.
У жовтні 2012 року відбулося відкриття готелю після повної реконструкції.
Поруч знаходяться магазини та ресторани.
Camelot Beach Hotel 3*
Розташований на західному побережжі Шрі-Ланки, в курортному районі Негомбо, 15 км від аеропорту м. Коломбо, на березі Індійського океану.
Затишний готель для невибагливих туристів, з хорошею кухнею та веселою атмосферою.
Sanmali Beach Hotel  2*
Розташований в курортному районі Маравіла, в 2 км від центру містечка, 60 км від м.Коломбо та 35 км до аеропорту.
Hotel Lanka Super Corals 2*
Розташований в районі Хіккадува, поблизу від коралових рифів; в центрі міста, поблизу від магазинів, барів, ресторанів. 1 км від м.Галле, 7 км від річки Маду Ганга, 100 км від міжнародного аеропорту Бандаранайке, м. Коломбо.
OLENKA SUNSIDE BEACH 2*+
Розташований в 33 км від аеропорта, 65 км від Коломбо; готель по домашньому затишний, всі номера мають вигляд на океан або басейн; ідеально підійде для бюджетного, спокійного відпочинку; побудований в 2003 році.
CLUB KOGGALA VILLAGE 3*
Затшний готель, оточений пальмами, розташований на березі Індійського океану, в 2 км від озера Коггала, 130 км від Коломбо. Дата останньог ремонту 2011року.
INDURUWA BEACH 3*
Розташований в районі Індурува, на побережжі Шрі Ланки, на березі Індійського окену, посеред тропічного саду, 70 км до Коломбо.
Paradise Beach Hotel 3*
Розташований на березі океану, 20хв. Їзди від аеропорту Коломбо, в курортному містечку Негомбо. Раніше називався Sunflower Beach Hotel. В готелі всього 66 стандартних номерів.
Залишіть свій номер телефону і ми зателефонуємо вам у зручний для вас час