королівство гарячих турів!
м. Львів вул. Володимира Великого 61

Тури Європою

Львів Рига – Стокгольм – Юрмала  Львів
5 днів

2 ночі на паромі

2 нічних переїзди

від 96 євро


 

День 1

 - Збір на залізничному вокзалі і виїзд.
Нічний переїзд.

День 2

Прибуття в Ригу. Пішохідна екскурсія в  "Ригу" в ціні туру. Перед нами чудове місто з центром початку двадцятого сторіччя, і, звичайно, Старе місто зі своїм середньовічним колоритом. Старовинні будиночки, шпилі церковних башт, півні, які пильним оком озирають місто, кам'яні маски району Югендстиль, стара бруківка, на якій залишився слід століть. Прогулюючись вузькими вуличками середньовічного ганзейського міста, виникне цікаве відчуття легкості, затишку та краси. Архітектура Риги просто вражає. Ви побачите дивовижний Ризький замок, Домський собор, будівлю Великої і Малої Гільдії, Вежу Петра, яка до недавна була найвищою у Ризі. Рига - класичне європейське місто, а з іншої сторони - це одне з найбільших міст на Балтійському морі, і в ньому нема місця для нудьги. Пересування по місту на громадському транспорті за власні кошти.

Факультативно:

Душевна Рига

(Дорослий: (18Є/13 Є) Це для вас неймовірна екскурсія в мальовничу Ригу. 

 - Відправлення з Риги до Стокгольму на паромі.
По дорозі до Стокгольму - дискотека, караоке, розважальні ігри. Ніч на паромі.

День 3

Снідаємо на паромі (оплата додаткова) - прибуття до Стокгольму.
Оглядова екскурсія "Стокгольм - місто мостів", своєрідний коктейль з ритму, моди, сучасності і творчості... Чарівний Стокгольм - це гармонія фарб та органічність природи. Цей пронизаний водою райський куточок називають «Північною Венецією», хоча таке місто не варто порівнювати з іншими. Розміщений на 14 островах, які з'єднані між собою 60 мостами, він заворожує навіть досвідчених мандрівників. 

Пропонуємо:
- пішохідну екскурсію по старому місту Гамла Стан у ціні путівки. На перший погляд це типове старе місто. Звичайно, що для нас тут нового: вузькі криві вулички, нерівна бруківка, будинки в стилі готики.

- Стокгольмське Метро (Дорослий: 23Є / Діти: 18Є) цікаве своєю історією, яке ви повинні побачити і почути.

музей Васа (21Є/21Є), єдиний у світі збережений до наших днів корабель XVII ст. Гордість шведського морського флоту, корабель Васа був створений прекрасним і пафосним, з величезною кількістю прикрас і золота, тому не зовсім точний розрахунок призвів до того, що він перекинувся і затонув у Стокгольмській гавані у 1628 році, під час свого першого плавання. Після декількох років підготовчих робіт Vasa був піднятий з морського дна 24 квітня 1961р. Завдяки тому, що збереглося більше 95% первинних елементів конструкції. 

- в Стокгольмсьа ратушу (20Є). Стокгольмська ратуша - одна із найголовніших туристичних пам'яток Стокгольма, символ шведської столиці. Тут проходять засідання міської влади, проводяться важливі політичні переговори, а в Золотому і Синьому залах ратуші щорічно проходить бенкет після вручення Нобелівських премій.

- якщо ви хочете побачити один з найбільших палаців у світі, обов'язково відвідайте Королівський палац у Стокгольмі(з дорослого21Є з дитини 21Є). Палац досі служить резиденцією главі Швеції – королю Карлу Густаву XVI. Багато видатних пам'яткок Стокгольма знаходяться саме серед 608 кімнат цієї будівлі: лицарські палати, арсенал, античний музей короля Густава III, зал урочистостей, і, звичайно ж, апартаменти короля.
- Відправлення зі Стокгольму у Ригу.

Ніч на паромі.

День 4

Сніданок (оплачується додатково). прибуття до Риги.

- екскурсія по м. Юрмала (26 євро / 21 євро), тут приємно прогулятися вздовж моря, відчуваючи, як солоний подих Балтики, змішаний з ароматом хвої, наповнює легені, а шум води звільняє голову від турбот і зайвих дум. Юрмала - "перлина" Латвії і найбільший курорт Прибалтики, розташований на березі Ризької затоки, всього за 20 км від Риги. Чудові піщані пляжі в обрамленні сторічних сосен простягнулися на 32 км, повітря чисте і свіже, тихий шелест моря заспокоює і пестить. Крім того Юрмала - символ гумору і музики, місто святкувань та фестивалів.

Божественний сад. Сігулда і Турайда

 (Дорослий: 30Є / Діти: 21Є + вх. квиток)  у вільний час ви зможете собі прогулятись в цій цікаві місцині, під цікаві розповіді гіда.

День 5

Прибуття у Львів близько 17:00.

 

ЦІНА ТУРУ:

Дні туру Дорослі Діти до 16р.
05.03(8березня) 123Є 116Є
22.03(акція) 126Є 118Є
29.03(акція) 118Є 111Є
07.04(акція) 123Є 116Є
19.04 108Є 101Є
28.04(травневі) 106Є 100Є
29.04(травневі) 113Є 106Є
06.05(травневі) 106Є 100Є
10.05 108Є 101Є
24.05 96Є 88Є


На тури
із *сезонна доплата + 10 євро.
Ціна туру до бронювання:акційна ціна туру від 80 євро (залежо від дати виїзду) + 18 євро (екскурсія у Юрмалі*).

У ВАРТІСТЬ ПОЇЗДКИ ВКЛЮЧЕНО:

- проїзд у автобусах єврокласу;
- проїзд на паромі Рига-Стокгольм-Рига у 4-місній каюті категорії С (B на паромі Romantika) (без вікна, душ та туалет в каюті);
- супроводження керівником групи;
- екскурсії, які входять в програму туру;

У ВАРТІСТЬ ПОЇЗДКИ НЕ ВХОДИТЬ:

- рекомендовані програми, факультативні екскурсії, вхідні квитки;
- депозит на факультативні екскурсії - 33 євро (тариф стандарт). Депозит використовується на факультативні екскурсії. Невикористані кошти під час туру не повертаються;
- особисті витрати

 - оренда аудіогіда 6Є 

 

Залишіть свій номер телефону і ми зателефонуємо вам у зручний для вас час