королівство гарячих турів!
м. Львів вул. Володимира Великого 61

Тур "Місця щасливих людей" від 85 Є

Тур "Місця щасливих людей" від 85 ЄДати виїзду:

Вересень: 5, 19

Львів - Краків - Прага - Дрезден - Карлові Вари – Львів

5 днів


Тур "Місця щасливих людей" від 85 ЄДень 1

11:00 - відправлення з львівського залізничного вокзалу.
Рекомендований факультатив:  Знайомство з Краковом, вартість : 8 Є.
Краків – це душа Польщі, «друга» столиця країни. Середньовічне і в одночас сучасне європейське місто із вузькими вуличками в центральній частині міста, де знаходиться велика кількість кав’ярень і сувенірних магазинчиків. Маріанський костел, Ягелонський університет, Вавел та багато інших історичних, архітектурних і культурних памяток, виглядом і величчю яких можна насолодитись під час екскурсії.
Вечірній виїзд. Приїзд в Прагу в ранці.

Тур "Місця щасливих людей" від 85 Є

 
Тур "Місця щасливих людей" від 85 ЄДень 2
Прага – це місто, в якому ви схочете залишитись назавжди. Екскурсійна програма містом – це надзвичайна знахідка для любителів легенд і таємничих оповідей про події, які відбувались тут сотні років тому назад. Ви зможете ознайомитись із загадковими і магічними знаками на будинках в історичному центрі міста.
Рекомендований факультатив: екскурсійна програма Празьким Градом, після екскурсії зможемо помилуватись панорамою міста з Вершини Празької Вежі.
У вечері пропонуємо вам круїз  корабликом на р. Влтаві. (25 Є).
Ночівля в готелі.

Тур "Місця щасливих людей" від 85 ЄДень 3
Снідаємо в готелі. Вільний час.
Рекомендований факультатив:  оглядова екскурсія у м. Дрезден (25 Є).
Вже сотні літ, стародавнє місто Дрезден зачаровує своїх відвідувачів незабутніми та колоритними традиціями. В центральній частині міста розташована колишня резиденція саксонських куурфюстів і королів. Також можна помилуватись красивими ландшафтами Ельби.
Рекомендований факультатив: «Дрезденська галерея або галерея старих майстрів» (18 Є). Одна з найкращих у світі колекція живопису. Часто її порівнюють із Лувром і галереями Ватикану.
Тур "Місця щасливих людей" від 85 ЄРекомендований факультатив: «Могутній  Бастай» (15 Є). Побачивши його в перше, одразу можна здогадатись чому йому дали таку назву. Він знаходиться на 200 метровій висоті над річкою Ельба. Бастай утворився внаслідок ерозії більше мільйона року тому. У 19 ст. тут побудували зєднювальний міст між скелями, який зачаровує відвідувачів своєю містикою.
Рекомендований факультатив: « Нойштадт – душа Дрездена» (15 Є). Нойштадт зачарує нас усіх трьома замками Дрездена і  вражаючими панорамами на річку Ельба.
Приїзд в готель.

 


Тур "Місця щасливих людей" від 85 ЄДень 4
Снідаємо в готелі. Вільний час.
Рекомендований факультатив: «Знайомство із Чехією – Карлові Вари» (28 Є). Ви зможете ознайомитись із найкрасивішим і найпопулярнішим світовим курортом. Карлові Вари – знаходяться в маленькому гірському селещі біля р. Тепла. Мінеральні цілющі джерела – головна цінність цього курорту, а  красиві гірські пейзажі зачарують своєю красою з першого погляду.
Збір групи.
Тур "Місця щасливих людей" від 85 ЄРекомендований факультатив: Оглядова екскурсія в м. Кутна Гора, вартість 25 Є. Майже всі будиночки в цьому казковому місці наповнений історією і духовністю. Найвідомішою памяткою в місті є Храм Святої Варвари а також «церква з кісток».
Вечером повернення до Львова.

День 5
Львів. Прибуваємо о 13:00.

 

Тур "Місця щасливих людей" від 85 Є

 

Ціна туру при оплаті Дорослий Діти до 12 років
Більше 5 тижнів до початку подорожі 88 Є 83 Є
Більше 3 тижнів до початку подорожі   99 Є 94 Є
Менше 3 тижнів до початку подорожі 109 Є 104 Є

                 

У ВАРТІСТЬ ПОЇЗДКИ ВКЛЮЧЕНО:

- проїзд у автобусах єврокласу;
- ночівля у готелях II-III*;
- сніданки в готелях;
- супроводження керівником групи;
- екскурсії, які входять в програму туру;

 У ВАРТІСТЬ ПОЇЗДКИ НЕ ВХОДИТЬ:

- консульський збір - 35 Є;
- послуги візового центру - 20 Є;
- візова підтримка - 10 Є
- факультативи, вхідні квитки;
- особисті витрати;

розповісти в: