королівство гарячих турів!
м. Львів вул. Володимира Великого 61
Вихідні Будапешт + Відень 2017 рік від 40 Є
Львів – Будапешт – Сентендре  Відень  Львів

4 дні


Тур Прага + Відень від 65 Є Львів – Прага – Відень – Будапешт – Львів 
5 днів

 

Вихідні у Кракові 2017р. від 60 ЄЛьвів – Краків – Велічка – Закопане – Львів
4 дні

Прага та Нюрнберг від 110 ЄЛьвів - Прага - Нюрнберг - Львів

4 дні

Венеція - романтична спокуса від 99 Є Львів - Будапешт - Венеція - Верона - Львів
5 днів

Тур Італійська досконалість від 185 ЄЛьвів – Будапешт – Відень – Рим – Ватикан – Львів
6 днів

Париж: там де любов  від 158 Є Львів - Берлін - Париж - Прага - Львів
6 днів

Травневі свята 2017

Травневі свята-це найкращий час для весняного відпочинку з сімєю, друзями і коханими.Це прекрасна можливість відволіктись від щоденних буднів,міського шуму,побутових справ і внести в своє життя трішки прекрасного.

Попит на тури на травневі сята  не випадковий, адже «майські вихідні», так їх ще називають – прекрасний шанс відпочити,  не використовуючи відпустку. Тож  багато хто вирішує провести травневі вихідні не вдома, а подорожуючи.

Тури на травневі свята 2017 дуже різноманітні, на будь-який смак та гаманець. Це можуть бути гарячі тури на море (Єгипет, Домінікана, кіпр, в туреччині в цей час доволі тепло), тури Європою (проводяться різноманітні фестивалі квітів), або ж тури по  Україні (одно-  та дво-  денні тури Закарпаттям, Поділлям, Львівщиною та іншими регіонами).

 Путівку на травень краще придбати заздалегідь, бо ближче до свят ціни вищі, той місць залишається небагато або ж взагалі найкращі варіанти будуть розпродані.

Тури на травневі свята!

Закарпаття славиться багатовіковою культурою. історією,звичаями ,які описували в своїх творах усі митці України.Тому сьогодні дуже популярні тури по Закарпаттю на травневі свята,де люди можуть помилуватись цвітінням сакури,відвідати різноманітні замки,подивитись на красу карпатських водоспадів і озера Синевир і візитівкою Закарпаття  є Долина нарцисів 

Перлиною України є Карпати , де розложилися мальовничі гори. Тури в Карпати дають можливість відпочити від суєти , помилуватися різноманітними водоспадами і скелями Довбуша,гірські потоки ,які заворожують.І саме тому ми пропонуємо тури на травневі свята зі Львова.

Травневі свята, мабуть, найкращий час для поїздки в екскурсійні тури Європою.

Весна вже в повному розпалі, пригріло  сонечко і все навколо наповнилося  і яскравими фарбами . Саме  в ці дні в містах Європи проходять фестивалі квітів і панує неповторна атмосфера.

Тури Європою користуються дуже великою популярність.І саме на травневі вихідні люди бажають відпочити в Європі,де кожна з країн Європи має свою неповторну  і унікальну архітектуру якою захоплюються і милуються багато віків.Тури Європою користуються популярністю своєю культурою,яка зароджувалась тисячі років,через війни,повстання.Ми подорожуючи Європою хочемо побачити і відчути на собі цю історію через музеї,палаци,замки і пам’ятники архітектури.