королівство гарячих турів!
м. Львів вул. Володимира Великого 61

Тур "Хмільний вік-енд або час брати Берлін" від 88 Є

Тур "Хмільний вік-енд або час брати Берлін" від 88 Є

4 днів  Дорослі Діти до 16р.
28.06 88Є 83Є
  88Є 83Є
  88Є 83Є
  88Є 83Є
                                        Львів - Берлін - Потсдам - Львів
                                                                 4 дні

Тур "Хмільний вік-енд або час брати Берлін" від 88 ЄДень перший
13:30 - збір групи на залізничному вокзалі у м. Львові
14:00 - виїзд зі Львова. Перетин україно-польського кордону. Нічний переїзд в Берлін.

         Тур "Хмільний вік-енд або час брати Берлін" від 88 Є

День другий
Берлін - місто з незвичайною історичною долею. Сьогодні Берлін - найбільше місто Німеччини і за площею, і за чисельністю населення. Саме тут Ти побачиш: Потсдамерплатц, Унтер-дер-Лінден, Фрідріхштрассе, колону Перемоги, Шарлоттенбургські ворота,  новий Центральний вокзал - найбільший і найсучасніший в Європі, Бранденбургські ворота, Рейхстаг, Урядовий квартал, Королівську оперу... і  це ще не все що чекає на тебе у могутньому місті Берлін! Пішохідна екскурсія.

Тур "Хмільний вік-енд або час брати Берлін" від 88 Є

Рекомендуємо відвідати:

Тур "Хмільний вік-енд або час брати Берлін" від 88 Є-екскурсію "Чарівний Берлін"* (15 €). Сьогодні Ти маєш змогу побувати на Бульварі Зірок, ознайомитись з Соні Центром — символом та серцем Берліна! А також побачити місце проведення Берлінського кінофестивалю та безліч інших цікавих та захоплюючих місць.                 

 - музей Пергамон (25 €), щоб насолодитися класичним грецьким, вавилонським, римським і східним мистецтвом та архітектурою. Гігантський комплекс зберігає під своїм дахом велику кількість античних колекцій, східну старовину та витвори ісламського мистецтва. Безперечним серцем музею є Вівтар "Пергамону" 165 року до нашої ери з Малої Азії. Це гігантська мармурова святиня, оточена яскравими рельєфами богів, яка неодмінно зачарує Ваш погляд.

Тур "Хмільний вік-енд або час брати Берлін" від 88 Єпивну екскурсію Берліном (25 €). Німці... Вони так люблять пиво, ковбаски... Ми пропонуємо прогулятись пивними Берліна, скуштувати їхнього пива, почути цікаві історії... та відчути смак німецького хмільного життя.

Збір групи. Поселення в готель на території Німеччини. Ночівля.

 
Тур "Хмільний вік-енд або час брати Берлін" від 88 ЄДень третій

Сніданок. Виселення з готелю. Вільний день.

Рекомендуємо відвідати:

- вітаємо Вас у Потсдамі! Місто з більш ніж з тисячолітньою історією є об'єктом Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Це ідеальне місце, щоб відпочити від галасливого міста, проходячи через сади, палаци та сплетіння вулиць, в яких поєднані різні культурні впливи минулих століть, як, наприклад, голландський квартал, квартал чеських ткачів, французька церква чи російська колонія. Тут все елегантно та правильно - так, як і пасує Німеччині (25 євро)

Збір групи. Нічний переїзд до Львова.

День четвертий
15:00 прибуття до ЛЬвова.

Тур "Хмільний вік-енд або час брати Берлін" від 88 Є

 

На тури із * сезонна доплата + 10Є 

У ВАРТІСТЬ ПОЇЗДКИ ВКЛЮЧЕНО:

- проїзд у автобусах єврокласу;
- ночівля у готелях II-III*;
- сніданки в готелях;
- супроводження керівником групи;
- екскурсії, які входять в програму туру;

У ВАРТІСТЬ ПОЇЗДКИ НЕ ВХОДИТЬ:

- рекомендовані програми, факультативні екскурсії, вхідні квитки
- особисті витрати
- депозит на факультативні екскурсії - 16 євро (тариф стандарт). Депозит використовується на факультативні екскурсії. Невикористані кошти не повертаються.

 

розповісти в:

Тури Європою, тури по Європі, тури вихідного дня

Європа, як частина Євразійського континенту, із розташованими на цій території державами, вже давним давно стала однією з найпривабливіших туристичних напрямків.
З самого дитинства, вивчаю зарубіжну історію, літературу, культуру, ми поринаємо в світ неймовірних подій, захоплюючих битв та романтичних перепитій. Саме тому в нас виникає бажання на власні очі побачити місця, де ставала нога французьких королів, де творили найвидатніші композитори світу, де закохувались і вмирали відомі письменники, без яких зараз не можливо уявити сучасний світу. Про держави Європи можна багато говорити, проте в цьому випадку діє приказка: "Краще раз побачити, ніж сто разів почути".
Туристичне агентство "Королівські подорожі" пропонує широкий вибір, тури Європою, тури в Європу, автобусні тури, тури вихідного дня, авіатури, тури по Європі зі Львова та Києва на будь-який смак та за доступними цінами. Грамотне поєднання країн в одному турі, надасть вам змогу якнайширше пізнати особливості та культуру відвідуваних вами міст. Загалом, до вашої уваги та на огляд пропонуються такі країни, як: Австрія, Бельгія, Болгарія, Греція, Данія, Естонія, Іспанія, Італія, Латвія, Люксембург, Нідерланди, Німеччина, Норвегія, Польща, Румунія, Сербія, Словаччина, Швейцарія, Швеція та багато інших.
Вибирайте тури Європою Львів в "Королівських подорожах"!
Залишіть свій номер телефону і ми зателефонуємо вам у зручний для вас час