королівство гарячих турів!
м. Львів вул. Володимира Великого 61
PEROLA DO MAR 2*
Розташований в північній частині Гоа, в історичнрму місці між Фортом Aguada і відомим пляжем Calangute Beach, поруч торгові вулички, ресторани, бари, 12 км від столиці Гоа.
COLONIA JOSE MENINO 2*
Розташований недалеко від пляжу Колва-Варка, 40 км від аеропорту, 17 км від ж/д станції Маргао. Недалеко маленьке індійське селище з магазинчиками та ресторанами.
COLONIA DE BRAGANZA RESORT 2*
Розташований 500м від відомого пляжу Калангут-Бага та 13 км від столиці Гоа, Панджим. Невеликий готель, оточений садом, не далеко від моря.
GLORIA ANNE & GLORIA ANNE CLASSIC 3*
Розташований в 30 км від міжнародного аеропорту, 14км від Панаджи, 5хв ходьби від пляжу Квндолім. Готель оточей зеленою територією з екзотичними квітами та рослинами, в центрі туристичної зони з великою кількістю магазинів і ресторанів.
MORJIM CLUB RESORT 3*
Розташований в 65 км від аеропорту, в північній частині Гоа на пляжі Морджим, з якого дуже зручно спостерігати за життям морських тварин.
BEACH CLASSIC 3*
Маленький затишний готель, з хорошим рівнем сервісу та кухнею, розташований в північній частині Гоа, 30 км від аеропорту, 14км від столиці Гоа Панаджи.
DONA ALCINA 3*
Розташований в Північній частині Гоа недалеко від пляжу Кандолім ,43 км від аеропорту. Рахується найбільш популярним серед молоді.
SUNCITY RESORT 4*
Розташований в районі Саутто Ваддо в Бага, 50 км від аеропорту. Великий, красивий та недорогий готель з хорошою інфраструктурою.
ADAMO THE BELLUS 4*
Розташований в районі Калангут, в 45 км від аеропорта, займає велику територію, площа 7 000 м.кв., заснований в 2007році.
SUN VILLAGE 4*
Розташований на південному Гоа, в оточенні мальовничих пагорбів та озер, 50 км від аеропорту.
Залишіть свій номер телефону і ми зателефонуємо вам у зручний для вас час