королівство гарячих турів!
м. Львів вул. Володимира Великого 61

Дати туру:Вихідні Будапешт + Відень 2017 рік від 40 Є
Ціни вказані на 2017 рік     

Липень: 7акція, 14*, 21*
Серпень: 4*, 11*, 18*, 25*

             Львів – Будапешт – Сентендре – Відень – Львів

Вихідні Будапешт + Відень 2017 рік від 40 Є

День 1 20:00 відправлення зі Львова
Переїзд у Будапешт.Вихідні Будапешт + Відень 2017 рік від 40 Є

День 2

Приїзд в Будапешт.

10:00 – оглядова екскурсія «Будапешт – перлина Дунаю». Старовинна Буда та елегантний Пешт, злиті у двомільйонний мегаполіс. Їх розділяє величний Дунай. Головна площа столиці – площа Героїв, казковий замок Вайдахуняд, найкрасивіший у світі Парламент, унікальний готичний собор Богородиці (Св.Матяша), тераси Рибацького бастіону та Королівський палац. Поєднання природи та архітектури – це Будапешт!

Рекомендуємо 13:00 – екскурсія в Сентендре  (15€). Звивисті вулички, вежі семи храмів, пара дюжин музеїв та вуличні вернісажі роблять це найближче до столиці місто справжнім туристичним центром закруту Дунаю.

Численні музеї представляють повну палітру угорського мистецтва різного часу – живопис, скульптуру, кераміку, і, неодмінно – музей марципанів і шоколаду, аналогів якому немає в світі. Тут є все: колекція квітів та кактусів, Майкл Джексон у повний зріст та знаменитий угорський Парламент. « Згорнути

Рекомендуємо відвідати найбільший в центральній Європі Тропікарій - Океанарій  + торгівельний центр «Кампона» (12€). 11-метровий тунель з акулами, екзотичні рептилії, веселі мавпочки та барвисті тропічні пташки просто над головою! Можна власноруч погодувати алігаторів, а можна навіть змокнути під тропічною зливою!

Рекомендуємо На завершення дня рекомендуємо Вам насолодитись прекрасним видом з гори Геллерт (8€). На правому схилі гори Геллерт, у вирі зелені стоїть пам'ятник святому Геллерту - венеціанському абату, який приїхав до Угорщини на запрошення першого угорського короля Святого Іштвана, хрестити угорців. Мало хто знає, що 400 років тому на горі стояла турецька фортеця, 300 років тому тут пролягав шлях хрестоносців, а на початку ХІХ століття було відкрито астрономічну обсерваторію, відому у всій Європі. Донині тут лишилася Цитадель з готелем, диско та оглядовим майданчиком, з якого можна побачити панораму, що стала частиною скарбниці ЮНЕСКО.
Рекомендуємо Чудовим завершенням дня для Вас стане програма «Будапешт в ілюмінації» – прогулянка на кораблику по Дунаю з келихом шампанського (15€). Сім мостів через Дунай, набережна у святковій ілюмінації, Фортечна гора з королівським палацом – панорама, оголошена ЮНЕСКО частиною Всесвітньої культурної спадщини. 

Поселення в готель та ночівля.


Вихідні Будапешт + Відень 2017 рік від 40 Є
День 3

Сніданок. Виселення з готелю. Вільний день у Будапешті АБО....


Вихідні Будапешт + Відень 2017 рік від 40 Є


8:00 –  Рекомендуємо: екскурсія «Віденська симфонія» (30€ дорослі, 25€ діти до 16 років).   Просторе місто, де у всьому відчувається недбало-марнотратний розмах минулої імперії. Неймовірно красивий, затишний історичний центр, ув'язнений у кільце садів і парків. Витончена архітектура в світлих тонах – і в голові мимоволі починають звучати вальси Штрауса, які, здається, тільки тут і можна було створити, надихнувшись атмосферою легкого, п'янкого міста.

Екскурсія починається знайомством із зимовою резиденцією династії Габсбургів Хофбург, далі прогулянка по Віденській Рінґштрассе, огляд пам'ятника Марії-Терезії, Парламенту, Ратуші, Віденської опери і собору св. Стефана.

Рекомендуємо відвідати Скарбницю Габсбургів (20€ дорослі, 10€ діти до 18 років). В імператорському замку Габсбургів, за розкішними дверима, сховалася тисячолітня історія Європи, представлена коронами з дорогоцінним камінням, скіпетрами, зброєю, церковними реліквіями, вишуканими ювелірними виробами та коронаційним одягом імператорів Священної Римської Імперії. Ця колекція Габсбургів є чи не найважливішим у світі зібранням династійних та релігійних скарбів – Списа долі, Чаші Грааля з рогом Єдиногора, найбільшого в світі смарагду, єдиної в світі восьмикутної корони, оздобленою перлинами та коштовним камінням. Скарбниця охоплює своєю красою та багатством, її кімнати розповідають про долі своїх власників: їх злети та падіння, радості та біди, міфи та легенди, багатство та розкіш.

Рекомендуємо екскурсію в знамениту Віденську Оперу (15€).  Віденська опера - один з найвідоміших оперних театрів Європи та світу. Кращі світові постановники, режисери та художники сцени з величезним задоволення демонструють свою майстерність досвідченій та критичній віденської публіці. А раз в рік паркет театру дивовижним чином перетворюється на величезний бальний зал знаменитого Віденського Оперного балу, де сотні пар всю ніч кружляють у ритмі вальсу. Завдяки своїй вишуканій архітектурі, багатій історії та традиціям, будівля цього театру є справжньою гордістю австрійців. Тому не дивно, що побувати у Відні та не відвідати Оперу вважається справжнім злочином. Повернення в Будапешт.

Рекомендуємо трансфер до замку Шонбрунн (8€).   Казковий ансамбль поєднує шедеври архітектури та природи, де парк стає продовженням палацу. Інтер’єри імператорських покоїв вражають розкішшю та багатством...Свого часу у Дзеркальній залі шестирічний Моцарт грав для Марії Терезії та її двору. Перлина рококо – так звана «мільйонна вітальня», яку прикрашають панно з китайського рожевого дерева з дорогоцінними персидськими й індійськими мініатюрами, обрамленими позолоченими рамами. Про Версаль нагадує французький парк з підстриженими деревами, прикрашений міфологічними скульптурами і увінчаний біля підніжжя горба фонтаном Нептуна.

Переїзд в Україну.


Вихідні Будапешт + Відень 2017 рік від 40 Є

День 4
Приїзд у Львів до 13:00
У подарунок екскурсія: Львів, місто королів.

Ціна туру при оплаті Дорослий Діти до 12 років
Більше 6 тижнів до початку подорожі 50 Є 45 Є
Більше 5 тижнів до початку подорожі 55 Є 50 Є
Більше 4 тижнів до початку подорожі   60 Є 55 Є
Менше 4 тижнів до початку подорожі 65 Є 60 Є

 
07.07 - діє АКЦІЙНА ціна. Всього 40 Євро

 
На тури із * сезонна доплата + 10Є

У ВАРТІСТЬ ПОЇЗДКИ ВКЛЮЧЕНО:

- проїзд у автобусах єврокласу;
- ночівля у готелях II-III*;
- сніданки в готелях;
- супроводження керівником групи;
- екскурсії, які входять в програму туру;Вихідні Будапешт + Відень 2017 рік від 40 Є

У ВАРТІСТЬ ПОЇЗДКИ НЕ ВХОДИТЬ:

- консульський збір - 35 Є (платний для туристів до 26 років та безкоштовний для пенсіонерів);
- послуги візового центру - 20 Є;
- візова підтримка - 10 Є
- факультативи, вхідні квитки;
- особисті витрати;Необхідні документи для візи

розповісти в:

Травневі свята 2017

Травневі свята-це найкращий час для весняного відпочинку з сімєю, друзями і коханими.Це прекрасна можливість відволіктись від щоденних буднів,міського шуму,побутових справ і внести в своє життя трішки прекрасного.

Попит на тури на травневі сята  не випадковий, адже «майські вихідні», так їх ще називають – прекрасний шанс відпочити,  не використовуючи відпустку. Тож  багато хто вирішує провести травневі вихідні не вдома, а подорожуючи.

Тури на травневі свята 2017 дуже різноманітні, на будь-який смак та гаманець. Це можуть бути гарячі тури на море (Єгипет, Домінікана, кіпр, в туреччині в цей час доволі тепло), тури Європою (проводяться різноманітні фестивалі квітів), або ж тури по  Україні (одно-  та дво-  денні тури Закарпаттям, Поділлям, Львівщиною та іншими регіонами).

 Путівку на травень краще придбати заздалегідь, бо ближче до свят ціни вищі, той місць залишається небагато або ж взагалі найкращі варіанти будуть розпродані.

Тури на травневі свята!

Закарпаття славиться багатовіковою культурою. історією,звичаями ,які описували в своїх творах усі митці України.Тому сьогодні дуже популярні тури по Закарпаттю на травневі свята,де люди можуть помилуватись цвітінням сакури,відвідати різноманітні замки,подивитись на красу карпатських водоспадів і озера Синевир і візитівкою Закарпаття  є Долина нарцисів 

Перлиною України є Карпати , де розложилися мальовничі гори. Тури в Карпати дають можливість відпочити від суєти , помилуватися різноманітними водоспадами і скелями Довбуша,гірські потоки ,які заворожують.І саме тому ми пропонуємо тури на травневі свята зі Львова.

Травневі свята, мабуть, найкращий час для поїздки в екскурсійні тури Європою.

Весна вже в повному розпалі, пригріло  сонечко і все навколо наповнилося  і яскравими фарбами . Саме  в ці дні в містах Європи проходять фестивалі квітів і панує неповторна атмосфера.

Тури Європою користуються дуже великою популярність.І саме на травневі вихідні люди бажають відпочити в Європі,де кожна з країн Європи має свою неповторну  і унікальну архітектуру якою захоплюються і милуються багато віків.Тури Європою користуються популярністю своєю культурою,яка зароджувалась тисячі років,через війни,повстання.Ми подорожуючи Європою хочемо побачити і відчути на собі цю історію через музеї,палаци,замки і пам’ятники архітектури.