королівство гарячих турів!
м. Львів вул. Володимира Великого 61

ХорватіяЦя невеличка європейська країна завжди радісно приймає туристів та дарує їм неповторний відпочинок на берегах Адріатичного моря. Кришталево прозора вода, довгі пляжі в оточенні соснових лісів, мальовничі бухти та скелі, національні парки і мінеральні джерела, затишні приморські міста та загадкові руїни – Хорватія неодмінно зачарує Вас!
Хорватія


Географічне положення. Держава знаходиться на заходів Балканського півострова. Північні регіони межують з Угорщиною та Словенією, південно-східні – з Боснією та Герцеговиною. На заході Хорватії простягається Адріатичне море. Площа країни – 56,5 тис. км². Столиця – Загреб. Хорватія

Клімат. На узбережжі панує приємний середземноморський клімат, літо тут сухе, а зима тепла. Середня літня температура – 25-30°С, а купатись можна вже в травні – і аж до жовтня. В центральних та північних районах – гірський та континентальний клімат відповідно.

Мова та релігія. Державна мова – хорватська. Вона близька до слов’янських мов, тому порозумітись з місцевими жителями легко. В окремих районах поширена італійська, англійська та німецька. А багато ресторанів і готелів пропонують Хорватіяінформацію про свою послуги також російською мовою. 76% хорватів – католики, 11% - православні, решта – мусульмани, атеїсти та представники інших релігії.

Курорти. Найвідоміший курорт Хорватії та місто неймовірної краси – Дубровник. ЮНЕСКО зараховує його до трійки найкрасивіших міст Європи, тому прогулянки чарівними вулицями та пам’ятки епохи Ренесансу не залишать Вас байдужими. До того ж тут неймовірно чисте море, безліч фешенебельних готелів і розваг. Хорватія

Багато відомих курортів знаходяться в Середній Далмації, так званій Макарській Рив’єрі. Це і другий по розмірах в країні курорт Спліт, і місто-музей Трогір, і затишні древні містечка Макарска та Башка Вода, заховане у спокійних бухтах. А на курортному острові Брач знаходиться найвідоміший пляж Хорватії «Золотий мис».

Старовинні міста та різноманіття пляжів приваблюють туристів на півострів Істрія, де розташований цілий ряд відомих курортів: Всар, Медулін, Пореч, Умаг та ін. Хорватія

Що варто знати про Хорватію.

- До 31 жовтня 2012 року громадяни України можуть потрапити в Хорватію без візи або ж з транзитною шенгенською, якщо подорожують наземним транспортом через інші країни.

- На відміну від багатьох інших країн чайові в Хорватії заведено давати одразу самому офіціантові, а не залишати на столі.

- Фінансова поліція дуже прискіпливо ставляться до чеків, тому обов’язково зберігайте їх, коли здійснюєте покупки.

- Видобувати корали самостійно – суворо заборонено.
Хорватія
- Вхід на пляж безкоштовний, проте потурбуйтесь про гумове взуття – біля узбережжя трапляються морські їжаки. Спеціальні тапочки дозволять Вам насолоджуватись купанням без зайвих турбот.

- Туристи полюбляють привозити з Хорватії знамениті місцеві вина та алкогольні настоянки, а також – ювелірні прикраси, вироби з коралів, кружева, гобелени ат іншу продукцію народних промислів. 
Відпочинок в Хорватії
Залишіть свій номер телефону і ми зателефонуємо вам у зручний для вас час