королівство гарячих турів!
м. Львів вул. Володимира Великого 61

У Грецію за ХУТРОМ за 1ЄУ Грецію за ХУТРОМ за 1Є
Шуб-тур "Хутро КАСТОРІЇ"
Всього за
виліт з Києва, щосереди та неділі.
Тривалість туру: 2 ночі/3дні
Не пропусти свій "хутряний" шопінг!

Шуб-тур у Грецію - це унікальна можливість купити шубу, за цінами на 40-60% нижчими ніж у Львові та Україні + вибір та якість хутряних виробів не можна порівняти з тим, що є у нас.

Опис туру:1 день: приліт. Салоніки-Касторья.
Приліт в Салоніки (аеропорт Македонія). Зустріч представниками компанії, які потурбуються, щоб У Грецію за ХУТРОМ за 1Єсвято під назвою «шопінг в Греції», було комфортним, приємним, та вигідним. Переїзд в м. Касторья, на комфортабельному автобусі, де вам запропонують прохолодні напої та гід-екскурсовод проведе цікаву екскурсію по м. Салоніки. Поселення в готелі м.Касторії. Вечеря.

2 день: Виставка-продаж «Edika» і салони провідних фабрик м.Касторії.
З ранку починається шопінг! Після сніданку ви відвідаєте виставку-продаж «Edika», де вам будуть представлені колекції всесвітньо відомих виробників хутряних виробів. У Грецію за ХУТРОМ за 1ЄОбід на території виставки, у зв’язку з тим, що обійти 5000кв.м у пошуках найкращої шубки , справа приємна, але тривала. Продовженням програми буде відвідування салонів провідних хутряних фабрик - Fantastik Furs, Avanti, Image Furs, Unipel,Afrodita Furs, Elegant Furs, Chrissos,P.k.z.,Paradopoulos, У Грецію за ХУТРОМ за 1ЄNaomi, Estelle, Rizos Bros, Gliagias Bros, Marco Varni Fashion Center. Ввечері запрошуємо вас на грецький вечір, де на вас чекають звуки народної музики, національні страви грецької кухні та відмінне вино. У знавців Греції з’явиться шанс прийняти участь у вікторині та отримати головний приз – шубу!

3 день: переїзд в Салоніки. День вильоту.
Сніданок в готелі. Переїзд в Салоніки. Розташування в вибраному готелі м. Салоніки. Додатково можете побувати на пізнавальньних екскурсіях. Виліт з аеропорту Македонія (Салоніки).

У вартість туру входить:
- авіа переліт
- віза
- медична страховка
- проживання
- двох разове харчування
- трансфери протягом усієї програми на комфортабельному автобусі
- екскурсії у супроводі досвідченого російськомовного гіда.

Вартість знижена, в зв’язку з тим, що частину оплати по туру беруть на себе виставковий центр EDIKA і фабрики м. Касторія, за умови покупки шуби, на суму не менше 1200Є, в салонах хутряних фабрик.
Вартість туру без покупки шуби: 365Є

Більш детальну інформацію ви можете дізнатись у наших менеджерів. Телефонуйте (067) 67-63-512

 

У Грецію за ХУТРОМ за 1Є
Залишіть свій номер телефону і ми зателефонуємо вам у зручний для вас час