королівство гарячих турів!
м. Львів вул. Володимира Великого 61

Тур Грузинські мотиви від 228Є

Категорія: Екскурсійні тури

+ при бронюванні туру до 30 листопада, ви отримуєте подарунок127873;127873;127873;127873;127873;

Тур Грузинські мотиви від 228Є

 

7 днів від 228 євро

Київ-Тбілісі-Ананурі-Мцхета-Кахетія-Телаві-Гремі-Кварелі-Сигнахи-Рабат-Боржомі-Тбілісі-Київ

 

Дати виїзду:
Грудень: 10

Лютий: 3, 21

Березень: 17, 31

 

Тур Грузинські мотиви від 228ЄДень 1

Вилітаємо з Києва до Тбілісі. Приліт до Тбілісі. Оглядова екскурсія по Тбілісі. Ви відвідаєте собор Святої Трійці, міський бастіон Нарікала, гору Мтацминда. Повернення в готель.

Тур Грузинські мотиви від 228Є

День 2

Сніданок. Відвідайте екскурсію "Мцехета-Ананурі" (38Є). Ви побачите захоплюючу мандрівку до світу середньовіччя - Ананурі.Стіни міста цього кличуть всіх подорожуючих та прихильників історії. У ресторані міста Мцхета буде вечеря.
Ви повертаєтесь до готелю.

Тур Грузинські мотиви від 228Є

Тур Грузинські мотиви від 228ЄДень 3 

Сніданок. Відвідайте екскурсію у Кахетії на два дні (98Є). Ви вирушаєте до Кахетії. Ви подорожуватимете одною з наймальовничіших доріг Кавказу. По дорозі до Телаві ви завітаєте у місто фортеця - Уджарма, онастир Шуамта, місце де можна відпочити та відчути легкість для душі. Ви переїздите до палацу Цинандалі це резиденція князів Чавчавадзе. Сюрпризом екскурсії стане куштування вина Цинандалі. Нічліг.

Тур Грузинські мотиви від 228ЄДень 4 

Сніданок. Рекомендується екскурсія в Кахетії. Сігнагі - місто любові , містечко малесеньке в Кахетії , але дуже красиве, його не просто так називають містом закоханих тут цілодобово працює РАЦС. На протязі доби буть-коли можна повінчатись з другою половинкою. Обід в Сігнагі. Прибуття до Тбілісі. Вечеря та нічліг.

Тур Грузинські мотиви від 228Є

Тур Грузинські мотиви від 228ЄДень 5

Сніданок. Рекомендується екскурсія "Казковий Тбілісі" (38Є). Тбілісі це ювелірна прикраса усієї Грузії. Ви не покинете це місто не познайомившись з ним як слід. Вас будуть чекати вузькі вулиці старовинного міста які змінюються на столичні бульвари. Відвідайте сірчані лазні (28Є). Ви можите пообідати та повечеряти в ресторанах Тбілісі. Нічліг.

Тур Грузинські мотиви від 228ЄДень 6

Сніданок. Рекомендується екскурсія "Рабат-Вардзия-Боржомі" (68Є). На високих скелястих масивах де місто Ахапціхе тут розташована фортеця Рабат. Від початку шляху ви зрозумієте що це місто-фортеця красою якого ви будете заворожені. По екскурсії у Рабату ви продовжите подорожувати середньовічним містом що неначе кріпиться на скелях це - Вардзия. З першого погляду це скеля-стіна  яка заворожуючи красива. Завершинням екскурсії стане найвідоміший курорт - Боржомі. Усі туристи захоплюються цими джерелами та гірськими річками.
Вечеря та нічліг.

День 7

Сніданок. Прибуття до аеропорту. Виліт.

Тур Грузинські мотиви від 228Є

Вартість туру з усіма екскурсіями (окрім відвідування лазень) - 428Є

При замовленні туру з усіма ФАКУЛЬТАТИВНИМИ екскурсіями Ви економите 42Є + отримуєте у подарунок ОБІДИ та ВЕЧЕРІ під час екскурсій!!!

 

У ВАРТІСТЬ ПОЇЗДКИ ВКЛЮЧЕНО:

- трансфер аеропорт-готель-аеропорт;
- трансферне обслуговування згідно з програмою;
- проживання в готелях 3* (сніданки включені у вартість);
- супроводження керівником групи;
- екскурсії, які входять в програму туру;

 

У ВАРТІСТЬ ПОЇЗДКИ НЕ ВХОДИТЬ:

- доплата за одномісне розміщення 20Є за добу;
- міжнародний авіапереліт;

 

розповісти в:

Залишіть свій номер телефону і ми зателефонуємо вам у зручний для вас час